IV Skarszewski Zlot Morsów
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Sendrowicz Mariusz Starogard Gdanski Udział w zlocie paid on-line
2 Karch Magdalena Malbork Udział w zlocie Malborskie Morsy paid on-line
3 Woźny Marcin Skarszewy Udział w zlocie KLUB MORSY SKARSZEWY paid on-line
4 Bachleda Wacek Zakopane Udział w zlocie Morsy z Bacówki
5 Bachleda Andrzej Zakopane Udział w zlocie Morsy z Bacówki
6 Bachleda Bartek Zakopane Udział w zlocie Morsy z Bacówki
7 Bachleda Zenon Zakopane Udział w zlocie Morsy z Bacówki
8 Bachleda Jan Zakopane Udział w zlocie Morsy z Bacówki
9 Sierocki Mariusz Pogódki Udział w zlocie Pogódki paid on-line
10 Treichel Marcin Grudziądz Udział w zlocie paid on-line
11 Treichel Marzena Grudziądz Udział w zlocie paid on-line
12 Boenke Łukasz Grudziądz Udział w zlocie paid on-line
13 Kamiński Marcin Gdańsk Udział w zlocie KLUB SKARSZEWSKIE MORSY paid on-line
14 KOPOWSKA KAROLINA STAROGARD GDAŃSKI Udział w zlocie Morsy Zblewo paid on-line
15 Flisikowski Paweł Zblewo Udział w zlocie MORSY SKARSZEWY paid on-line
16 Boenke Alicja Grudziądz Udział w zlocie paid on-line
17 Bułat Sandra Gdańsk Udział w zlocie
18 Soliwocki Michał Bobowo Udział w zlocie Przerembel team paid on-line
19 SPRINGER JAROSŁAW Elbląg Udział w zlocie ELBLĄSKIE MORSY paid on-line
20 Zubrycka Agnieszka Warszawa Udział w zlocie paid on-line
21 Zalewski Kacper Sierosław Udział w zlocie paid on-line
22 Sobolewski Andrzej Bobowo Udział w zlocie Neptun Gym Przerembel Team paid on-line
23 Gałązka Kasia Kościerzyna Udział w zlocie Koscierski Klub Morsow Forrest Gump paid on-line
24 Borkowski Jerzy Kościerzyna Udział w zlocie Kościerski Klub Morsów Forrest Gump paid on-line
25 Krześniak Wojciech Gródek Udział w zlocie paid on-line
26 Zalewska Alina Sierosław Udział w zlocie Diabelskie Pioruny paid on-line
27 Ringwelski Paweł Ringwelski Rumia Udział w zlocie Kościerski Klub Morsa Forrest Gump paid on-line
28 Wirkus Mirosław Starogard Gdański Udział w zlocie Przerebel Team paid on-line
29 Nietrzebka Robert Miłoradz Udział w zlocie Malborskie Morsy paid on-line
30 Literski Amadeusz Literski Mirowo Duże Udział w zlocie paid on-line
31 Małek Marcin Gdansk Udział w zlocie paid on-line
32 Wagga Bożena Wędkowy Udział w zlocie KLUB MORSY SKARSZEWY paid on-line
33 stangel jadwiga liniewko Udział w zlocie MORSY SKARSZEWY paid on-line
34 Koprowski Wojtek Starogard Gd. Udział w zlocie paid on-line
35 Koprowska Beata Starogard Gdański Udział w zlocie paid on-line
36 Kamm Dawid Skarszewy Udział w zlocie paid on-line
37 Tobianska Agnieszka Tobianska Pelplin Udział w zlocie paid on-line
38 Sikora Beata Czersk Udział w zlocie Morsy Czersk paid on-line
39 Sikora Witold Czersk Udział w zlocie Morsy Czersk paid on-line
40 Gort Patrycja Gort Lubichowo Udział w zlocie Przerebel Team
41 Golabek Radoslaw Starogard Gdanski Udział w zlocie paid on-line
42 Freda Alicja pruszcz gdański Udział w zlocie Gdański klub morsów paid on-line
43 Iwaszczyszyn Ryszard Gdańsk Udział w zlocie Gdański klub morsów paid on-line
44 Rekowski Dariusz Starogard Gd. Udział w zlocie MORSY SKARSZEWY paid on-line
45 Zakrzewska Aneta Starogard gdański Udział w zlocie Przerembel team paid on-line
46 Laskowska Daria Starogard Gdański Udział w zlocie CZARNY PRZEREMBEL TEAM paid on-line
47 Pior Karolina Skórcz Udział w zlocie Przerebel Team paid on-line
48 Chudecka Aleksandra Gródek Udział w zlocie paid on-line
49 Chudecka Beata Chudecka Gródek Udział w zlocie paid on-line
50 Leczkowska Krystyna Starogard Gdański Udział w zlocie STAR MORS Starogard Gdański paid on-line
51 Radkowski Marcin Starogard Gdański Udział w zlocie STAR MORS Starogard Gdański paid on-line
52 RADKOWSKA NATALIA STAROGARD GDAŃSKI Udział w zlocie STAR MORS Starogard Gdański paid on-line
53 Kalinowska Teresa gosciszewo Udział w zlocie paid on-line
54 Lenz Marek Starogard Gd Udział w zlocie paid on-line
55 Szczyglak Mariusz Tczew Udział w zlocie CrossElite
56 Sztormowski Wojciech Czarna woda Udział w zlocie Morsy Czarna Woda paid on-line
57 Cyls Mateusz Raciąż Udział w zlocie Morsy Czarna Woda paid on-line
58 Kruk Agnieszka Szymankowo Udział w zlocie Grupa Malbork
59 Chabowska Grażyna Sztum Udział w zlocie Malborskie Morsy paid on-line
60 Chabowski Tomasz sztum Udział w zlocie Malborskie Morsy paid on-line
61 Witkowski Albert Polska Udział w zlocie Malborskie Morsy paid on-line
62 Nowak Marek Malbork Udział w zlocie Malborskie Morsy paid on-line
63 Gordon-Nowak Ewa Malbork Udział w zlocie Malborskie Morsy paid on-line
64 Bartosik Katarzyna Malbork Udział w zlocie Malborskie Morsy paid on-line
65 Stępiński Paweł Starogard Gdański Udział w zlocie paid on-line
66 Lis Dariusz Wolental Udział w zlocie paid on-line
67 Szalczewski Karol Zblewo Udział w zlocie Morsy Zblewo
68 Piłat Patryk STAROGARD GDAŃSKI Udział w zlocie Przerembel team paid on-line
69 STOLC GRAŻYNA PĄCZEWO Udział w zlocie paid on-line
70 Rudnik Jerzy Chojnice Udział w zlocie Florian Chojnice paid on-line
71 Kowalski Zenon Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
72 Binkul Iwona Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
73 Banit Rafał Pępowo Udział w zlocie Heiztechnik Team
74 Werner Tomasz Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
75 Cudna-Kuś Bogna Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
76 Malatyński Przemysław Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
77 Krzemińska-Zasuwik Ewa Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
78 Sałata Dawid Skowarcz Udział w zlocie Heiztechnik Team
79 Siłkowska Monika Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
80 Siłkowski Radosław Gdynia Udział w zlocie Heiztechnik Team
81 Osiński Przemysław Malbork Udział w zlocie paid on-line
82 Zawadzki Kazimierz Błotnia Udział w zlocie Straszyn biega Pruszcz biega
83 Augustynska Honorata Raciaz Udział w zlocie Morsy Raciaz paid on-line
84 Augustynski Mariusz Raciaz Udział w zlocie Morsy Raciaz paid on-line
85 Niemczyk Jerzy Głodowo Udział w zlocie Kościerski Klub Morsa Forrest Gump paid on-line
86 Cybula Kazik Starogard Gdański Udział w zlocie Morsy Skarszewy paid on-line
87 Zieliński Artur Drzycim Udział w zlocie Morsy Skarszewy paid on-line
88 Sulewska Agnieszka Skarszewy Udział w zlocie Morsy Skarszewy paid on-line
89 Mazur Michał Demlin Udział w zlocie paid on-line
90 Syntek Joanna Starogard Gdański Udział w zlocie STAR MORS Starogard Gdański paid on-line
91 Sławomir Syntek Starogard Gdański Udział w zlocie STAR MORS Starogard Gdański paid on-line
92 Klamann Aleksander Kaliska Udział w zlocie STAR MORS Starogard Gdański paid on-line
93 Klamann Hanna Kaliska Udział w zlocie STAR MORS Starogard Gdański paid on-line
94 Klamann Sławomir Kaliska Udział w zlocie STAR MORS Starogard Gdański paid on-line
95 Hebel Jacek Gdańsk Udział w zlocie paid on-line
96 Affeldt Wojciech Śliwice Udział w zlocie Morsy Śliwice
97 Januszewski Jacek Śliwice Udział w zlocie Morsy Śliwice
98 Rzońca Krzysztof Śliwice Udział w zlocie Morsy Śliwice
99 Łobocki Stanisław Śliwice Udział w zlocie Morsy Śliwice
100 Rezmer Paulina Śliwice Udział w zlocie Morsy Śliwice


Views: 4439

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ