VIII Olecka Trzynastka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open 50.00 PLN
2 Ślęzak Adam Elbląg 12.8 km open OSP POGRODZIE 50.00 PLN
3 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka 50.00 PLN
4 Ślubecki Tomasz Kętrzyn Nordic Walking paid
5 Jermak Michał Kowale Oleckie 12.8 km open 15 Gołdapski pułk przeciwlotniczy paid
6 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open 50.00 PLN
7 Laptev Artem Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
8 Pogudo Elizaveta Kaliningrad 12.8 km open Bieg i Zdrowie 50.00 PLN
9 Woźnialis Daiwa Puńsk 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę paid
10 Dziekońska Magdalena Giżycko 12.8 km open paid
11 Domin Andrzej Warszawa 12.8 km open paid
12 Puczyłowska Katarzyna Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
13 Pipiro Piotr Ełk 12.8 km open PSP JRG Ełk paid
14 Krzywicki Jan Gliwice 12.8 km open paid
15 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km open Tottenham F.C. 50.00 PLN
16 Cieślukowska Marta Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
17 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo-Ełk 50.00 PLN
18 Sznurkowska Sylwia Suwałki 12.8 km open SzNuRaS Team 50.00 PLN
19 Mućka Tomasz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
20 Markiewicz Marcin Gołdap 12.8 km open 50.00 PLN
21 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open paid
22 Bazan Damian Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
23 Orłowski Mirosław Suwałki 12.8 km open paid
24 Bosiacki Jarosław Białystok 12.8 km open Białystok Biega Team paid
25 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km open paid
26 Harasim Hanna Suwałki 12.8 km open paid
27 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open paid
28 Waniek Piotr Ełk 12.8 km open paid
29 Jarzebowicz Bozena Goldap 12.8 km open 50.00 PLN
30 Burba Bernard Babki Gąseckie 12.8 km open 50.00 PLN
31 Adam Justyna Olecko 12.8 km open paid
32 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo paid
33 Chmiel Remigiusz Gołdap 12.8 km open Wyszedłem ze strefy komfortu paid
34 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 12.8 km open 50.00 PLN
35 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid
36 Kiluk Beata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo paid
37 Szmit Katarzyna Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo paid
38 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo paid
39 Suchocka Alicja Ełk 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
40 Sakowska Aneta Drozdowo 12.8 km open Maratonka Grajewo 50.00 PLN
41 Spyła Darosław Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk paid
42 Gajewski Szymon Suwałki 12.8 km open #rozbieganesuwałki 50.00 PLN
43 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open BBKTS 50.00 PLN
44 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk paid
45 Banaszek Sebastian Olsztyn 12.8 km open DroneTechCamp paid
46 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open Super Drużyna Ełk paid
47 Popowska Monika Suwałki 12.8 km open paid
48 Jaryst Paweł Ryn 12.8 km open 50.00 PLN
49 Kalicki Hubert Olecko 12.8 km powyżej 70 lat Szkoła ZSLiZ Olecko free participation
50 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Szkoła ZSLiZ Olecko 50.00 PLN
51 Mróz Hubert Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 20.00 PLN
52 Kurpiewska Dorota Pisz 12.8 km open Klub Morsów w Piszu 50.00 PLN
53 Skiendziel Katarzyna Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
54 Falkowski Marek Białystok 12.8 km open paid
55 Anuszkiewicz Mateusz Wieliczki 12.8 km open Be Active Trucker paid
56 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km open 50.00 PLN
57 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open paid
58 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 12.8 km open Begimo Klubas 50.00 PLN
59 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo paid
60 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open Maratonka Grajewo paid
61 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
62 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open paid
63 Skrodzki Jakub Suwałki 12.8 km open BF paid
64 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km open JW 2098 paid
65 Roszkowski Tomasz Warszawa 12.8 km open 50.00 PLN
66 Siergiej Zbigniew Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
67 Siergiej Elzbieta Odoje 12.8 km open Klub Morsow w Orzyszu ArysMors 50.00 PLN
68 Wszeborowski Kacper Ełk 12.8 km uczeń MOS Ełk 20.00 PLN
69 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open 50.00 PLN
70 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę paid
71 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open VetRun paid
72 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open SafeGuard paid
73 Kęska Olga Garbatka-Letnisko 12.8 km open SafeGuard paid
74 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open SafeGuard paid
75 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML 50.00 PLN
76 Bałulis Rajmund Suwałki 12.8 km open TEAM Biegam bo chcę paid
77 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni free participation
78 Borawski Paweł Płock 12.8 km open PATOLOGANG paid
79 Borawska Anna Płock 12.8 km open Mała Lady Pank biegam dla Siebie paid
80 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open BBKTS paid
81 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
82 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km open Olecko Biega paid
83 Wielgat Artur Netta Folwark 12.8 km open Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne paid
84 Sokołowski Rafael Suwałki 12.8 km niepełnosprawni TEAM Biegam bo chcę free participation
85 Omilian Przemo Olecko 12.8 km open Olecko Biega paid
86 Warykowski Stanislaw Olecko 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN
87 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega 50.00 PLN


Views: 4570

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ