# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szweda Piotr | Starogard Gdański | Bieg Główny | Grupa Starogard | ||
2 | Stefaniak Damian | Pruszcz Gdański | Bieg Główny | 49 BLot | ||
3 | Gwizdała Natalia | Starogard Gdański | Bieg Główny | Grupa Starogard | ||
4 | Gładykowski Łukasz | Gniew | Bieg Główny | PGB Sportowa Paczka | ||
5 | Cichocka Anna | Kwidzyn | Bieg Główny | SP2 Kwidzyn | ||
6 | kusztal dagmara | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
7 | Polinceusz Adam | Gdańsk | Bieg Główny | |||
8 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Bieg Główny | |||
9 | Przypek Marcin | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
10 | Brauer Magdalena | Gdańsk | Bieg Główny | |||
11 | Ruliński Grzegorz | Gniew | Bieg Główny | |||
12 | Rulińska Julia | Gniew | Bieg Główny | |||
13 | Kowalski Henryk | KWIDZYN | Bieg Główny | IP Kwidzyn Team | ||
14 | Jasnoch Dorota | Malbork | Bieg Główny | Beztlenowi Malbork | ||
15 | Jasnoch Adam | Malbork | Bieg Główny | Beztlenowi Malbork | ||
16 | Grzywiński Wojciech | Mikołajki Pomorskie | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS ,,Zantyr Sztum'' | ||
17 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Bieg Główny | Sambor Tczew, Biegający Tczew | ||
18 | Fałkowski Jarosław | Pawłowo | Bieg Główny | Amator | ||
19 | Manteufel Jacek | Węgry | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | Grupa Malbork | ||
20 | WIŚNIEWSKI MATEUSZ | kwidzyn | Biegi Młodzieżowe | KKL ,,RODŁO | ||
21 | TARASZKIEWICZ MARCIN | kwidzyn | Biegi Młodzieżowe | KKL ,,RODŁO" KWIDZYN | ||
22 | KAMIENIECKI KAMIL | kwidzyn | Biegi Młodzieżowe | KKL ,,RODŁO" KWIDZYN | ||
23 | OSTROWSKI FILIP | kwidzyn | Biegi Młodzieżowe | KKL ,,RODŁO | ||
24 | PRZEKWAS KACPER | kwidzyn | Biegi Młodzieżowe | KKL ,,RODŁO" KWIDZYN | ||
25 | BAŁDYGA KAROL | kwidzyn | Biegi Młodzieżowe | KKL ,,RODŁO | ||
26 | JOST ZBIGNIEW | kwidzyn | Bieg Główny | KKL ,,RODŁO" KWIDZYN | ||
27 | CELMER PATRYCJA | kwidzyn | Biegi Młodzieżowe | KKL ,,RODŁO" KWIDZYN | ||
28 | SITKO ZUZANNA | kwidzyn | Biegi Młodzieżowe | KKL ,,RODŁO" KWIDZYN | ||
29 | GRUDA JULIA | kwidzyn | Biegi Młodzieżowe | KKL ,,RODŁO | ||
30 | WYSOCKI MACIEJ | PRABUTY | Bieg Główny | |||
31 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Bieg Główny | TRAKTOR TEAM | ||
32 | Pawłowski Mariusz | marzęcice | Bieg Główny | Grupa Starogart | ||
33 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Bieg Główny | Biegam Bo Lubię Starogard Gdański | ||
34 | Piotrowski Lech | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | ||
35 | Bogut Dariusz | Elbląg | Bieg Główny | |||
36 | Łukomski Andrzej | sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
37 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Bieg Główny | BEZTLENOWI MALBORK | ||
38 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
39 | Prochna Krzysztof | Frombork | Bieg Główny | Active Malbork | ||
40 | Walkusz Klaudia | Wejherowo | Bieg Główny | |||
41 | Żótkiewicz Urszula | Uśnice | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
42 | Żótkiewicz Piotr | Uśnice | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
43 | Rubaj Adam | Kwidzyn | Bieg Główny | Kwidzyn Biega | ||
44 | Grau Joanna | Kwidzyn | Bieg Główny | Kwidzyn Biega | ||
45 | Mamcarz Jarosław | Tczew | Bieg Główny | WOPR Tczew | ||
46 | Skrzypski Patrycjusz | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
47 | Jarzębski Ireneusz | Kwidzyn | Bieg Główny | Kwidzyn Biega | ||
48 | Pawluk Jarosław | Kwidzyn | Bieg Główny | Kwidzyn Biega | ||
49 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
50 | Cisowska Marta | Gdańsk | Bieg Główny | Smaruj na Trening Team | ||
51 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | Bieg Główny | TRAKTOR TEAM | ||
52 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Bieg Główny | |||
53 | Czajka Krzysztof | Kwidzyn | Bieg Główny | |||
54 | Wąsicki Mariusz | Elbląg | Bieg Główny | Włóczybuty | ||
55 | Treć Leon | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
56 | Niespodziński Lesław | Tczew | Bieg Główny | Biegający Tczew | ||
57 | Bakalarz Artur | Malbork | Bieg Główny | |||
58 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Bieg Główny | Traktor Team | ||
59 | Liber Paweł | Elbląg | Bieg Główny | JW4260 | ||
60 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | Bieg Główny | BLUE RUNNER KWIDZYN | ||
61 | FILA ANTONI | SZTUM | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | zantyr sztum | ||
62 | Szymański Tomasz | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
63 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Bieg Główny | Zantr Sztum | ||
64 | Kopecki Marcin | Sztum | Biegi Młodzieżowe | LKS Zantyr Sztum | ||
65 | Kaźmierczak Wiesław | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
66 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Bieg Główny | IP Kwidzyn Team | ||
67 | Anaczkowski Łukasz | Malbork | Bieg Główny | Grupa Malbork | ||
68 | Szewczyk Jarosław | Nowy Dwór Gdański | Bieg Główny | |||
69 | Spalk Krzysztof | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
70 | Seelieb Elżbieta | Gdańsk | Bieg Główny | Smaruj Na Trening Team | ||
71 | Michoński Sebastian | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
72 | Dobrzyński Marek | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
73 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Bieg Główny | GRUPA STAROGARD | ||
74 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | ||
75 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Bieg Główny | Grupa Starogard | ||
76 | Stacherski Łukasz | Przedborz | Bieg Główny | Kujatt Runners Team | ||
77 | Kosmala Szymon | Szpitalna Wieś | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
78 | Karwiński Michał | Malbork | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | ||
79 | Markowski Kamil | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
80 | Ossowski Jakub | Elbląg | Bieg Główny | JW4260 | ||
81 | Oliwińska Agnieszka | Biała Góra | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
82 | Dudziński Tomasz | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
83 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Bieg Główny | |||
84 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | ||
85 | Podolski Mirosław | Sztum | Nordic Walking - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
86 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Bieg Główny | Finisz Morąg | ||
87 | sprega aurelia | starogard gdański | Bieg Główny | GRUPA STAROGARD | ||
88 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | Klub Weteranów L.A. w Sopocie | ||
89 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Bieg Główny | |||
90 | Stolarów Robert | Malbork | Bieg Główny | Active Malbork | ||
91 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Bieg Główny | Active Malbork | ||
92 | Dobrenko Mieczysław | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
93 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Bieg Główny | Kujatt Runners Team | ||
94 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg Główny | |||
95 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Bieg Główny | Dru żyna Szpiku | ||
96 | Hejmowski Natan | Gdynia | Biegi Młodzieżowe | Kujatt Runners Team | ||
97 | Hejmowski Sylwester | Gdynia | Bieg Główny | Kujatt Runners Team | ||
98 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Bieg Główny | Team MX Skórcz | ||
99 | Mazerski Bartosz | Sztum | Nordic Walking - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
100 | PEPLIŃSKI Grzegorz | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum |
Views: 24576