# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#ZabieganiNocą | |||||||||
1 | Małkowska Katarzyna | Złotów | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą | |||||
2 | Jasiek Paweł | Zakrzewo | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą | |||||
3 | Bralski Andrzej | Okonek | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą | |||||
4 | Bartel Mateusz | Złotów | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą | |||||
5 | Cuber Wojciech | Złotów | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą | |||||
6 | Trębski Krzysztof | Okonek | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą | |||||
7 | Góra Agnieszka | Okonek | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą | |||||
8 | Góra Sylwester | Okonek | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą | |||||
9 | Ławniczak Justyna | Zakrzewo | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą | |||||
1 batalion zmechanizowany Lębork | |||||||||
10 | Nowicki Artur | Malczyce | START (Bieg główny 6000 m) | 1 batalion zmechanizowany Lębork | |||||
12 bdow Szczecin/MKL Szczecin | |||||||||
11 | Olejarz Artur | Zielona Góra | START (Bieg główny 6000 m) | 12 bdow Szczecin/MKL Szczecin | |||||
ACTIVE age | |||||||||
12 | Dramczyk Martyna | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ACTIVE age | |||||
Amator | |||||||||
13 | Łyczek Justyna | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Amator | |||||
Atlas Running Team | |||||||||
14 | Malek Andrzej | Koscierzyna | START (Bieg główny 6000 m) | Atlas Running Team | |||||
BAZA 44 | |||||||||
15 | SZRAMA Marian | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | BAZA 44 | |||||
BIEGAJ Z CERKIEM | |||||||||
16 | Szypcio Peter | Szczecinek | START (Bieg główny 6000 m) | BIEGAJ Z CERKIEM | |||||
17 | Szyło Michal | Szczecinek | START (Bieg główny 6000 m) | BIEGAJ Z CERKIEM | |||||
18 | Cerk Łukasz | Szczecinek | START (Bieg główny 6000 m) | BIEGAJ Z CERKIEM | |||||
19 | Wieczorek Daniel | Szczecinek | START (Bieg główny 6000 m) | BIEGAJ Z CERKIEM | |||||
BYTÓW | |||||||||
20 | Szadrin Andrej | Bytów | START (Bieg główny 6000 m) | BYTÓW | |||||
Baszta Bytów | |||||||||
21 | Garski Dawid | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | Baszta Bytów | |||||
Biegający Tczew | |||||||||
22 | liban zygfryd | tczew | START (Bieg główny 6000 m) | Biegający Tczew | |||||
Biegajło | |||||||||
23 | Bondarenko Daniel | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | Biegajło | |||||
24 | Bondarenko Jan | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | Biegajło | |||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
25 | Hincka Jacek | Gnieżdżewo | START (Bieg główny 6000 m) | Biegamy Razem Władysławowo | |||||
26 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | START (Bieg główny 6000 m) | Biegamy Razem Władysławowo | |||||
Bieg z Chrystusem | |||||||||
27 | Ciszewski Krzysztof | Bytom | START (Bieg główny 6000 m) | Bieg z Chrystusem | |||||
Byle w dyszce... | |||||||||
28 | Burzyński Aleksander | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | Byle w dyszce... | |||||
Cewicki Klub Morsa i Biegacza | |||||||||
29 | Wenta Brygida | ŁEBUNIA | START (Bieg główny 6000 m) | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | |||||
30 | Wenta Piotr | ŁEBUNIA | START (Bieg główny 6000 m) | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | |||||
31 | Linkiewicz Ewelina Linkiewicz | SIEMIROWICE | START (Bieg główny 6000 m) | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | |||||
32 | Sobocińska-Witowska Anna | Siemirowice | START (Bieg główny 6000 m) | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | |||||
Creativsport | |||||||||
33 | Mizińska Katarzyna | Nowa Wieś Lęborska | START (Bieg główny 6000 m) | Creativsport | |||||
Drutex | |||||||||
34 | Janiszewski Marek | Bytów | START (Bieg główny 6000 m) | Drutex | |||||
Farm Frites Poland | |||||||||
35 | Damps Anna | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Farm Frites Poland | |||||
36 | Frankiewicz Michał | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Farm Frites Poland | |||||
Farm Frites Poland | |||||||||
37 | Kaliński Przemysław | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Farm Frites Poland | |||||
38 | Majewski Paweł | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Farm Frites Poland | |||||
39 | Górska Iwona | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Farm Frites Poland | |||||
Florian Chojnice | |||||||||
40 | Rudnik Jerzy | Chojnice | START (Bieg główny 6000 m) | Florian Chojnice | |||||
Forma Jak Wino | |||||||||
41 | Kujawski Grzegorz | Puck | START (Bieg główny 6000 m) | Forma Jak Wino | |||||
GILe | |||||||||
42 | Szymanski Leszek | Sosnowiec | START (Bieg główny 6000 m) | GILe | |||||
GKS Kaszubi Luzino | |||||||||
43 | Kankowska Dominika | Luzino | START (Bieg główny 6000 m) | GKS Kaszubi Luzino | |||||
GKS Kaszuby Luzino | |||||||||
44 | Rutkowska Joanna | Luzino | START (Bieg główny 6000 m) | GKS Kaszuby Luzino | |||||
JW 5718 | |||||||||
45 | Dycha Tomasz | Nowa Wieś Lęborska | START (Bieg główny 6000 m) | JW 5718 | |||||
Jaffi z Łebcza | |||||||||
46 | Jaffke Jarosław | Łebcz | START (Bieg główny 6000 m) | Jaffi z Łebcza | |||||
KARWICA | |||||||||
47 | Terefenko Bogdan | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | KARWICA | |||||
KS Rozłazino | |||||||||
48 | Muczyński Ryszard | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | KS Rozłazino | |||||
49 | Penk Krzysztof | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | KS Rozłazino | |||||
50 | Penk Sabina | Rozłazino, Karczemki | START (Bieg główny 6000 m) | KS Rozłazino | |||||
Klub "Amator" | |||||||||
51 | Sanko Alex | Mińsk | START (Bieg główny 6000 m) | Klub "Amator" | |||||
52 | Sanko Svietlana | Mińsk | START (Bieg główny 6000 m) | Klub "Amator" | |||||
Klub 42,2 Lębork | |||||||||
53 | Tutak Tomasz | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Klub 42,2 Lębork | |||||
54 | Litwin Tomasz | Lebork | START (Bieg główny 6000 m) | Klub 42,2 Lębork | |||||
55 | Wątroba Marek | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Klub 42,2 Lębork | |||||
56 | Andryskowski Marek | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Klub 42,2 Lębork | |||||
57 | BADZIĄG DAMIAN | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Klub 42,2 Lębork | |||||
58 | Koiszewska Izabela | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Klub 42,2 Lębork | |||||
59 | Koiszewski Krzysztof | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Klub 42,2 Lębork | |||||
60 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | START (Bieg główny 6000 m) | Klub 42,2 Lębork | |||||
61 | Bojanowski Michał | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Klub 42,2 Lębork | |||||
62 | Durzyński Tomasz | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Klub 42,2 Lębork | |||||
Kolarz-Pol | |||||||||
63 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Kolarz-Pol | |||||
KreativSport | |||||||||
64 | Ponarad Magdalena | Lubowidz | START (Bieg główny 6000 m) | KreativSport | |||||
65 | Glinka Agnieszka Glinka | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | KreativSport | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
66 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | Kujawscy Runners | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
67 | Kujawski Łukasz | Żukowo | START (Bieg główny 6000 m) | Kujawscy Runners | |||||
68 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | START (Bieg główny 6000 m) | Kujawscy Runners | |||||
Kębłowo Biega | |||||||||
69 | Ciesiulski Dariusz | Kębłowo Nowowiejskie 31/10 | START (Bieg główny 6000 m) | Kębłowo Biega | |||||
Kębłowo Biega | |||||||||
70 | Ciesiulski Przemysław | Kębłowo Nowowiejskie | START (Bieg główny 6000 m) | Kębłowo Biega | |||||
71 | Karczewski Damian Karczewski | Nowa Wieś Lęborska | START (Bieg główny 6000 m) | Kębłowo Biega | |||||
72 | Ciesiulski Marek | Kębłowo | START (Bieg główny 6000 m) | Kębłowo Biega | |||||
LIVESTRONG | |||||||||
73 | Lunk Krzysztof | Puck | START (Bieg główny 6000 m) | LIVESTRONG | |||||
LKB .im Braci Petk | |||||||||
74 | Stankiewicz Radosław | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | LKB .im Braci Petk | |||||
75 | Naczk Wiktoria | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | LKB .im Braci Petk | |||||
76 | naczk leonard | lębork | START (Bieg główny 6000 m) | LKB .im Braci Petk | |||||
LKB im BRACI PETK | |||||||||
77 | Pieniążek Jakub | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | LKB im BRACI PETK | |||||
78 | Rusin Leszek | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | LKB im BRACI PETK | |||||
79 | Zblewski Tadeusz | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | LKB im BRACI PETK | |||||
80 | Ostrówka Waldemar | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | LKB im BRACI PETK | |||||
LKB im BRACI PETK/ Nowa Rużanka | |||||||||
81 | Lipski Jan Dominik | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | LKB im BRACI PETK/ Nowa Rużanka | |||||
LKS Puck | |||||||||
82 | Labudda Wojciech | Puck | START (Bieg główny 6000 m) | LKS Puck | |||||
Lębork Biegacze 42,2 | |||||||||
83 | Szymański Adam | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | Lębork Biegacze 42,2 | |||||
MJR | |||||||||
84 | Heyka Jarosław | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | MJR | |||||
MKS INOWROCŁAW | |||||||||
85 | Rogiewicz Andrzej | Inowrocław | START (Bieg główny 6000 m) | MKS INOWROCŁAW | |||||
Maja Team | |||||||||
86 | Kepka Grzegorz | Wejherowo | START (Bieg główny 6000 m) | Maja Team | |||||
87 | Kepka Ewa | Wejherowo | START (Bieg główny 6000 m) | Maja Team | |||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
88 | Witt Henryk | Sopot | START (Bieg główny 6000 m) | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
89 | Witt Grażyna | Sopot | START (Bieg główny 6000 m) | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
90 | Kuchta Anna | Starogard Gdański | START (Bieg główny 6000 m) | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
91 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | START (Bieg główny 6000 m) | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
92 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | START (Bieg główny 6000 m) | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
93 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | START (Bieg główny 6000 m) | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
Metrożercy | |||||||||
94 | Syldatk Karol | Mściszewice | START (Bieg główny 6000 m) | Metrożercy | |||||
95 | Syldatk Wioleta | Mściszewice | START (Bieg główny 6000 m) | Metrożercy | |||||
96 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | START (Bieg główny 6000 m) | Metrożercy | |||||
97 | Okrój-Sitterlee Mariola | Zgorzałe | START (Bieg główny 6000 m) | Metrożercy | |||||
98 | Stencel Piotr | Mściszewice | START (Bieg główny 6000 m) | Metrożercy | |||||
Mk luchesk-lkb rudnik | |||||||||
99 | okseniuk Sergii | luck | START (Bieg główny 6000 m) | Mk luchesk-lkb rudnik | |||||
100 | okseniuk oksana | luck | START (Bieg główny 6000 m) | Mk luchesk-lkb rudnik | |||||
Night Runners Słupsk | |||||||||
101 | Marczak Andrzej | Żelkowo | START (Bieg główny 6000 m) | Night Runners Słupsk | |||||
102 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | START (Bieg główny 6000 m) | Night Runners Słupsk | |||||
ODWIECZNY RYWAL JAFFIEGO | |||||||||
103 | Hintzke Leszek | Leśniewo | START (Bieg główny 6000 m) | ODWIECZNY RYWAL JAFFIEGO | |||||
PKM GDYNIA | |||||||||
104 | HINC PAWEŁ | GDYNIA | START (Bieg główny 6000 m) | PKM GDYNIA | |||||
POMERIDERS Słupsk | |||||||||
105 | Gaweł zbigniew | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | POMERIDERS Słupsk | |||||
PRAWIE JAK HERMES/JW 3775 CHOJNICE | |||||||||
106 | Guzowski Denis | Trzebielino | START (Bieg główny 6000 m) | PRAWIE JAK HERMES/JW 3775 CHOJNICE | |||||
Polipack Team GWE | |||||||||
107 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | START (Bieg główny 6000 m) | Polipack Team GWE | |||||
Pozytywnie nakręcony | |||||||||
108 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | START (Bieg główny 6000 m) | Pozytywnie nakręcony | |||||
Precon Jastrowie | |||||||||
109 | Hoffman Aleksander | Jastrowie | START (Bieg główny 6000 m) | Precon Jastrowie | |||||
Pro DYSTANS Kasperowicz | |||||||||
110 | Kasperowicz Zdzisław | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | Pro DYSTANS Kasperowicz | |||||
Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA | |||||||||
111 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | START (Bieg główny 6000 m) | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA | |||||
Przyjaciele w biegu | |||||||||
112 | Jaffke Patrycja | Łebcz | START (Bieg główny 6000 m) | Przyjaciele w biegu | |||||
REKOWO BIEGA | |||||||||
113 | WOŁCZYŃSKA KATARZYNA | REKOWO | START (Bieg główny 6000 m) | REKOWO BIEGA | |||||
114 | JÓSKOWSKI BOGDAN | REKOWO | START (Bieg główny 6000 m) | REKOWO BIEGA | |||||
RockyRUN | |||||||||
115 | Rokita Mariusz | Gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | RockyRUN | |||||
Runeda | |||||||||
116 | Szopa Małgorzata | Gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | Runeda | |||||
117 | Szopa Marek | Gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | Runeda | |||||
118 | pietrzycka Renia | reda | START (Bieg główny 6000 m) | Runeda | |||||
119 | Grochulski Miron | gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | Runeda | |||||
120 | Pietrzycki Slawomir | Reda | START (Bieg główny 6000 m) | Runeda | |||||
Runpassion.pl Team | |||||||||
121 | Bruszewska-Głombiowska Monika | Gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | Runpassion.pl Team | |||||
122 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | Runpassion.pl Team | |||||
SP8 Słupsk | |||||||||
123 | Rudnik Janina | Krepa Slupska | START (Bieg główny 6000 m) | SP8 Słupsk | |||||
STOPA Słupsk | |||||||||
124 | Kowalski Krzysztof | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | STOPA Słupsk | |||||
TEAM DAREK | |||||||||
125 | Myszk Dariusz | Janowice | START (Bieg główny 6000 m) | TEAM DAREK | |||||
TUPOT USTKA | |||||||||
126 | Kabaciński Bronisław | Ustka | START (Bieg główny 6000 m) | TUPOT USTKA | |||||
Talex Borzytuchom | |||||||||
127 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | START (Bieg główny 6000 m) | Talex Borzytuchom | |||||
Turbo Run Leszno | |||||||||
128 | Graf Remigiusz | Leszno | START (Bieg główny 6000 m) | Turbo Run Leszno | |||||
UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |||||||||
129 | Głogowski Adam | Gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |||||
130 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | LĘBORK | START (Bieg główny 6000 m) | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |||||
UKS Ekonimik Maratończyk Lębork | |||||||||
131 | Poblocki Piotr | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | UKS Ekonimik Maratończyk Lębork | |||||
132 | Poblocka Bożena | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | UKS Ekonimik Maratończyk Lębork | |||||
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | |||||||||
133 | Dobrowolski Emil | Chotomów | START (Bieg główny 6000 m) | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | |||||
UNIQUE HAIR Team Wejherowo | |||||||||
134 | Połeć Arkadiusz | Gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | UNIQUE HAIR Team Wejherowo | |||||
Wejherowo | |||||||||
135 | Żebrowski Piotr | Wejherowo | START (Bieg główny 6000 m) | Wejherowo | |||||
Wejherowska Akademia Biegania | |||||||||
136 | Hewelt Krzysztof | Wejherowo | START (Bieg główny 6000 m) | Wejherowska Akademia Biegania | |||||
Wikęd Luzino | |||||||||
137 | MACIEJEWSKI RAFAŁ | Strzepcz | START (Bieg główny 6000 m) | Wikęd Luzino | |||||
138 | Jankowski Sebastian | Luzino | START (Bieg główny 6000 m) | Wikęd Luzino | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
139 | Herman Arkadiusz | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
140 | Herman Karina | Slupsk | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
141 | Klasa Marek | Mosty | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
142 | Klasa Katarzyna | Mosty | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
143 | Wiśniewski Radosław | Mosty | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
144 | Klasa Wiktoria | Mosty | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
145 | Koiszewska Monika | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
146 | Hinc Stanisław | Kowale | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
147 | Knauber Mariusz | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
148 | went jakub | Łeba | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
149 | Grudziński Marcin | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
150 | Nitecka Katarzyna | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
151 | Mróz Robert | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
152 | Pirycki Tadeusz | Karczemki k.Rozłazina | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
153 | pochranowicz janusz | biały bór | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
154 | Jackiewicz Monika | Kazanice | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
155 | Niwiński Grzegorz | Ustka | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
156 | Kosmala Aleksandra | Szczeglino | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
157 | Gawin Rafał | kościerzyna | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
158 | Rudnik Krzysztof | Krępa Słupska | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
159 | Grabowicz Jerzy | Ustka | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
160 | Młyński Bartłomiej | Zwartowo | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
161 | Olijnyk Pawel | Czernigow | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
162 | Wroński Mateusz | Nowa Wieś Lęborska | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
163 | Wroński Jarosław | Nowa Wieś Lęborska | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
164 | Polinceusz Adam | Gdańsk | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
165 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
166 | kamionka henryk | lebork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
167 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
168 | Sałabon Grzegorz | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
169 | KILAR Tomasz | Koszalin | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
170 | Narewski Tomasz | Łowcze | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
171 | Orliński Ryszard | Lędziechowo | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
172 | JAKUSZ PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
173 | Hendrich kamil | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
174 | Nagórek Krzysztof | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
175 | Hincka Jacek Hincka | Gnieżdżewo | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
176 | Miętka Monika | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
177 | Wnuk Błażej | Wielki Klincz | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
178 | Chałaszczyk Barbara | Gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
179 | Zdzislaw Grzesiak | Gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
180 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
181 | SPORNA LIDIA | RUMIA | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
182 | MAJSZAK JÓZEF | GDYNIA | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
183 | SPORNY BOLESŁAW | Rumia | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
184 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
185 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
186 | Stolzenburg Honorata | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
187 | Labuda Marek | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
188 | Zimny jan | gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
189 | Ptaszyńska Anna | Borkowo | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
190 | zielonka jan | gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
191 | zielonka adam | gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
192 | Heyka Ireneusz | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
193 | Treder Piotr | Łowcze | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
194 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
195 | Treder Roman | Kębłowo Nowowiejskie | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
196 | Treder Natalia | Kębłowo Nowowiejskie | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
197 | Kozioł Krzysztof | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
198 | Miernicki Mariusz Miernicki | Dzierżoniów | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
199 | KRASKA Wlodzimierz | krakow | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
200 | Ruszkowski Arkadiusz | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
201 | Pawłowska Anna | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
202 | Fierka Tomasz | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
203 | Struk Joanna | Brzyno | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
204 | Busłowicz Katarzyna | Choczewo | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
205 | Kawoń Andrzej | Namysłów | START (Bieg główny 6000 m) | ||||||
biegaj z dębami | |||||||||
206 | Pawlik Stanisław | Osielsko | START (Bieg główny 6000 m) | biegaj z dębami | |||||
luzino | |||||||||
207 | Paprocka Ewelina | Luzino | START (Bieg główny 6000 m) | luzino | |||||
niezrzeszony | |||||||||
208 | Filipów Tadeusz | Lębork | START (Bieg główny 6000 m) | niezrzeszony | |||||
Śmigaj z nami | |||||||||
209 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | START (Bieg główny 6000 m) | Śmigaj z nami | |||||
Świat Płytek u Kryspina | |||||||||
210 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |||||
Świat Płytek u Kryspina | |||||||||
211 | Grochowski Mateusz | Bytów | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |||||
212 | Muszyński Jacek | Słupsk | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |||||
213 | Matysiak - Rembalska Anna | Bytów | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |||||
214 | Rembalski Piotr | Bytów | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |||||
215 | Brovchenko Jurii | Bytów | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |||||
216 | Brovchenko Sylwia | Bytów | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |||||
217 | Solak Halina | Bytów | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |||||
218 | Garski Kryspin | Bytów | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |||||
219 | Garska Joanna | Bytów | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina |
Views: 15246