Bieg w pi#du 2020
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Czerski Krzysztof Chłapowo w pi#du 79.00 PLN
2 Boza Beata Gdynia w pi#du PADŁ NA RYJ TEAM 79.00 PLN
3 Kuraś Beata Gdańsk w pi#du xRunners 79.00 PLN
4 Łapiński Paweł Gdańsk w pi#du Vege Runners 79.00 PLN
5 Kosiorek Aleksandra Gdynia w pi#du BigYellowFoot Adventure Team 79.00 PLN
6 Marszałek Sebastian Gdynia w pi#du BigYellowFoot Adventure Team 79.00 PLN
7 Kleina Dorota Bojano w pi#du Bojano Biega 79.00 PLN
8 Dudziński Piotr Łódź w pi#du Razem Trenujemy Sport paid on-line
9 Trzewikowska Paulina Łódź w pi#du paid on-line
10 Zielińska Malwina Gdańsk w pi#du BigYellowFoot Adventure Team 79.00 PLN
11 Zieliński Tomasz Gdańsk w pi#du BigYellowFoot Adventure Team 79.00 PLN
12 Sanecki Przemysław Nowe Kusy w pi#du paid on-line
13 Toporek Marcin Czeczewo w pi#du 79.00 PLN
14 Rathnau Krzysztof Rathnau Gdynia w pi#du paid on-line
15 Kowalski Waldemar Borkowo w pi#du Leasing Polski Team 79.00 PLN
16 Młodawski Jakub Gdynia w pi#du Różowe Tygryski paid on-line
17 Ziółkowska Marzena Gdynia w pi#du paid on-line
18 Ostromęcki Alan Olsztyn w pi#du 79.00 PLN
19 Mańkowski Łukasz Sławęcin w pi#du paid on-line
20 Stachnik Bartłomiej Sopot w pi#du paid on-line
21 JANIK Roman KWIDZYN w pi#du KWIDZYN BIEGA paid on-line
22 SZMAJA Bogusia Gdańsk w pi#du paid on-line
23 Niemiec Marek Gdynia w pi#du ACTIV EAGLES PRO 79.00 PLN
24 Sokalska-Pizun Roksana Zamość w pi#du Wataha - Łączy Nas Bieganie 79.00 PLN
25 Bondar Dmytro Tczew w pi#du CrossElite 79.00 PLN
26 Kowalczyk Klaudia Radom w pi#du Team ZabieganeDni paid on-line
27 Ulanowski Michał Lublin w pi#du X-Team Special Foces 79.00 PLN
28 Domzała Paweł Domzała Gdynia w pi#du Kontener Formy paid on-line
29 Kubicka Magdalena Warszawa w pi#du paid on-line
30 Sepioło Katarzyna Prabuty w pi#du 79.00 PLN
31 Targońska Marta Gdańsk w pi#du PADŁ NA RYJ TEAM paid on-line
32 Frączek Michał Wrocław w pi#du BNW WROCŁAW 79.00 PLN
33 Fijak Karolina Murowana Goślina w pi#du Grażynki ocr 79.00 PLN
34 Gredke Robert Płońsk w pi#du KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 79.00 PLN
35 Wilczkowiak Natalia Dębogórze w pi#du 79.00 PLN
36 Baczewska Urszula Otwock w pi#du 79.00 PLN
37 Kowalewska Aleksandra Rumia w pi#du paid on-line
38 Bezdel Anna Puck w pi#du 79.00 PLN
39 Skoczek Michał Otwock w pi#du paid on-line
40 Ryńska Karolina Gdynia w pi#du RMF 4ART GLADIATORS 79.00 PLN
41 Jagoda Anna Rumia w pi#du BigYellowFoot Adventure Team 79.00 PLN
42 Kotowska Sylwia Olsztyn w pi#du paid on-line
43 Kotowski Marek Olsztyn w pi#du Kriss Coaching paid on-line
44 Dorawa Ewa Lębork w pi#du paid on-line
45 Szubartowicz Marek Gdynia w pi#du 79.00 PLN
46 Skoczek Jakub Skoczek Otwock w pi#du paid on-line
47 Winkler Kamil Gdynia w pi#du Różowe Tygryski paid on-line
48 Koszela Beata Zielona Góra w pi#du X-team special forces paid on-line
49 Kaczyńska Małgorzata Rumia w pi#du Wymiatacze 79.00 PLN
50 Grzywacz Karol Gdynia w pi#du paid on-line
51 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk w pi#du paid on-line
52 Wolański Tomasz Rumia w pi#du 79.00 PLN
53 stachowski jarosław wąbrzeżno w pi#du miastoaktywni.pl 79.00 PLN
54 Czerwińska Agnieszka Gdańsk w pi#du paid on-line
55 Kompanowski Piotr Gdańsk w pi#du paid on-line
56 Piórkowski Mariusz Gdańsk w pi#du Taka RYBA 79.00 PLN
57 Martuzalski Jacek Gdynia w pi#du Sii Running Team / Active Flow paid on-line
58 Sazon Inesa Gdańsk w pi#du paid on-line
59 Klos Tomasz Gdańsk w pi#du paid on-line
60 Jankowski Tomasz Gdańsk w pi#du ZTF 79.00 PLN
61 Prokopiuk Krzysztof Gdynia w pi#du paid on-line
62 Śnieg Aleksandra Gdańsk w pi#du WATAHA - łaczy nas bieganie/Taka RYBA paid on-line
63 Kuropatwa Marysia Toruń w pi#du paid on-line
64 Jachimowicz Magdalena Gdańsk w pi#du 79.00 PLN
65 Molęda Dariusz Gdańsk w pi#du Cerveza Team paid on-line
66 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia w pi#du Morska Baza Szkoleniowa paid on-line
67 Wasążnik Marta Mosty w pi#du Wymiatacze paid on-line
68 Woźniak Beata Dębogórze w pi#du Wymiatacze paid on-line
69 Wysocka Anna Gdynia w pi#du Wymiatacze paid on-line
70 Matuszewski Łukasz Gdańsk w pi#du Stopy Tytanu paid on-line
71 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański w pi#du Iron Team paid on-line
72 Knot Martyna Borkowo w pi#du Piękni i Bestie 79.00 PLN
73 Łęgowski Michał Pruszcz Gdański w pi#du Iron Team 79.00 PLN
74 Prager Mateusz Gdańsk w pi#du Stopy Tytanu paid on-line
75 Bartsch Aleksandra Gdynia w pi#du BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
76 Paczkowski Mirosław Bydgoszcz w pi#du CB163 paid on-line
77 Tomczyk Ewelina Częstochowa w pi#du Wkurw_Team paid on-line
78 Boberski Artur Gdańsk w pi#du RMDC paid on-line
79 Gałuszyński Paweł Gdynia w pi#du Active Flow paid on-line
80 Filip Krzysztof Dębogórze w pi#du noClub paid on-line
81 Wiśniewska Marta Lubiszewo w pi#du CrossElite 79.00 PLN
82 Szczyglak Mariusz Tczew w pi#du CrossElite 79.00 PLN
83 Strzelczyk Adam Gdańsk w pi#du Iron Team paid on-line
84 Czarnecka Adrianna Gdynia w pi#du 79.00 PLN
85 Damps Katarzyna Skrzeszewo w pi#du paid on-line
86 Tichanów Piotr Gdańsk w pi#du paid on-line
87 Bańdo Weronika Reda w pi#du 79.00 PLN
88 Zasada Joanna Mosty w pi#du 79.00 PLN
89 Kluge Wiktoria Gdynia w pi#du Różowe Tygryski paid on-line
90 Pretwic-Krajewska Agnieszka Gdańsk w pi#du 79.00 PLN
91 Banaszek Iwona Gdańsk w pi#du Iron Team paid on-line
92 Boncik Natalia Gdynia w pi#du GIRLS POWER paid on-line
93 Nowak Paweł Słupsk w pi#du Baltic Seals 79.00 PLN
94 Małczak Magdalena Pruszcz Gdański w pi#du Iron Team paid on-line
95 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański w pi#du Iron Team paid on-line
96 Gałuszyńska Katarzyna Gdynia w pi#du Active Flow paid on-line
97 SZCZUKA LESZEK TCZEW w pi#du Crosselite 79.00 PLN
98 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI w pi#du CrossElite paid on-line
99 Sińczuk Patrycja Tczew w pi#du 79.00 PLN
100 Markowska Ewa Gdańsk w pi#du GIRLS POWER paid on-line


Views: 1640

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ