V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bacławski Ksawier Elbląg Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m przedszkole numer 33
2 NEUMANN SEBASTIAN MALBORK 5 km Bieg Główny
3 Rumkowska Nikola gdynia Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m
4 Lenkiewicz Zofia Mątowy Wielkie Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m
5 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5 km Bieg Główny
6 Tuchułka Aneta Malbork 5 km Nordic Walking paid
7 Makowska Maria Elbląg Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m
8 Makowski Marcin Elbląg 5 km Bieg Główny
9 Będkowska-Makowska Agnieszka Elbląg 5 km Bieg Główny
10 Jesionkowska Lena malbork Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m
11 Tkaczyk Elżbieta Lasowice Wielkie 10 5 km Nordic Walking paid
12 Cieszyńska ALA Gdańsk Bieg dzieci od 13 lat do 15 lat - 600m
13 Cieszyńska Ania Gdańsk Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m
14 Zaleska Aleksanadra Malbork Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m
15 Zaleski Franciszek Malbork Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m
16 Jaruszko Kinga Stare Pole Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m
17 Piskorska Emilia Stare Pole 5 km Bieg Główny
18 Gierszewska Anna Malbork 5 km Bieg Główny
19 Podlasinska Dorota Malbork 5 km Bieg Główny
20 Tyburska Aniela Sztum 5 km Bieg Główny
21 Urbański Kevin Miłoradz Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m
22 Zukowska Blanka Malbork Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m Leier Polska
23 Żukowska Nina Malbork Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m Leier Polska
24 Żukowska Diana Malbork 5 km Bieg Główny
25 Dębicki Przemysław Malbork 5 km Bieg Główny
26 Dzik Ksawery Elblag Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m
27 Kłosowska Agata Malbork Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m Przedszkole nr 10 Malbork paid
28 Kłosowski Rafał Malbork Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m ZSP Nr1 Malbork paid
29 Kłosowski Tomasz Malbork 5 km Bieg Główny paid
30 Woron Aleksandra Malbork 5 km Bieg Główny Leier Polska
31 Hapke Tomasz Wilkowo 5 km Bieg Główny Traktor team gm kwidzyn paid
32 Kotlarek Natalia Malbork Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m Sp 6 Malbork
33 Kotlarek Zuzanna Malbork Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m Sp 6 Malbork
34 Kotlarek Agnieszka Malbork 5 km Bieg Główny
35 Kaszubowski Zenon Malbork 5 km Bieg Główny Active Malbork
36 Olińska Marzena Gardeja 5 km Bieg Główny Gmina Gardeja Biega
37 Stankiewicz Maja Nowy Staw Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m Szkoła Podstawowa nr 2 Nowy Staw paid
38 Grabowski Tymon Malbork Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m szkoła podstawowa nr 3 Malbork
39 Grabowski Szymon Malbork 5 km Nordic Walking SORW Malbork
40 Grabowska Aneta Malbork 5 km Nordic Walking 5.00 PLN
41 Szczygłowski Jacek Morąg 5 km Bieg Główny Team Kopeć
42 Krzywdzinska Katarzyna Górsk 5 km Nordic Walking 10.00 PLN
43 Stankiewicz Dawid Nowy Staw 5 km Bieg Główny Nowy Staw Biega paid
44 Dębski Tomasz Kwidzyn 5 km Bieg Główny
45 Barczykowska Hanna Kwidzyn 5 km Bieg Główny SP nr4
46 Stolarów Agnieszka Malbork 5 km Bieg Główny Sp3 Malbork 10.00 PLN
47 Robak Aleksandra Robak Tczew 5 km Nordic Walking 5.00 PLN
48 Tomkowicz-Spica Monika Malbork 5 km Nordic Walking
49 Rac Beata Dzierzgoń 5 km Nordic Walking paid
50 Kocięda Jan Malbork Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m paid
51 Dziweńka Emilia Malbork Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m paid
52 Dziweńka Agata Malbork Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m
53 Dziweńka Daniel Malbork Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m paid
54 Dziweńka Beata Malbork 5 km Bieg Główny paid
55 Urban Henryk Kwidzyn 5 km Bieg Główny ROCK70RUNNER paid
56 Dziwosz Paweł Malbork 5 km Bieg Główny BEZTLENOWI MALBORK/ Grupa Kolarska Malbork 10.00 PLN
57 Wądołowski Przemysław Malbork 5 km Bieg Główny I LO Malbork
58 Żaczek Igor Baldram Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m 10.00 PLN
59 Żaczek Nikola Baldram Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m 10.00 PLN
60 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram 5 km Bieg Główny
61 Rozalewicz Pola Malbork Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m Przedszkole nr 10
62 Stosik Mateusz Boraszewo Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Pączewie paid
63 Puchalska Hanna Malbork Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m SP 3 Malbork paid
64 Puchalska Michalina Malbork Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m SP 3 Malbork paid
65 Puchalski Marcin Malbork 5 km Bieg Główny paid
66 Wąsik Krzysztof Malbork 5 km Bieg Główny Dąbrowski Team 10.00 PLN
67 Pluta Ewelina Malbork 5 km Nordic Walking paid
68 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m
69 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5 km Nordic Walking
70 Lewandowski Roman Kwidzyn 5 km Nordic Walking
71 Borzyszkowska Jolanta Puck 5 km Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ paid
72 Rumkowska Justyna gdynia 5 km Bieg Główny
73 Runewicz-Burczyk Agnieszka Malbork 5 km Nordic Walking
74 Rodacka Iwona Malbork 5 km Nordic Walking
75 Kosianowska Monika Malbork 5 km Nordic Walking Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
76 Gnyba Oskar STĘŻYCA Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m Metrożercy paid
77 Gnyba Mariusz STĘŻYCA 5 km Bieg Główny Metrożercy paid
78 Gnyba Ewelina STĘŻYCA 5 km Nordic Walking Metrożercy paid
79 Zych Dawid Elbląg 5 km Bieg Główny Spartanie Dzieciom
80 Tumiłowicz Wiesława licze 5 km Nordic Walking Traktor Team Gmina Kwidzyn
81 Tumiłowicz Jerzy Licze 5 km Bieg Główny Traktor team gmina Kwidzyn
82 Janiuk Paweł Malbork 5 km Bieg Główny
83 Gutowska-Janiuk Małgorzata Malbork 5 km Bieg Główny
84 Gutowski PAWEŁ Malbork 5 km Nordic Walking
85 Wilczewski Milosz Malbork Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m paid
86 Wilczewska Michalina Malbork Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m paid
87 Wilczewski Maks Malbork Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m
88 Wilczewska Malgosia Malbork 5 km Bieg Główny paid
89 Skorek arkadiusz Kończewice 5 km Bieg Główny MiłoRUN 20.00 PLN
90 Gorczyńska Anna Malbork 5 km Nordic Walking
91 Krzemieniewski Kamil Poznań 5 km Bieg Główny
92 Popowicz Marzena Malbork 5 km Nordic Walking
93 Mieszkuniec Wojciech Malbork 5 km Nordic Walking
94 Zielińska Maja Malbork Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m
95 Zieliński Oliwier Malbork Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m
96 Zielińska Aleksandra Malbork 5 km Nordic Walking
97 Kowlaczyk Róża Tczew Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m paid
98 jezierska jolanta kwidzyn 5 km Nordic Walking dwa kije bez nart
99 jezierski adam kwidzyn 5 km Nordic Walking dwa kije bez nart
100 Klimczewski Mirosław Malbork 5 km Bieg Główny


Views: 4578

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ