Bieg Świętojański - edycja wirtualna
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Duczek Anna Ruda Śląska Bieg 6,5 km paid
2 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Bieg 10 km paid
3 Grygoruk Pola hajnówka Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) paid
4 Grygoruk Mirek hajnówka Bieg 10 km paid
5 Pająk Antoni Bielsko-Biała Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) paid
6 Pająk Paweł Bielsko-Biała Bieg 10 km paid
7 Kwacz Małgorzata Ostróda Bieg 6,5 km paid
8 Duda Paweł Zagórze Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) paid
9 Duda Aniela Zagórze Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) paid
10 Szwarc Ilona Białystok Bieg 10 km paid
11 Gzylkowiak Sławomir Wronki Nordic Walking 6,5 km paid
12 Gajewski Mariusz Świnoujście Bieg 10 km Sobotni Biegacze Świnoujście paid
13 NASKRĘT MARIUSZ RACOT Bieg 6,5 km paid
14 SYREK EWA OSTRÓW MAZOWIECKA Nordic Walking 6,5 km paid
15 Majewski Sławek Tychy Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) SMS Tychy paid
16 Majewska Ania Tychy Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) SMS Tychy paid
17 Krok Krzysztof Muszyna Bieg 10 km niezrzeszony
18 Stalka Przemek Świnoujście Bieg 10 km Sobotni Biegacze Świnoujście paid
19 Sienkiewicz Marcin Wodzislaw Śląski Bieg 6,5 km
20 KRZYSIAK ANNA OWCZARNIA Bieg 10 km paid
21 Początek Mikołaj Rumia Bieg 10 km paid
22 Lisiewska Milena Świebodzin Bieg 6,5 km Osoba prywatna paid
23 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 6,5 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ paid
24 Falkowski Marek Białystok Bieg 10 km st4.pl paid
25 Brulińska Wiktoria Chorzów Batory Bieg 6,5 km paid
26 Bryła Jarosław Wancerzów Bieg 10 km paid
27 PAWLAK JACEK DZIAŁDOWO Bieg 10 km ŚLĘZAK TEAM paid
28 Majer Marzena Knurów Bieg 10 km paid
29 Stelmach Wiktor Warszawa Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) paid
30 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg 6,5 km paid
31 Ślusarczyk Tadeusz Warszawa Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) paid
32 Piontek Elżbieta Bydgoszcz Bieg 6,5 km paid
33 Małysz-Pikus Aleksandra Poznan Bieg 10 km
34 Boczar Beata Zielona Góra Nordic Walking 6,5 km paid
35 Woszczek Janetta Tychy Bieg 10 km
36 Światły Mateusz Wyry Bieg 6,5 km paid
37 Pikuła Jacek Bieruń Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec paid
38 PIECUCH Grzegorz Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec paid
39 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg 10 km
40 Godzwon Aneta Sosnowiec Bieg 6,5 km
41 Bendowski Marek Grodzisk Wielkopolski Nordic Walking 6,5 km paid
42 Karpiak Daniel Głogów Bieg 10 km ZG RUN paid
43 Leporowski Jan Środa Wielkopolska Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Środa Wielkopolska paid
44 Kujawa Grażyna Kujawa Nowy Zbrachlin Nordic Walking 6,5 km paid
45 Pazdan Urszula Jaworzno Nordic Walking 6,5 km paid
46 Orłowski Jan Białystok Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) paid
47 Włosińska Beata Mysłowice Bieg 6,5 km paid
48 Laskowska Marzena Grudziądz Bieg 10 km paid
49 Polus Agnieszka Kraków Bieg 10 km Wawel Runners Team paid
50 Bujalska Natalia Gościno Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat)
51 Bujalska Agata Gościno, pow. kołobrzeski Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat)
52 Żytkowski Andrzej Biała Podlaska Nordic Walking 6,5 km paid
53 Siemion Artur Siemianowice Śląskie Bieg 6,5 km paid
54 Kownacki Arkadiusz Witkowo Bieg 10 km Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku paid
55 Kucharski Dariusz Warszawa Bieg 6,5 km Spartanie Dzieciom paid
56 Charuk Nikodem Rokitnica Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) stamar paid
57 Gugulska Magda Warszawa Bieg 10 km paid
58 Krauza Jerzy Bolszewo Nordic Walking 6,5 km Run Babys paid
59 Grauza Grażyna Bolszewo Nordic Walking 6,5 km Run Babys paid
60 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Nordic Walking 6,5 km Run Babys paid
61 WARENICA HENRYK LEŹAJSK Bieg 6,5 km Królewskie Miasto Leżajsk
62 Brandys Aneta Tychy Bieg 10 km parkrun Tychy paid
63 Gwóźdź Daniel Wola Bieg 10 km DrunKing paid
64 Żyra-Karwot Wioleta Żyra-Karwot Rybnik Bieg 10 km paid
65 Socha Emilka Koziegłowy Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) paid
66 Kajdanek Joanna Kąty wroclawskie Bieg 10 km
67 Szukiłowicz Karolina Trzcianka Bieg 6,5 km
68 Socha Emilia Koziegłowy Nordic Walking 6,5 km
69 Socha Dorota Koziegłowy Nordic Walking 6,5 km paid
70 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) SP 42
71 Podstawska Anna Räni küla Bieg 6,5 km paid
72 Wysztygiel Klaudia Knurów Bieg 6,5 km paid
73 Słowik Aleksandra Zabrze Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) paid
74 Kołoczek AGATA Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km paid
75 Pietrzak Halina Pakość Nordic Walking 6,5 km paid
76 Suchorz Justyna Pierwoszyno Bieg 10 km paid
77 Krzykowski Piotr Reda Bieg 10 km paid
78 Miłosz Lucyna Reda Nordic Walking 6,5 km paid
79 Lisowski Robert Boguszow Gorce Nordic Walking 6,5 km PREDATORS WAŁBRZYCH paid
80 Kowacz Agata Wałbrzych Nordic Walking 6,5 km PREDATORS WAŁBRZYCH paid
81 Olesiński Krzysztof Pruszków Nordic Walking 6,5 km paid
82 Pawlak Mariusz Działdowo Bieg 10 km paid
83 Danilczuk Agnieszka Oleksin Bieg 6,5 km paid
84 Pawlak Zbigniew DZIAŁDOWO Bieg 10 km paid
85 Pawlak Paweł Działdowo Bieg 10 km paid
86 Michalski Robert Warszawa Bieg 10 km Zabiegany Wołomin paid
87 Markusik Tomasz Radzionków Bieg 10 km Miraz Race Team paid
88 Wypych Grzegorz Żory Bieg 6,5 km paid
89 Wypych Krystyna Żory Nordic Walking 6,5 km paid
90 Wypych Mikołaj Żory Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) paid
91 Staszewski Konrad Sosnowiec Bieg 10 km "AKTYWNA PSZCZYNA" RUNNERS TEAM paid
92 Rudźko Wojciech Wejherowo Bieg 10 km paid
93 Zając Wacław Warszawa Bieg 10 km paid
94 Nowak Dominika Tychy Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) SMS Tychy paid
95 Berkowski Tadeusz Zaborów Nordic Walking 6,5 km ZSP Borzęcin Duży paid
96 Berkowska Marzena Zaborów Nordic Walking 6,5 km ZSP Borzęcin Duży paid
97 Barchnicka Aleksandra Tychy Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) Sp13 Tychy
98 Nędza Jadwiga Katowice Bieg 10 km Ała Ała
99 Wypych Patrycja Żory Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) paid
100 Matuszkiewicz Tony Łódź Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) paid


Views: 17784

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ