V   ECO CIDRY CROSS  - Dychej na Księżej Górze Radzionków
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Haśnik Mariola Świerklaniec Bieg Główny 10 km
2 Haśnik Dariusz świerklaniec Bieg Główny 10 km
3 Majza Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom
4 Frej Anna Radzionkow Bieg Główny 10 km
5 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW 5km
6 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW 10 km #byledomety
7 Ruban Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km paid on-line
8 KOWALSKI MARCIN TARNOWSKIE GÓRY Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica paid on-line
9 Kowalska Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica paid on-line
10 PIONTEK Bożena Bytom Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom
11 Cieplinski Jan Bytom Marsz NW 10 km amator paid on-line
12 Tworek Dawid Radzionków Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom paid on-line
13 Goj Henryk Piekary śląskie Osoby niepełnosprawne MOSIR PIEKARY ŚLĄSKIE
14 Kula Jan Gliwice Bieg Główny 10 km Decathlon CAR Gliwice
15 Kultys Kasia Rdzionków Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
16 Markusik Tomasz Radzionków Bieg Główny 10 km Miraz Race Team paid on-line
17 Skop Karol Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km paid on-line
18 Kowal Beata Bytom Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
19 Zajęcki Marek Bytom Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom paid on-line
20 Adamczyk-Nowak Beata Bytom Bieg Główny 10 km paid on-line
21 Gorczycki Arkadiusz Bytom Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
22 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marsz NW 10 km STADION ŚLĄSKI
23 Wozińska Jolanta Tarnowskie Góry Osoby niepełnosprawne SieChodzi
24 Hajduk Franciszek Tarnowskie Góry Marsz NW 10 km SieChodzi
25 Gaweł Artur Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś paid on-line
26 Szymańczyk Aleksandra Bytom Bieg Główny 10 km paid on-line
27 Grudniewski Rafał Tarnowskie Góry Osoby niepełnosprawne Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
28 Jureczko-Grzebiela Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica paid on-line
29 Grzebiela Artur Tarnowskie Gory Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica paid on-line
30 Filipiak Beata Bytom Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
31 Zawadzka Lilianna Bytom Marsz NW 10 km CIDRY LOTAJOM paid on-line
32 Więzik Wojciech Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom paid on-line
33 Matuć Aleksandra Bytom Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
34 Wieczorek Karolina Tarnowskie Góry Marsz NW 5km paid on-line
35 Jelonek Łukasz Jelonek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Eko-Tech Triathlon Team paid on-line
36 Niewiadomski Artur Radzionkow Bieg Główny 10 km paid on-line
37 Giza Elżbieta Tarnowskie Góry Marsz NW 5km Nordicus Strzybnica paid on-line
38 Górecka Danuta Radzionków Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom paid on-line
39 Mrachacz Piotr Bytom Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
40 Adamczyk Rafał Bytom Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom paid on-line
41 Mrachacz Dorota Bytom Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
42 Klimasara Magdalena Katowice Bieg Główny 10 km paid on-line
43 Sieja Zbyszek Piekary Śl Bieg Główny 10 km Lecymy Durś paid on-line
44 Tiebler Agnieszka Radzionków Bieg Główny 10 km MIRAZ RACE TEAM paid on-line
45 Błanik Anna Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid on-line
46 Kałka Romuald Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid on-line
47 Kałka Maria Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid on-line
48 Kasprzik Bernard Toszek Marsz NW 10 km SieChodzi PTTK paid on-line
49 Kasprzik Jolanta Toszek Marsz NW 10 km SieChodzi PTTK paid on-line
50 Grabowski Krzysztof Gliwice Marsz NW 10 km
51 Wolko Barbara Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica paid on-line
52 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Marsz NW 10 km NORDICUS Strzybnica
53 Hilgner Katarzyna Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica
54 Ochman Katarzyna Radzionków Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
55 Ochman Marcin Radzionków Bieg Główny 10 km paid on-line
56 Snochowski Mirek Bytom Bieg Główny 10 km Szombierki chodzą i biegają paid on-line
57 Snochowska Agata Bytom Marsz NW 5km Szombierki chodzą i biegają paid on-line
58 Kawecki Dariusz Zabrze Bieg Główny 10 km ETISOFT RUNNING TEAM paid on-line
59 Stasik Krzysztof Radzionków Bieg Główny 10 km LOGTECH TEAM RADZIONKÓW paid on-line
60 Brewka Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid on-line
61 Król Artur Bytom Bieg Główny 10 km NGK Running Team paid on-line
62 Małecki Jacek Świętochłowice Bieg Główny 10 km Ślunskie ElwRUNery paid on-line
63 Kultys Adam Radzionków Bieg Główny 10 km Cidry Lotajom paid on-line
64 Pawnuk Jan Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km
65 Miś Paweł Bytom Bieg Główny 10 km paid on-line
66 Kafka Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10 km Mostostal Zabrze UNITED
67 Antosiewicz Bogdan Czeladź Marsz NW 5km paid on-line
68 Antosiewicz Bogusława Czeladź Marsz NW 5km #czeladzbiega paid on-line
69 Lniany Beniamin Lniany Ruda Śląska Bieg Główny 10 km pobiega(l)niany paid on-line
70 Śliwka Katarzyna Chorzów Marsz NW 5km Cho_Mi_Ki
71 Śliwka Krzysztof Chorzów Marsz NW 5km Cho_Mi_Ki paid on-line
72 Towarek Remigiusz Mikołów Marsz NW 5km Cho_Mi_Ki paid on-line
73 Towarek Jolanta Mikołów Marsz NW 5km Cho_Mi_Ki paid on-line
74 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz NW 5km paid on-line
75 Łuszcz Konrad Będzin Bieg Główny 10 km #GrodziecRun
76 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
77 Łączyk Barbara Czeladź Osoby niepełnosprawne Optyka K.M. Szczerba
78 Łączyk Jerzy Czeladź Osoby niepełnosprawne Optyka K.M. Szczerba
79 Frenkiel - Zydek Ewa Dobieszowice Marsz NW 10 km Bobry Walking paid on-line
80 Grabowski Sławomir Bytom Bieg Główny 10 km Bobry Walking
81 Grabowska Anna Bytom Bieg Główny 10 km Bobry Walking
82 Chaber Sebastian Katowice Bieg Główny 10 km 5 pułk chemiczny paid on-line
83 Opiołka Krzysztof Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś paid on-line
84 Jureczko Joanna Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś paid on-line
85 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś
86 Falana Marcin Piekary Ślaskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś paid on-line
87 Krochmalska Jagoda Bytom Marsz NW 5km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
88 Falana Agata Piekary Ślaskie Bieg Główny 10 km LECYMY DURŚ paid on-line
89 Hajda Justyna Radzionków Bieg Główny 10 km FANTASTIC 4 / SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY paid on-line
90 Koloch Piotr Radzionków Bieg Główny 10 km LOGTECH TEAM RADZIONKÓW paid on-line
91 Szołtysik Bartosz Piekary Śląskie Bieg Główny 10 km Lecymy Durś paid on-line
92 Koścień Joanna Bytom Marsz NW 10 km paid on-line
93 Kalinowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km paid on-line
94 Plewińska Oliwia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10 km paid on-line
95 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Marsz NW 5km Mk team
96 Gansiniec Kazimiera Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
97 Wręczycki Robert Kalety Bieg Główny 10 km O co biega w Kaletach paid on-line
98 Lucik Grażyna Bytom Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
99 Małka Irena Gliwice Marsz NW 10 km paid on-line
100 Hańczur Jan Bytom Bieg Główny 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line


Views: 4313

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ