BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z OKAZJI DNIA KOBIET
Bieg 5km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kortas Katarzyna Czersk Bieg 5km paid on-line
2 Jankowska Beata Stare Pole Bieg 5km paid on-line
3 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km paid on-line
4 JAREMA Krzysztof MALBORK Bieg 5km paid on-line
5 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Bieg 5km paid on-line
6 Szpalerska Mira Sztum Bieg 5km /RunWithYou/ limit reached
7 Szpalerski Adam Sztum Bieg 5km RunWithYou limit reached
8 Parafiniuk Krzysia Sztum Bieg 5km /RunWithYou/ limit reached
9 Barczykowska Hanna Kwidzyn Bieg 5km SP4 Kwidzyn limit reached
10 Milas Mariusz Susz Bieg 5km paid on-line
11 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg 5km paid on-line
12 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg 5km paid on-line
13 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
14 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
15 Przybyła Szymon Janówka Bieg 5km limit reached
16 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
17 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
18 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
19 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
20 Kozłowska Grażyna Grabowo Bieg 5km limit reached
21 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km Active Malbork paid
22 Groszkowski Marcin Malbork Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO paid on-line
23 Jeziorska Izabela Łysomice Bieg 5km paid on-line
24 Ceran Katarzyna Ceran Nowy staw Bieg 5km Nowy Staw Biega limit reached
25 Kolodynski Tomasz Gościszewo Bieg 5km limit reached
26 Bieszke Artur Malbork Bieg 5km BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
27 Pikała Karol Malbork Bieg 5km Beztlenowi Malbork paid on-line
28 Jerzyk Paweł Wiśliny Bieg 5km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
29 Jerzyk Paulina Wiśliny Bieg 5km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
30 Minda Ewelina Elblag Bieg 5km limit reached
31 Tyburska Aniela Sztum Bieg 5km limit reached
32 Kołecki Michał Iława Bieg 5km MiSiEk Runner / MTZ BHP paid on-line
33 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km limit reached
34 Machnikowski Adrian Sztum Bieg 5km limit reached
35 Anaczkowski Mirosław Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum paid on-line
36 Krawczyk Mateusz Krępiec Bieg 5km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON paid on-line
37 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5km ŻARTA WATAHA - SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA paid on-line
38 Dywelski Mirosław Tczew Bieg 5km Biegający Tczew paid on-line
39 Ślusarczyk Daniel Pruszcz Gdański Bieg 5km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON paid on-line
40 Ślusarczyk Dominika Pruszcz Gdański Bieg 5km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON paid on-line
41 Markowski Szymon Tczew Bieg 5km Thales / Biegający Tczew paid on-line
42 Drewek Joanna Tczew Bieg 5km paid on-line
43 Przytarska Anna Tczew Bieg 5km paid on-line
44 Markowska Aleksandra Tczew Bieg 5km paid on-line
45 Narloch Katarzyna Rytel Bieg 5km Florian Chojnice limit reached
46 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg 5km limit reached
47 Grodel Artur Gronowo Górne Bieg 5km limit reached
48 Grodel Danuta Gronowo Górne Bieg 5km limit reached
49 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega paid on-line
50 Szmaglińska Karolina Florian Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice limit reached
51 Szydłowski Cezary Stare Pole Bieg 5km paid on-line
52 MOZUCH KAROLINA GRĘBLIN Bieg 5km paid on-line
53 Malinowska Ewelina Malinowska Pruszcz Gdański Bieg 5km paid on-line
54 CIAPKA JANINA GOSZYN Bieg 5km WATAHA - łaczy nas bieganie paid on-line
55 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg 5km paid on-line
56 Krzemieniewski Kamil Poznań Bieg 5km paid on-line
57 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice paid on-line
58 Sawicki Radosław Stare Pole Bieg 5km paid on-line
59 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg 5km paid on-line
60 Prochna Krzysztof Frombork Bieg 5km DRUŻYNA PIERŚCIENIA paid on-line
61 Gnyp Daniel Różyny Bieg 5km wkurw_team paid on-line
62 Głowacka Anna Elbląg Bieg 5km limit reached
63 karczewski andrzej sztutowo Bieg 5km paid on-line
64 kesz-karczewska magdalena sztutowo Bieg 5km paid on-line
65 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg 5km paid on-line
66 Jurewicz Sylwia Elbląg Bieg 5km paid on-line
67 Jurewicz Adam Elbląg Bieg 5km Drużyna Pierścienia paid on-line
68 Tyfert Krzysztof Elbląg Bieg 5km paid on-line
69 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg 5km limit reached
70 Fierek Leszek Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk paid on-line
71 Grefka Stefan Łąg Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk paid on-line
72 Dywel Bogdan Łąg Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk paid on-line
73 Fierek Bożena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk paid on-line
74 Krawczak Anna Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk paid on-line
75 Stokarska Beata Gdynia Bieg 5km Biegowi Wariaci paid on-line
76 Matejuk Ewa Malbork Bieg 5km limit reached
77 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk limit reached
78 Pyżewska Beata Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk limit reached
79 Podsiadło Marta Toruń Bieg 5km paid on-line
80 Nowińska Katarzyna Wąbrzeźno Bieg 5km paid on-line
81 Pawłowska Julia Braniewo Bieg 5km ETT Elbląg Triathlon Team limit reached
82 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo Bieg 5km ETT Elbląg Triathlon Team limit reached
83 Chabowski Tomasz sztum Bieg 5km Sztum Biega limit reached
84 Skrajda Szymon Pawlice Bieg 5km ZUT Milewski i paid on-line
85 Sztyrbicka Marlena Kwidzyn Bieg 5km paid on-line
86 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg 5km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON paid on-line
87 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km paid on-line
88 Majer Justyna Malbork Bieg 5km limit reached
89 Majer Grzegorz Malbork Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO limit reached
90 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg 5km Traktor team gmina Kwidzyn paid on-line
91 Znarowska Bożena Elblag Bieg 5km Drużyna Pierścienia paid on-line
92 Serocki Adam Elblag Bieg 5km Drużyna Pierścienia paid on-line
93 Bartyzel Grzegorz Kwidzyn Bieg 5km paid on-line
94 Masys Agnieszka Malbork Bieg 5km Grupa Malbork paid on-line
95 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg 5km paid on-line
96 Rychcik Iza Frombork Bieg 5km Osp Frombork paid on-line
97 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Bieg 5km A.M.G. paid on-line
98 Żuchowska Paulina Krotoszyny Bieg 5km AZS UMK TORUŃ paid on-line
99 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg 5km paid on-line
100 Jarząbek Marcin Malbork Bieg 5km First Malbork Team limit reached


Views: 17434

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ