# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grygoruk Pola | hajnówka | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
2 | Duda Paweł | Zagórze | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
3 | Majewski Sławek | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | SMS Tychy | paid |
4 | Stelmach Wiktor | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
5 | Ślusarczyk Tadeusz | Warszawa | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
6 | Leporowski Jan | Środa Wielkopolska | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Środa Wielkopolska | paid |
7 | Charuk Nikodem | Rokitnica | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | stamar | paid |
8 | Matuszkiewicz Tony | Łódź | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
9 | Czapla Anna | Kisielów | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | ||
10 | Portnicki Łukasz | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Biegnę Byle Dobiec | paid |
11 | Portnicka Zofia | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Biegnę Byle Dobiec | paid |
12 | Rabiej Lena | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
13 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
14 | Sokoła Jakub | Bobrowniki | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
15 | Sobieski Igor | Knurów | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
16 | Szymczyk Mikołaj | Katowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
17 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
18 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
19 | Stolorz Aleksandra | Mysłowice | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
20 | Stolorz Zuzanna | Mysłowice | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | ||
21 | Grad Maja | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Klub Zdrowego Życia Tychy | paid |
22 | Besztocha Helena | Lędziny | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Zen Running Team | paid |
23 | Besztocha Łucja | Lędziny | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | Zen Running Team | paid |
24 | Łącki Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
25 | Haręża Zuzanna | Bieruń | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
26 | Śliwiński Antoni | Lipowa | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
27 | Śliwińska Łucja | Lipowa | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
28 | Jakubowska Paulina | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | SMS Tychy | paid |
29 | Chmiel Antoni | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
30 | Nazim Kacper | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
31 | Skorobogaty Kacper | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid | |
32 | Moskwa Matylda | Tychy | Polska | Bieg dzieci 200 m (od 2-6 lat) | paid |
Views: 30822