# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Binkowski Krystian | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
2 | Chrapan Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
3 | Chrapan Anna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
4 | Kurowski Michał | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Golden Team | |
5 | JAKSZEWICZ Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | SP 19 Elblag | |
6 | JAKSZEWICZ Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | RMF4RT Gladiators | |
7 | Błażejczyk Jakub | elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | SP 15 Elbląg | |
8 | Fudal Lena | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | Przedszkole nr 31 | |
9 | Fudal Oliwia | ELBLĄG | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
10 | FUDAL MONIKA | ELBLĄG | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
11 | Dzik Ksawery. | Elblag | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
12 | Martuszewska Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Liceum Ogólnokształcące nr 2 | |
13 | Martuszewska Antonina | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | SP 11 Elbląg | |
14 | Martuszewski Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | Przedszkole nr 24 Elbląg | |
15 | Martuszewski Stanisław | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | Przedszkole nr 24 Elbląg | |
16 | Martuszewski Zbigniew | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
17 | Sambor Elżbieta | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Aktywuj się w Maratonie / parkrun Gdańsk-Południe | |
18 | Opałka Kinga | elblag | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
19 | Nastaj Dominik | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
20 | nastaj wiktor | elblag | Bieg dla dzieci | |||
21 | Nastaj Natalia | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
22 | Opałka Edyta | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
23 | Korbolewski Alan | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | Przedszkole 33 Elbląg | |
24 | Kuternowski Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | Przedszkole nr 6 w Elblągu | |
25 | Sznajder Krystyna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
26 | Tomaszewicz Piotr | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | TeamKaraś-Elbląg | paid on-line |
27 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Marsz Nordic Walking | paid on-line | |
28 | Jaworska Julia | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | SP 15 Elbląg | |
29 | Jarmakowska Barbara | Braniewo | Polska | Półmaraton 21 km | paid on-line | |
30 | Kwapiszewska Basia | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | SP 15 Elbląg | |
31 | Kukuć-Kwapiszewska Anna | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
32 | Jaworski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid | |
33 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
34 | Rzadkiewicz Anna | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | paid on-line | |
35 | Jabłoński Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
36 | JASIULEWICZ SEBASTIAN | ELBLĄG | Polska | Marsz Nordic Walking | SP.8 | paid on-line |
37 | Otłowski Grzegorz | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | paid on-line |
38 | Niewdzięczny Stefan | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
39 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | Półmaraton 21 km | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | paid on-line |
40 | Hajdukiewicz Agnieszka | Olsztyn | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
41 | Kucharewicz Grzegorz | Olsztyn | Polska | Półmaraton 21 km | paid on-line | |
42 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | #BKKSE | paid on-line |
43 | Trębacz Igor | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
44 | Dudek Vanessa | Janowo | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
45 | Dudek Justyna | Janowo | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
46 | Antczak Sandra | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | paid on-line | |
47 | Orzeł Michalina | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
48 | Giżka Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
49 | Kłapot Artur | Jegłownik | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
50 | Sztuka Ewelina Sztuka | Jegłownik | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
51 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | ECM El Hurt Elbląg | paid on-line |
52 | Krzeszewski Alan | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
53 | Rękas Maja | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
54 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Półmaraton 21 km | paid on-line | |
55 | Jankowska Iga | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
56 | Jankowski Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
57 | Jankowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
58 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
59 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
60 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Polska | Półmaraton 21 km | Wiślinka Team | paid on-line |
61 | Giżka Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
62 | Śniecikowski Wiktor | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
63 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Marsz Nordic Walking | paid on-line | |
64 | MINDZA Michał | Chwalęcin | Polska | Półmaraton 21 km | paid on-line | |
65 | Łudczak Sylwia | Gdańsk | Polska | Półmaraton 21 km | Aktywuj się w Maratonie / parkrun Gdańsk-Południe | paid on-line |
66 | Łudczak Krzysztof | Gdańsk | Polska | Półmaraton 21 km | Aktywuj się w Maratonie / parkrun Gdańsk-Południe | paid on-line |
67 | Sołowiej Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | TeamKaraś-Elbląg | paid on-line |
68 | Gotlibowski Radosław | Żagań/Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | MNDN-E | paid |
69 | Wróblewski Michał | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | paid | |
70 | Kuźma Wioleta | Cybinka | Polska | Bieg crossowy 7 km | RowerOWCE | paid |
71 | Plicht Tomasz | Ostrzyce | Polska | Bieg crossowy 7 km | RowerOWCE | paid |
72 | Nowalińska Kinga | Malbork | Polska | Bieg dla dzieci | ||
73 | Nowalińska Aleksandra | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | paid on-line | |
74 | Marchlewski Hubert | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Sp 12 | |
75 | DOŁKOWSKI Szymon | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | SP 21 Elbląg | |
76 | Lipecka Magdalena | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | Paul Team | paid |
77 | Liszewski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
78 | Patra Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
79 | Barcikowska Agnieszka | Elblag | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
80 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
81 | Kurszewska Magdalena | Gdańsk | Polska | Półmaraton 21 km | Aniołki nie do zdarcia | paid on-line |
82 | Angielczyk Adam | Gdańsk | Polska | Półmaraton 21 km | aniołki nie do zdarcia | paid on-line |
83 | Głowacki Kacper | Prabuty | Polska | Bieg crossowy 7 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid |
84 | Sarnowski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
85 | Begej Anita | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
86 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Półmaraton 21 km | Drużyna Pierścienia | paid on-line |
87 | Mięsiak Agnieszka | Lichnowy | Polska | Marsz Nordic Walking | paid on-line | |
88 | Rozenski Bartosz | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci | Fitmania Olsztyn | |
89 | Rozenski Szymon | Olsztyn | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Fitmania Olsztyn | |
90 | Bzdręga Malwina | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
91 | Biedrzycki Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | |
92 | Biedrzycka Kamila | Elblag | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ZSIŚiU | |
93 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | paid on-line | |
94 | Nowicki Michał | Nowa Wieś Malborska | Polska | Półmaraton 21 km | BluMarianTeam | paid on-line |
95 | Piaskowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
96 | SEGDA MARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Półmaraton 21 km | paid on-line | |
97 | Mania Jacek | Boręty | Polska | Półmaraton 21 km | paid on-line | |
98 | Jurjewicz Grzegorz | SZCZECINEK | Polska | Półmaraton 21 km | paid on-line | |
99 | Janecki Krzyszof | Pieniezno | Polska | Bieg crossowy 7 km | paid on-line | |
100 | Sambor Tomasz | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | paid on-line |
Views: 19791