# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | rodzaj koszulki | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grobelny Sebastian | Lwówek | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
2 | Basiak Mariusz | Częstochowa | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
3 | Bednarczyk Kamila | Bartąg | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
4 | Krupa Dominika | Modliszewice | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
5 | Dobrowolski Eryk | Tarnowskie Góry | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
6 | Kalista Wioleta | Świdnica | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
7 | Łoś Karolina | Gdańsk | Polska | pakiet z medalem | Panny z Wilka | damska | paid on-line |
8 | Witko Jerzy | Kormanice | Polska | pakiet z medalem | brak | męska | paid on-line |
9 | K Martyna Snoch | KATOWICE | Polska | pakiet z medalem | SP 9 KATOWICE | damska | paid on-line |
10 | Ciepiela Patryk | Kraków | Polska | pakiet z medalem | Nowa Huta TEAM | męska | paid on-line |
11 | Kowalski Bartosz | Włynkówko | Polska | pakiet z medalem | Samolej ZTS | męska | paid on-line |
12 | Kowalska Anna | Włynkówko | Polska | pakiet z medalem | Samolej ZTS | damska | paid on-line |
13 | Makarewicz Andrzej | 21-500 Biała Podlaska | Polska | pakiet z medalem | YNWA | męska | paid on-line |
14 | Mysiewicz Radosław | Grajewo | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
15 | Tałuć Łukasz | Braniewo | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
16 | TOMASZ SZEFER | Ruda Śląska | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
17 | KOCOŃ ANNA | ŻORY | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
18 | Dubiel Mariola | Łódź | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
19 | Wołosik Dominik | Białystok | Polska | pakiet z medalem | opp | męska | paid on-line |
20 | Bąk Tatiana | Bytom | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
21 | Ferrarius Katarzyna Ludmiła | Gdańsk | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
22 | Matenna Małgorzata | Gliwice | Polska | pakiet z medalem | Opel Acrive Team | damska | paid on-line |
23 | Gąsiorek Ewa | Wrocław | Polska | pakiet z medalem | amator | damska | paid on-line |
24 | Sokołowska Elżbieta | Warszawa | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
25 | Bardzik Marzena | Uchorowo | Polska | pakiet z medalem | Piekielnie zgrani | damska | paid on-line |
26 | Recka Magdalena | Wrześnica | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
27 | KORNELUK DOROTA | HOLESZÓW 41 | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
28 | Droś Małgorzata | Tarnowskie Góry | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
29 | Błaszczyk Łukasz | Poznań | Polska | pakiet z medalem | KIJANKI POZNAŃ | męska | paid on-line |
30 | Czapla Sylwia | Lubin | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
31 | Juszczak Magda | Piła | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
32 | Kuchta Katarzyna | Pyskowice | Polska | pakiet z medalem | Night Runners Pyskowice | damska | paid on-line |
33 | Fera Klaudia | Gdańsk | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
34 | Radomska Alicja | Wilków-Osiedle | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
35 | Nowicka Małgorzata | Warszawa | Polska | pakiet z medalem | Green Goblins | damska | paid on-line |
36 | Sznurowska Karolina | Wrocław | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
37 | Noculak Michał | Wrocław | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
38 | Baranowski Tadeusz | Jastarnia | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
39 | Baranowski Adrian | Jastarnia | Polska | pakiet z medalem | Baranowski Team | męska | paid on-line |
40 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | Polska | pakiet z medalem | Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | męska | paid on-line |
41 | Szarek Kinga | Brzostek | Polska | pakiet z medalem | damska | ||
42 | Heller Zdzisław | Koszalin | Polska | pakiet z medalem | herbmaratonow.pl | męska | paid on-line |
43 | Bartosik Sylwia | Łódź | Polska | pakiet z medalem | Rysie | damska | paid on-line |
44 | Jen Eżbieta | Wrocław | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
45 | Odjas Beata | Bydgoszcz | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
46 | Bogusz Damian | Zabrze | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
47 | Grabara Adam | Katowice | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
48 | Karczmarczyk Monika | Warszawa | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
49 | Czyzewska Malgorzata | Wroclaw | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
50 | Janik Mariusz | Ścinawka Średnia | Polska | pakiet z medalem | A | męska | paid on-line |
51 | Nidecka Justyna | Tarnów | Polska | pakiet z medalem | damska | ||
52 | Łuczkowska Sylwia | Bydgoszcz | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
53 | Łuczkowski Rafał | Bydgoszcz | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
54 | Białas Adam | Łódź | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
55 | Jakubowska Angelika | Tarczyn | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
56 | Bukowski Krzysztof | Studzienice | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
57 | Delung Magdalena | Ruda Śląska | Polska | pakiet z medalem | Piotrowickie Beboki | damska | paid on-line |
58 | Krok Krzysztof | Muszyna | Polska | pakiet z medalem | niezrzeszony | męska | paid on-line |
59 | Czapla Joanna | Kisielów | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
60 | Keller Aneta | Gliwice | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
61 | Sądej Marcin | Stalowa Wola | Polska | pakiet z medalem | Stalowe Dziki | męska | paid on-line |
62 | Michalov Martin | Košice-Pereš | Słowacja | pakiet z medalem | Active life | męska | paid on-line |
63 | Siwińska Gosia | Tychy | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
64 | Kuźnicka Daria | Rakoniewice | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
65 | Podkocki Piotr | Chorzów | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
66 | Domaradzka Anna | Radunica | Polska | pakiet z medalem | RADUNICA RUN | damska | paid on-line |
67 | Stańska Joanna | Warszawa | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
68 | Krzemińska Jolanta | Bydgoszcz | Polska | pakiet z medalem | J&W | damska | paid on-line |
69 | Błądek Jolanta | Łódź | Polska | pakiet z medalem | niezrzeszona | damska | paid on-line |
70 | Błądek Witold | Łódź | Polska | pakiet z medalem | niezrzeszony | męska | paid on-line |
71 | Fajfer Jacek | Swarzędz | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
72 | Żychliński Miłosz | Łódź | Polska | pakiet z medalem | HTF Ludwik Sikorski | męska | paid on-line |
73 | Stasiak-Betlejewska Renata | Częstochowa | Polska | pakiet z medalem | ROZBIEGANI z PCz | damska | paid on-line |
74 | Pietrzak Edyta | Pakość | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
75 | Pietrzak Kamila | Pakość | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
76 | Grecman Anna | Pakość | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
77 | Dolata Maria | Gdynia | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
78 | Dolata Jakub | Gdynia | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
79 | Dolata Marcin Dolata | Gdynia | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
80 | OGONOWSKI Dariusz | Sosnowiec | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
81 | Galiczek Bronisław | Gliwice | Polska | pakiet z medalem | Opel Active Team | męska | paid on-line |
82 | Galiczek Lidia | Gliwice | Polska | pakiet z medalem | Opel Active Team | damska | paid on-line |
83 | Peszko Kasia | Wrocław | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
84 | Grajewska Wioleta | Toruń | Polska | pakiet z medalem | Wataha- Łączy Nas Bieganie | damska | paid on-line |
85 | Karczewski Andrzej Karczewski | Szczecinek | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
86 | Dul Przemysław | Płonsk | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
87 | Dul Patrycja | Płonsk | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
88 | Dul Małgorzata | Płonsk | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
89 | Car-Dul Marzena | Płońsk | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
90 | Kucharska Monika | Kraków | Polska | pakiet z medalem | KUCHARSKI TEAM | damska | paid on-line |
91 | Maksimowski Tomasz | Milanówek | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
92 | Rożkowski Roman | ŚREM | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
93 | Nowak Renata | Rybnik | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
94 | Clip Tel | Jawor | Polska | pakiet z medalem | (t)(c) | męska | paid on-line |
95 | Malinowska Aleksandra | Ostróda | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
96 | Kluziak Jarosław | Mińsk Mazowiecki | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line | |
97 | Cieślińska Jolanta | Rybnik | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
98 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | pakiet z medalem | Maratonka Grajewo | męska | paid on-line |
99 | Lejman Patrycja Lejman | Gdańsk | Polska | pakiet z medalem | damska | paid on-line | |
100 | Bujko Wojciech | Częstochowa | Polska | pakiet z medalem | męska | paid on-line |
Views: 47328