# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wochnik Ewa | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Lubię Burpees'y | |
2 | Ungrowski Maciej | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
3 | Nowakowska Karolina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | |
4 | Kania Jagoda | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | BATORY LOTO | |
5 | Piecyk Wiktor | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
6 | Piecyk Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
7 | Švach Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
8 | MRÓZ HUBERT | PISARZOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
9 | MRÓZ WIKTORIA | PISARZOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
10 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
11 | Suchodolski Kornel | Czechowice-Dziedzice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
12 | BUJOCZEK MILENA | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
13 | Gurczyńska Emilia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
14 | Kurek Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
15 | Jendroska-Stopyra Aleksandra | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Studio GTS Katowice | |
16 | Wojdyła Radosław | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
17 | Klapetek Marta | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
18 | Wiącek Artur | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
19 | Witała Oskar | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
20 | TUREK Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | owocowa kraina | paid |
21 | Dendra Kacper | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | MSP 13 PIEKARY ŚL. | paid |
22 | Dendra Ewa | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ILO "Słowak" Chorzów | paid |
23 | Dutkiewicz Helena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | rozBiegana Ligota i Przyjaciele Harrego Pottera | |
24 | Matyjaszczyk Antonina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
25 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
26 | Adamoszek Bartosz | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | AZS AWF Katowice Judo | |
27 | Moliński Marcel | ŁAZY | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
28 | Gazda Olivia | Imielin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
29 | Sagan Juliusz | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | 40-latek Tychy | |
30 | KUBIK Jakub | Siewierz | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | ||
31 | Mierzchała Kinga | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | SP20 | |
32 | Wyród Maciej | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
33 | Wyród Justyna | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
34 | Snochowska Marysia | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Szombierki chodzą i biegają | paid |
35 | Sacała Natalia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
36 | Kwaśniak Kacper | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | W pogoni za duchem | paid |
37 | Barczyk Magda | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ROCK AREA FANS | |
38 | Drożdżowski Dominik | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
39 | Dendra Monika | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | CF Kuźnia Damiana | paid |
40 | Wójtowicz Antoni | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
41 | Bażan Paulina | Rybnik | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
42 | Bażan Wiktoria | Rybnik | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
43 | Kulaga Nina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
44 | Lemczak Weronika | Łaziska Górne | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
45 | Tyrała Jagoda | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Fuchs Oil Team | paid |
46 | Głąb Jakub | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
47 | Głąb Amelia | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
48 | Łączek Patrycja | KAtowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
49 | Łączek Mateusz | KAtowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
50 | Taisner Milena | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Nordic Team Ruda Śląska | |
51 | Taisner Tymoteusz | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Nordic Team Ruda Śląska | |
52 | Lech Ewa | Mysłowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
53 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | |
54 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | |
55 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Harpagan Sosnowiec | |
56 | Kulpa Karolina | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
57 | Słota Wojciech | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
58 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich w Katowicach | |
59 | WIĘCKOWSKA ANNA | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | JAPOŃSKA | |
60 | Pawełczak Tymoteusz | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
61 | Skrzypiec Nicolas | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | |
62 | Bosiacki Robert | Świętochłowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Rebellion of Free Runners | |
63 | Sobol Michał | Kraków | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
64 | Sobol Jan | Kraków | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid |
Views: 21711