VIII Olecka Trzynastka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Nordic Walking Szczuczyn Awissa 20.00 PLN
2 Wrona Łukasz Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
3 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
4 Turowski Robert Sojczyn Borowy 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
5 Popławski Artur Kolonia Rybacka 12.8 km open 24 WOG Giżycko 50.00 PLN
6 Śniosek Patryk Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
7 Śniosek Krzysztof Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
8 Kozłowski Piotr Augustów 12.8 km open DHL Augustów 50.00 PLN
9 Kopiczko Przemysław Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
10 Górski Wojciech Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
11 Zielinko Łukasz Białystok 12.8 km open Żuber Team 50.00 PLN
12 Perkowski Jarosław Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
13 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km open Wilki Puszczy Rominckiej 50.00 PLN
14 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
15 Sznurkowski Dawid Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
16 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
17 Łachacz Karol Suwałki 12.8 km open paid
18 Wojciechowski Maciej Częstochowa Nordic Walking 20.00 PLN
19 Wojciechowska Katarzyna Częstochowa Nordic Walking 20.00 PLN
20 Wojciechowski Tomasz Częstochowa Nordic Walking 20.00 PLN
21 Blachowicz Jędrzej Komorowo 12.8 km open paid
22 Iwaszko Urszula Wydminy 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
23 Karpiński Dariusz Radzymin Nordic Walking 20.00 PLN
24 Soliwoda Jacek Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
25 Bruchman Jan Rokocin 12.8 km niepełnosprawni free participation
26 Woźniak Barbara Kętrzyn 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
27 Wasilewski Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
28 Bielak Roman Mikołajki 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
29 Zalewski Krzysztof Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni free participation
30 Czaplewska Paulina Starogard Gdański 12.8 km niepełnosprawni free participation
31 Walczuk Marcin Stary Folwark 12.8 km open 50.00 PLN
32 Kusy Bartłomiej Janów Lubelski 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
33 Olszówka Piotr Warszawa Nordic Walking paid
34 Ostrowski Mateusz Bukowno Nordic Walking 20.00 PLN
35 Zakrzewska Zuzanna Brodnica 12.8 km uczeń paid
36 Plata Katarzyna Pruszcz Gdański Nordic Walking paid
37 Plata Adam Pruszcz Gdański Nordic Walking paid
38 Król Patryk Katowice 12.8 km niepełnosprawni Klub Ritual free participation
39 Jaroniec Dariusz Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
40 Ogórkis Dariusz Sejny 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
41 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
42 Drażba Justyna Raczki 12.8 km open www.fizjoterapia-suwalki.pl 50.00 PLN
43 Dzienisik Michał Grabówka 12.8 km uczeń 3T BIAŁYSTOK paid
44 Podgórska Katarzyna Ełk 12.8 km open paid
45 Koczaj Mariusz Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
46 Kazaniecki Wieslaw Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy 50.00 PLN
47 Nowicki Zbigniew Suwałki 12.8 km open Nowicki Team 50.00 PLN
48 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega paid
49 Wojciechowski Kamil Wydminy 12.8 km open 50.00 PLN
50 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 50.00 PLN
51 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 50.00 PLN
52 Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki Nordic Walking Grupa Wilki 20.00 PLN
53 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka 50.00 PLN
54 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking paid
55 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy paid
56 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 50.00 PLN
57 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
58 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
59 Bałulis Daiwa Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę paid
60 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open paid
61 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
62 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
63 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk 50.00 PLN
64 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open paid
65 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C. 50.00 PLN
66 Cieślukowska Marta Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
67 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 50.00 PLN
68 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
69 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
70 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open paid
71 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
72 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open paid
73 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team 50.00 PLN
74 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open 50.00 PLN
75 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open paid
76 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open paid
77 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
78 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 50.00 PLN
79 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 50.00 PLN
80 Adam Justyna Olecko 12.8 km open paid
81 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
82 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu 50.00 PLN
83 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 50.00 PLN
84 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 50.00 PLN
85 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
86 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo 50.00 PLN
87 Zdunek Józef Szczytno 12.8 km open Klub Biegacza Jurund Szczytno 50.00 PLN
88 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
89 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
90 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
91 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk paid
92 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 50.00 PLN
93 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 50.00 PLN
94 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk paid
95 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp paid
96 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk paid
97 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open paid
98 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open 50.00 PLN
99 Kalicki Hubert Olecko 12.8 km powyżej 70 lat Szkoła ZSLiZ Olecko free participation
100 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Szkoła ZSLiZ Olecko 50.00 PLN


Views: 9217

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ