# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Organizator Pakiet Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
2 Frankowska Magdalena Wolin 1963 m free participation
3 Pawełczyk Artur Szczecin 1963 m free participation
4 Pawełczyk Szymon Szczecin 1963 m free participation
5 Matecka Kamila Wysoka kamieńska 1963 m free participation
6 Pawełczyk Olaf Wysoka kamieńska 1963 m free participation
7 Pawełczyk Agnieszka Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
8 klysewicz MARIOLA WYSOKA KAMIEŃSKA 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej free participation
9 Kłysewicz Stanisław Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej free participation
10 Kozieło Mateusz Baczysław 1963 m free participation
11 Lisiczko Piotr Kozielice 1963 m free participation
12 Okoń Maciej Marianowo 1963 m ZCEMiP free participation
13 Kmiotczyk Stanisław Dobropole 1963 m free participation
14 Pastryk Beata Baczysław 1963 m free participation
15 Muszyński Cezary Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska free participation
16 Pustelnik Denis Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej free participation
17 Szabuńko Jarosław Trzechel 1963 m free participation
18 Solecki Kacper Kretlewo 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej free participation
19 Grudziński Szymon Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska free participation
20 Grudzińska Agnieszka Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
21 Piasecki Rafał Wołczkowo 1963 m free participation
22 Chudzicki Miłosz Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej free participation
23 Orszulak Piotr Wysoka Kamienska 1963 m free participation
24 Leśniak Mateusz Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
25 Leśniak Marcin Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
26 LEŚNIAK EWA LEŚNIAK WYSOKA KAMIEŃSKA 1963 m free participation
27 Muszyńska Martyna Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska free participation
28 Chudzicka Wiktoria Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej free participation
29 Leśniak Marika Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska free participation
30 Szabat Paweł Wysoka Kamienska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej free participation
31 Szabat Urszula Wysoka Kamienska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej free participation
32 Szabat Justyna Wysoka Kamienska 1963 m free participation
33 Szabat Marek Wysoka Kamieńska 1963 m LKS Znicz Wysoka Kamieńska free participation
34 Szabat Martyna Wysoka Kamieńska 1963 m SP Wysoka Kamieńska free participation
35 Leśniak Oktawia Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
36 Marszałek Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
37 Stańczyk Kacper Niemica 1963 m free participation
38 Orszulak Kornelia Wysoka Kamienska 1963 m UKS Aktywni free participation
39 Flis Adam Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
40 Nowicki Patryk Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska free participation
41 Młyńska Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska free participation
42 Pastryk Mariusz Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
43 Pastryk Wiktoria Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska free participation
44 Kałużka Monika Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
45 Kałużka Nikola Wysoka Kamienska 1963 m UKS AKTYWNI free participation
46 Kałużka Robert Wysoka Kamienska 1963 m free participation
47 Kałużka Alan Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI free participation
48 Bińczyk Szymon Wysoka Kamieńska 1963 m LKS Znicz Wysoka Kamieńska free participation
49 Dziedzic Miłosz Wysoka Kamieńska 1963 m Zespół Szkoł Łączności free participation
50 Płochocki Jakub Wysoka Kamieńska 1963 m LKS Znicz Wysoka Kamieńska free participation
51 Stefańska Zosia Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
52 Radoń Marzena Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska free participation
53 Stefańska Iwona Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
54 Świerzbin Klaudia Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
55 Świerzbin Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska free participation
56 Domaradzki Adam Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
57 Domaradzka Urszula Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
58 Domaradzka Olga Wysoka Kamieńska 1963 m RAZ Szczecin free participation
59 Kapczyńska Oliwia Samlino 1963 m free participation
60 Pastryk Oskar Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
61 Raducki Maciek Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
62 Bęgowska-Major Danuta Samlino 1963 m free participation
63 Major Jakub Samlino 1963 m free participation
64 Markiewicz Izabela Kozielice 1963 m free participation
65 Markiewicz Dawid Kozielice 1963 m free participation
66 Gocłowski Andrzej Szczecin 1963 m free participation
67 Caban Katarzyna Kozielice 1963 m free participation
68 Caban Kacper Kozielice 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska free participation
69 Caban Miłosz Kozielice 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska free participation
70 Caban Tomasz Kozielice 1963 m free participation
71 Leus Grzegorz Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
72 Leus Gabriela Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
73 Leus Hanna Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska free participation
74 Leus Sabina Wysoka Kamieńska 1963 m free participation
75 Karpiński Marcin Górki 1963 m free participation


Views: 842

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ