# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kossecki Michał | Knybawa | Polska | 10 km | paid on-line | |
2 | Jagodziński Damian | Gdańsk | Polska | 10 km | xRunners | paid on-line |
3 | Janka Wiktor | Pelplin | Polska | 10 km | paid on-line | |
4 | Grzegorzewski Slawomir | tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
5 | grzegorzewska barbara | tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
6 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid |
7 | Suchomski Dawid | Osieczna | Polska | 10 km | paid on-line | |
8 | mazerski bartosz | sztum | Polska | 10 km | paid on-line | |
9 | Bestvater Marcel | Dąbrówno | Polska | 10 km | Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno | paid on-line |
10 | Wałdowska Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | xRunners | paid on-line |
11 | Wałdowski Dominik | Gdańsk | Polska | 10 km | xRunners | paid on-line |
12 | Maciejewski Paweł | Tczew | Polska | 10 km | paid | |
13 | GOLICKI ADAM | TCZEW | Polska | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | paid on-line |
14 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
15 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA | paid on-line |
16 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | 10 km | ŻARTA WATAHA | paid on-line |
17 | Popławski Kacper | Gdynia | Polska | 10 km | GPumpkin | paid on-line |
18 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | 10 km | paid on-line | |
19 | Kurajk Marian | Rakowiec/Gdansk | Polska | 10 km | paid on-line | |
20 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | 10 km | Safe Sport Team | paid on-line |
21 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
22 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
23 | Czoska Przemysław | Gdynia | Polska | 10 km | JARBUD | paid on-line |
24 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km | JARBUD | paid on-line |
25 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | JARBUD | paid on-line |
26 | szczypior marcin | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
27 | Okrój Arkadiusz | Reda | Polska | 10 km | Team Kreft | paid on-line |
28 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | 10 km | JARBUD | paid on-line |
29 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | 10 km | paid on-line | |
30 | Biryło Jakub | Braniewo | Polska | 10 km | Akademia Wojsk Lądowych | paid on-line |
31 | Gacki Damian | Braniewo | Polska | 10 km | Akademia Wojsk Lądowych | paid on-line |
32 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | biegamyrazem.pl | |
33 | Rogiewicz Andrzej | Postolin | Polska | 10 km | MKS INOWROCŁAW | paid on-line |
34 | Glaza Przemysław | Osieczna | Polska | 10 km | paid on-line | |
35 | Glaza Henryk | Osieczna | Polska | 10 km | paid on-line | |
36 | Lachowicz Adrian | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
37 | Andryszak Wojciech | Gdańsk | Polska | 10 km | MAPA SC | paid on-line |
38 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | 10 km | paid on-line | |
39 | Piątek Justyna | Gdańsk | Polska | 10 km | Asseco Active Team | paid on-line |
40 | Jędrzejak Magdalena | Gdynia | Polska | 10 km | Są Wolniejsi / Olsztyński Klub Morsów IGLO | paid on-line |
41 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
42 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | 10 km | Team Kreft | paid on-line |
43 | Chabros Michał | Wiąg | Polska | 10 km | paid on-line | |
44 | Chabros Anna | Wiąg | Polska | 10 km | paid on-line | |
45 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | 10 km | Gdyński dywizjon okrętów bojowych | paid on-line |
46 | Jurak Krzysztof | NOWE OSTROWITE | Polska | 10 km | AGRA OSTROWITE | paid on-line |
47 | Ruminski Daniel | Grobelno | Polska | 10 km | paid on-line | |
48 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 10 km | paid on-line | |
49 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | evoubezpieczenia.pl | paid on-line |
50 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Rumia | paid on-line |
51 | CZAPIEWSKI ANDRZEJ | GDYNIA | Polska | 10 km | bdow MW | paid on-line |
52 | Ścirko Iwona | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
53 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | paid on-line |
54 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Polska | 10 km | Tri Starogard Gdański | paid on-line |
55 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | 10 km | paid on-line | |
56 | Chabros Teresa | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | paid on-line |
57 | Janus Małgorzata | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | paid on-line |
58 | Janus Dawid | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | paid on-line |
59 | Zima Jan | Minięta | Polska | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line |
60 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line |
61 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line |
62 | KOWALSKI JAROSŁAW | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | paid on-line |
63 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | 10 km | Forma Jak Wino | paid on-line |
64 | Dobrzyński Adam | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
65 | Jaroński Janusz | Tczew | Polska | 10 km | SowińskiTeam/MetrixMetalTeam | paid on-line |
66 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line |
67 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line |
68 | Bloch Przemysław | Czersk | Polska | 10 km | Biegające Śliwice | paid on-line |
69 | Plewiński Rafał | Gdynia | Polska | 10 km | Chabrowe Wilki | paid on-line |
70 | Ackermann Tomasz | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
71 | Góralski Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
72 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | 10 km | KucikTeam | paid on-line |
73 | Suchoparski Szczepan Suchoparski | Gdynia | Polska | 10 km | Biegam sam bo Monika to flak | paid on-line |
74 | Rudnik Krzysztof | Krępa Słupska | Polska | 10 km | paid on-line | |
75 | Rudnik Janina Ewa | Krępa Słupska | Polska | 10 km | SP8 Słupsk | paid on-line |
76 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | 10 km | Runpassion.pl TEAM | paid on-line |
77 | Sułkowski Wojciech | Gdynia | Polska | 10 km | Arka Gdynia | paid on-line |
78 | Sakrajecki Andrzej | Czechowice-Dziedzice | Polska | 10 km | RyTM Czechowice-Dziedzice | paid on-line |
79 | went jakub | Łeba | Polska | 10 km | paid on-line | |
80 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
81 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
82 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | 10 km | paid on-line | |
83 | Wolny Piotr | Rawicz | Polska | 10 km | paid on-line | |
84 | Cieśnik Krzysztof | Grudziądz | Polska | 10 km | MH Automatyka | paid on-line |
85 | Chechłowska Anna | Elbląg | Polska | 10 km | Klub Długiej Rzęsy | paid on-line |
86 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | 10 km | paid on-line | |
87 | Czarnecka Joanna | Elbląg | Polska | 10 km | paid on-line | |
88 | Bala Mariusz | Elbląg | Polska | 10 km | paid on-line | |
89 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | 10 km | H+H Polska | paid on-line |
90 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | paid on-line |
91 | Strosin Tomasz | rumia | Polska | 10 km | paid on-line | |
92 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
93 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | paid |
94 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | paid on-line |
95 | Bielecki Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
96 | Bielecka Aleksandra | Tczew | Polska | 10 km | Dovista Active Team | paid on-line |
97 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
98 | Walkowiak Magdalena Walkowiak | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
99 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Polska | 10 km | DIABELSKIE PIORUNY | paid on-line |
100 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | 10 km | wkurw_team | paid on-line |
Views: 24483