Bieg w pi#du 2020
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Nowakowski Tomasz Kwidzyn w pi#du paid BM
2 Frankowska Justyna Kartuzy w pi#du paid BM
3 Gnyp Daniel Różyny w pi#du wkurw_team paid BM
4 Bestia Borys Bytów w pi#du Łąccy paid BM
5 Kaleta Zbigniew Gdynia w pi#du 79.00 PLN
6 Haczyńska Monika Gdynia w pi#du 79.00 PLN
7 Maluchnik Marek Nasielsk wersja wirtualna GARAŻ Nasielsk paid BM
8 Kotarba - Tysarczyk Ewa Lublewo gdańskie w pi#du Tysar 79.00 PLN
9 Sztybor Joanna Gdańsk w pi#du paid
10 Wawrzonkowska Mirosława Gdynia w pi#du WOJOWNICZKI TEAM 79.00 PLN
11 Łukasiewicz Michał Gdansk w pi#du Biegowa Dąbrowa paid BM
12 Engelberg Łukasz Gdańsk w pi#du Invicta Power Team paid BM
13 Długosz Lucyna KĘTRZYN wersja wirtualna Druzyna ML paid BM
14 Młyński Bartłomiej Zwartowo w pi#du paid BM
15 Yushkova Nataliya Siemienowice Sląske wersja wirtualna Siemianowice i przyjaciele biegają paid BM
16 Kłys Dorota Olsztyn w pi#du paid BM
17 Butowska Katarzyna Starogard Gdański w pi#du 79.00 PLN
18 Krogulewska Anna Sopot w pi#du paid BM
19 Mirek Emilia Gdansk w pi#du DCT Drużyna Biegowa paid BM
20 Nowakowski Norbert Gdynia w pi#du OZD Mielony na kozetce paid BM
21 Ambo Rafał Olsztyn w pi#du R.Ambo paid BM
22 Milczarek Anna Olsztyn w pi#du paid BM
23 Grzegorzewska Ewa Olsztyn w pi#du paid BM
24 Kropidłowska Krysia Łęczyn Dolny w pi#du paid BM
25 Zdrojewska Dorota Poznań w pi#du Biegające Po#eby paid BM
26 Żurawska Joanna Krajkowo w pi#du Biegające Po#eby paid BM
27 Żurawski Dariusz Krajkowo w pi#du Biegające Po#eby paid BM
28 Pryca Mateusz Pabianice wersja wirtualna paid BM
29 zbrzeźniak igor zbrzeźniak raszyn wersja wirtualna paid BM
30 Arendt Agnieszka Gdańsk w pi#du Żarta Wataha paid BM
31 Zadrożna Dorota Grudziądz w pi#du Jack Runner 79.00 PLN
32 Błędowski Mariusz Włocławek w pi#du AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAM paid BM
33 Markiewicz Arkadiusz Malbork w pi#du Piękni i Bestie paid BM
34 Grande Piotr Gdynia w pi#du BigYellowFoot Adventure Team 79.00 PLN
35 Kaczan Norbert Olsztyn w pi#du Pszczółkowski Team paid BM
36 Skrzypecka Wiktoria Elbląg w pi#du Team Green Arrow paid BM
37 Skrzypecki Jacek Elbląg w pi#du Team Green Arrow paid BM
38 Leoniak Adam Dzierzgoń w pi#du Dzierzgoń Team paid BM
39 Mogiłko Natalia Grudziądz w pi#du Vege Runners paid BM
40 Grochowski Tomasz Gdańsk w pi#du paid BM
41 Grochowski Rafał Gdańsk w pi#du paid BM
42 Pochopień Mira Gdańsk w pi#du Wataha-Łączy nas bieganie paid BM
43 Laskiewicz Dariusz Gdańsk w pi#du Wataha - Łączy Nas Bieganie paid BM
44 Wiśniewski Marcin Susz w pi#du Dzikie Jenoty paid BM
45 Wiśniewski Dawid Dąbrówka w pi#du Dzikie Jenoty paid BM
46 Zalewski Daniel Susz w pi#du TRI NEGU paid BM
47 Bońska Karolina Warszawa w pi#du paid BM
48 Piotrowski Krzysztof Działdowo w pi#du Twister Team paid BM
49 Steinka Mateusz Tczew w pi#du Team Tapflo 79.00 PLN
50 Radecka Ilona Gdańsk w pi#du Asics Team Gdansk paid BM
51 Filipczak Łukasz Słupsk w pi#du paid BM
52 Karpowicz Tomasz Słupsk w pi#du paid BM
53 Paracki Tomasz Sierakowice w pi#du paid BM
54 Jędrkowiak Piotr Paczewo w pi#du paid BM
55 PUSZYNSKI Piotr Orle w pi#du paid BM
56 Franczak Paula Gdańsk w pi#du paid BM
57 Kosiorek Aleksandra Gdynia w pi#du BigYellowFoot Adventure Team paid BM
58 Jabłoński Przemysław Elblag w pi#du 79.00 PLN
59 Grigorian Monika Gdańsk w pi#du paid BM
60 szaryński tomasz pruszcz gdański w pi#du Szaryteam paid BM
61 Grube Bartosz Gdynia w pi#du SUT - Straszyn Ultra Team paid BM
62 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna w pi#du paid BM
63 Gruchała Robert Gdynia w pi#du paid BM
64 Moczulak-Ginter Rafał GDYNIA w pi#du Gdyński Wojownik 79.00 PLN
65 Moczulak-Ginter Karolina Gdynia w pi#du Wojowniczki Trójmiasto 79.00 PLN
66 Gruszka Beata Gruszka Gdynia w pi#du Wojowniczki Trójmiasto 79.00 PLN
67 Kmera Rafał Gdańsk w pi#du ph bysewo paid
68 Michalski Krzysztof Gdańsk w pi#du paid BM
69 Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk w pi#du paid BM
70 Ceranowska Agnieszka Złotów w pi#du Pseudobiegaczki paid BM
71 Gitner Marcin Gdynia w pi#du Piękni i Bestie 79.00 PLN
72 Sajewska Karolina Warszawa w pi#du paid BM
73 Karwacki Sebastian Łódź w pi#du Wataha - Łączy Nas Bieganie paid BM
74 Jasiczek Andrzej Gdańsk w pi#du paid BM
75 Prüfer Paweł Kosieczyn w pi#du paid BM
76 Piszczygłowa Bernadeta Gorzów Wielkopolski w pi#du paid BM
77 Kubiak Grzegorz Reda w pi#du paid BM
78 Mielczarska Monika Warszawa w pi#du paid BM
79 Jasionowska Małgorzata Gdańsk w pi#du paid BM
80 Baranowski Adam GDAŃSK w pi#du paid BM
81 Karczewski Grzegorz Hel w pi#du LKS Błękitni Żeglce paid BM
82 KOŃCZYŃSKI Paweł GDAŃSK w pi#du 79.00 PLN
83 Wyczółkowski Jakub Malbork w pi#du paid BM
84 MISZTALEWSKI SEBASTIAN GDYNIA w pi#du paid BM
85 Misztalewska IWONA Gdynia w pi#du paid BM
86 Krajniak Jarosław Krajniak Bydgoszcz w pi#du RMF 4ART GLADIATORS paid BM
87 Banach Mateusz Gdynia w pi#du paid BM
88 Jagodda Adam Tczew w pi#du CMFT Tczew paid BM
89 Olszewska Agnieszka Olsztyn w pi#du paid BM
90 Szramowski Łukasz Szramowski Barczewo w pi#du BSB Barczewo Biega paid BM
91 Kocińska Agnieszka Pruszcz Gdański w pi#du Bambi paid BM
92 Mełgwa Katarzyna Gdynia w pi#du Bambi paid BM
93 Płoszaj Anna Kwidzyn w pi#du Bambi paid BM
94 DRYWA MARTYNA DRYWA SIERAKOWICE w pi#du Bambi paid BM
95 Godziuk Roman Toruń w pi#du paid BM
96 Kubiak Jagoda Wejherowo w pi#du paid
97 Piórkowska Natalia Gdańsk w pi#du Taka RYBA paid
98 Prokopowicz Łukasz Działdowo w pi#du paid BM
99 Kozikowski Robert Działdowo w pi#du paid BM
100 Leśny Kacper Działdowo w pi#du paid BM


Views: 7544

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ