Bieg Świętojański - edycja wirtualna
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Zając Wacław Warszawa Bieg 10 km paid
2 Nowak Dominika Tychy Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) SMS Tychy 30.00 PLN
3 Berkowski Tadeusz Zaborów Nordic Walking 6,5 km ZSP Borzęcin Duży paid
4 Berkowska Marzena Zaborów Nordic Walking 6,5 km ZSP Borzęcin Duży paid
5 Barchnicka Aleksandra Tychy Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) Sp13 Tychy 30.00 PLN
6 Nędza Jadwiga Katowice Bieg 10 km Ała Ała 55.00 PLN
7 Wypych Patrycja Żory Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) paid
8 Matuszkiewicz Tony Łódź Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) paid
9 Nowak Karolina Katowice Bieg 6,5 km paid
10 Szczepański Patryk Kraków Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) 30.00 PLN
11 Szczepańska Oksana Kraków Nordic Walking 6,5 km 55.00 PLN
12 Mrozek Mateusz Ruda Śląska Bieg dzieci 800 m (11-14 lat) paid
13 Czapla Krzysztof Kisielów Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) paid
14 Czapla Anna Kisielów Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) paid
15 Radomyska-Stelmach Aleksandra Warszawa Nordic Walking 6,5 km paid
16 Ślusarczyk Magdalena Warszawa Nordic Walking 6,5 km paid
17 Konarski Leszek Leśna Nordic Walking 6,5 km 55.00 PLN
18 Boryczka Szymon Miedzyrzecze Bieg 10 km Po Woli do Celu 55.00 PLN
19 Radomiński Kamil Kwidzyn Bieg 10 km traktor team gmina kwidzyn 55.00 PLN
20 Warzecha Arkadiusz Tychy Bieg 10 km CRIK FCA POLAND paid
21 Filipowski Rafał Kraków Bieg 10 km Filip RUN Team 55.00 PLN
22 Nadrowski Kamil Bełchatów Bieg 10 km paid
23 Rzosiński Paweł Bartoszyce Bieg 6,5 km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce paid
24 Jarczewska Renata Goleniów Bieg 6,5 km paid
25 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg 10 km Blue Runner paid
26 Kuczera-kułaga Magdalena Katowice Bieg 10 km 55.00 PLN
27 Stefanów Mirosław Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km paid
28 Portnicki Łukasz Tychy Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) Biegnę Byle Dobiec paid
29 Portnicka Zofia Tychy Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) Biegnę Byle Dobiec paid
30 Sokołowska Anna Meszna Bieg 10 km 55.00 PLN
31 Ziółkowski Grzegorz Gliwice Bieg 10 km 55.00 PLN
32 Gromek Michał Kocierz Moszczanicki Bieg 10 km 55.00 PLN
33 Barchanowska Joanna Gliwice Bieg 6,5 km 55.00 PLN
34 KAMIONKA JACEK KAMIONKA Kolbark Bieg 10 km PASKAMBIEGA 55.00 PLN
35 Szumilas Dawid Mysłowice Bieg 10 km paid
36 Fajkis Marcin Tychy Bieg 10 km paid
37 Rado Katarzyna Kraków Bieg 10 km paid
38 Płócieniczak Piotr Bieruń Bieg 10 km 55.00 PLN
39 Rabiej Lena Tychy Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) paid
40 klimowicz sylwester tychy Bieg 6,5 km paid
41 Jajkiewicz Adam Tychy Bieg 6,5 km paid
42 Knapik-Jajkiewicz Karolina Tychy Bieg 6,5 km paid
43 Bieniek Rafał Tychy Bieg 6,5 km parkrun Tychy 55.00 PLN
44 TURAK Rafał Katowice Bieg 10 km 55.00 PLN
45 Krajewski Mariusz Mikołów Bieg 6,5 km paid
46 Podleśny-Głyk Dominika Sosnowiec Nordic Walking 6,5 km 55.00 PLN
47 Jedlińska Małgorzata Tychy Bieg 10 km 55.00 PLN
48 Wróbel Krystian Tychy Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) 30.00 PLN
49 Wróbel Agnieszka Tychy Bieg 6,5 km Promogaz -kpis 55.00 PLN
50 Englisz Adam Mysłowice Bieg 10 km paid
51 Bartosik Aneta Mysłowice Bieg 10 km 55.00 PLN
52 Słupek Janusz Tychy Bieg 10 km paid
53 Czernik Ania Tychy Bieg 6,5 km 55.00 PLN
54 Sałkowska Marta Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 6,5 km paid
55 Myszor Marcin Gostyń Bieg 10 km KWK Bolesław Śmiały paid
56 Raczkowski Marcin Tychy Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) paid
57 Raczkowski Bartosz Tychy Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) paid
58 Raczkowski Jakub Tychy Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) paid
59 Raczkowski Rafał Tychy Bieg 10 km paid
60 Świętochowska Wioletta Knurów Bieg 10 km 55.00 PLN
61 Mikuśkiewicz Oliwia Mikołów Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) 30.00 PLN
62 Mikołajczyk Marcin TYCHY Bieg 10 km paid
63 Młocek Mikołaj Rzyki Bieg 10 km paid
64 Młocek Jarosław Rzyki Bieg 10 km paid
65 Budny Patrycja Ruda Śląska Bieg 6,5 km paid
66 Wypiórkiewicz-Kruczek Ewa Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km paid
67 Kisza Marcin Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km paid
68 Figula Justyna Ligota Bieg 10 km paid
69 Halama Anna Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km Ruda biega paid
70 Mikołajek Dariusz Brzeszcze Bieg 10 km paid
71 Miechurska-Młocek Monika Rzyki Bieg 10 km paid
72 Grabowska Zuzanna Tychy Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) paid
73 Grabowski Franciszek Tychy Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) paid
74 Grabowska Katarzyna Tychy Bieg 10 km paid
75 Ferdek Aleksandra Tychy Bieg 6,5 km paid
76 Grabda Kinga Olkusz Bieg 6,5 km Piotrowickie Beboki paid
77 Przybyła Violetta Tychy Bieg 6,5 km 55.00 PLN
78 Gosiaczewska Anna Oświęcim Bieg 6,5 km Team MZUiM Tychy paid
79 Śledź Robert Świętochłowice Bieg 6,5 km Miraz Race Team paid
80 Drozdek Edyta Bieruń Nordic Walking 6,5 km 55.00 PLN
81 Graj Tomasz Tychy Bieg 10 km 55.00 PLN
82 Tomalik Anna Oświęcim Bieg 10 km 55.00 PLN
83 Worwa Dorota Jawiszowice Nordic Walking 6,5 km 55.00 PLN
84 Kałużna Anna Sosnowiec Nordic Walking 6,5 km 55.00 PLN
85 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 6,5 km 55.00 PLN
86 Wawrzynek Grzegorz Świętochłowice Bieg 6,5 km Miraz Race Team paid
87 Olbrich Barbara Świętochłowice Nordic Walking 6,5 km Miraz Race Team paid
88 Antolik Iwona Świętochłowice Nordic Walking 6,5 km paid
89 Szczerba Krzysztof Świętochłowice Bieg 10 km 55.00 PLN
90 Nalepa Jacek Tychy Bieg 10 km Averunners/Apex Predator Team paid
91 Nalepa Małgorzata Tychy Nordic Walking 6,5 km paid
92 Ługowska Marzena Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec 55.00 PLN
93 Chelicka Maja Wodzisław Śląski Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) 30.00 PLN
94 Chelicka Ewelina Wodzisław Śląski Bieg 6,5 km 55.00 PLN
95 Szymborska-Krężel Agnieszka Chorzów Bieg w parach 6,5 km paid
96 Wolny Leszek Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec paid
97 Delung Magdalena Ruda Śląska Bieg 6,5 km Piotrowickie Beboki paid
98 Kalina Agnieszka Żywiec Bieg 10 km 55.00 PLN
99 Zduniak Szymon Dobieszowice Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) paid
100 Sokoła Jacek Bobrowniki Bieg dzieci 400 m (od 7-10 lat) Uks bobry bobrowniki paid


Views: 10164

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ