# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Gibas Jacek Czarlin Bieg Główny (1963m) Biegający Tczew paid on-line
2 Balcerowski Andrzej Tczew Bieg Główny (1963m) Biegający Silgan paid on-line
3 Rosiak Rafał Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
4 metryka Grzegorz metryka tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
5 Bigus Tomasz Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
6 Tobiańska Hanna Tczew Bieg Główny (1963m) Biegający Tczew paid
7 Kreja Łukasz Tczew Bieg Główny (1963m) Biegający Tczew paid on-line
8 Bladosz Beata Elblag Bieg Główny (1963m) paid on-line
9 BELECKI SŁAWOMIR Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
10 Belecka Katarzyna Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
11 Pijanowski Wojciech Tczew Bieg Główny (1963m) BASE Group paid on-line
12 Giebler Damian Gniew Bieg Główny (1963m) 1LO Tczew paid on-line
13 Kryger Justyna Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
14 Ostrowski Piotr Tczew Bieg Główny (1963m) Biegający Tczew paid on-line
15 Tutlewski Bartosz Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
16 Tutlewski Dawid Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
17 Tutlewska Alina Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
18 Tokarska Joanna Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
19 Tokarski Marek Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
20 Silawin Bożena Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
21 Sęk Agnieszka TCZEW Bieg Główny (1963m) paid on-line
22 Sęk Roman TCZEW Bieg Główny (1963m) paid on-line
23 Połomski Marcin Rudno Bieg Główny (1963m) paid on-line
24 Żuchowski Jakub Gdynia Bieg Główny (1963m) paid on-line
25 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew Bieg Główny (1963m) Biegający Tczew paid on-line
26 Mierzwicki Paweł Tczew Bieg Główny (1963m) Chemirol Nowy Staw paid on-line
27 Strambowski Antoni Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
28 Maciejewski Łukasz Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
29 Zawiślak Kamila Tczew Bieg Główny (1963m) 1LO Tczew paid on-line
30 Mowiński Olek Tczew Bieg Główny (1963m) 1LO Tczew paid on-line
31 Markowska Julia TCZEW Bieg Główny (1963m) UKLO Tczew paid on-line
32 Adamczyk Karol Brzuśce Bieg Główny (1963m) 15.00 PLN
33 Blomkowska Patrycja Gdynia Bieg Główny (1963m) paid on-line
34 Żuchowski Dariusz Gdynia Bieg Główny (1963m) Mighty Bulls Gdynia paid on-line
35 Szymański Stanisław Tczew Bieg Główny (1963m) 14 TDS "WATAHA" paid on-line
36 Łosiak Wiktor Tczew Bieg Główny (1963m) 1LO Tczew paid on-line
37 Pijanowski Jan Tczew Bieg Główny (1963m) Biegający Tczew paid on-line
38 Tkaczyk Oliwia Tczew Bieg Główny (1963m) I LO Tczew paid on-line
39 Dubiel Oskar Gniszewo Bieg Główny (1963m) SP Subkowy paid on-line
40 Romanowski Miłosz Tczew Bieg Główny (1963m) 1LO Tczew paid on-line
41 Sarnowska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg Główny (1963m) 15.00 PLN
42 Trochowski Grzegorz TCZEW Bieg Główny (1963m) paid on-line
43 Zieliński Piotr TCZEW Bieg Główny (1963m) paid on-line
44 Wiśnicka Anna Gdynia Bieg Główny (1963m) paid on-line
45 Zimna Daniela Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
46 ZIMNY Paweł Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
47 Giemza Kamil Wielkie Walichnowy Bieg Główny (1963m) I LO Tczew paid on-line
48 Paradowski Krystian Pelplin Bieg Główny (1963m) 15.00 PLN
49 Paradowska Iza Pelplin Bieg Główny (1963m) 15.00 PLN
50 Kajtek Tadeusz Rokitki Bieg Główny (1963m) paid on-line
51 Samp Miłosz Samp Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
52 Kreja Bożena Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
53 Raińska Kornelia Dąbrówka Tczewska Bieg Główny (1963m) paid on-line
54 Makać Weronika Tczew Bieg Główny (1963m) Absolwentka ILO Tczew paid on-line
55 Polak Jolanta Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
56 Polak Włodzimierz Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
57 Polak Sandra Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
58 Polak Maja Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
59 Puszczewicz Katarzyna Tczew Bieg Główny (1963m) Crosselite paid on-line
60 Puszczewicz Katarzyna Tczew Bieg Główny (1963m) Crosselite 15.00 PLN
61 Maliushytskyi Oleksandr Tczew Bieg Główny (1963m) Crosselite paid on-line
62 Górecki Patryk Górecki Pszczółki Bieg Główny (1963m) Młodzież Wszechpolska 15.00 PLN
63 Gretka Patryk Tczew Bieg Główny (1963m) I LO Tczew paid on-line
64 Buca Rafał Tczew Bieg Główny (1963m) Młodzież Wszechpolska / I LO 15.00 PLN
65 Przystrzelski Karol Tczew Bieg Główny (1963m) I LO Tczew paid on-line
66 Moszyński Marcin Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
67 Fryszka Błażej Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
68 Mazella Monika Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
69 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW Bieg Główny (1963m) Biegający Tczew paid on-line
70 GRUBICH BARTŁOMIEJ TCZEW Bieg Główny (1963m) paid on-line
71 GRUBICH NATALIA TCZEW Bieg Główny (1963m) paid on-line
72 Witkowska Patrycja Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
73 Plutowska Edyta Tczewskie Łąki Bieg Główny (1963m) paid on-line
74 Plutowski Marcin Tczewskie Łąki Bieg Główny (1963m) Biegający Tczew paid on-line
75 Hulewicz Grażyna Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
76 Hulewicz Przemysław Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
77 Massowa Emilia Rajkowy Bieg Główny (1963m) I LO Tczew paid on-line
78 Pytka Agata Tczew Bieg Główny (1963m) I LO Tczew paid on-line
79 Laskowska Zuzanna Tczew Bieg Główny (1963m) I LO Tczew paid on-line
80 Wicher Łucja Tczew Bieg Główny (1963m) Flex Runners paid on-line
81 Michalak Marek Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
82 Świderski Ireneusz Pelplin Bieg Główny (1963m) Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin paid on-line
83 Świderska Karolina Pelplin Bieg Główny (1963m) paid on-line
84 Pióro Maria Gorzędziej Bieg Główny (1963m) Biegający Tczew paid on-line
85 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg Główny (1963m) Biegający Tczew paid on-line
86 Niedziałkowska Zuzanna Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
87 Zacharek Piotr Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
88 Szoska Sławomir Tczew Bieg Główny (1963m) Crosselite paid on-line
89 Nawrocka Patrycja Tczew Bieg Główny (1963m) Biegający Tczew/II LO Tczew paid on-line
90 Odebralski Kuba Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
91 Potoczek Genowefa Lichnowy Bieg Główny (1963m) mama,babcia,prababcia paid on-line
92 Rembisz Szymon Rembi Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
93 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg Główny (1963m) PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA paid on-line
94 Puczyński Karol Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
95 Gibas Lucyna Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
96 Wełniak Robert Tczew Bieg Główny (1963m) Młodzież Wszechpolska paid on-line
97 Kosmaczewski Bartosz Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
98 Zander Elżbieta Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
99 Kosmaczewska Anna Tczew Bieg Główny (1963m) paid on-line
100 ZIMNY Igor Tczewskię Łąki Bieg Główny (1963m) SP 8 TCZEW paid on-line


Views: 2697

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ