# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 Dywizja Zmechanizowana | |||||||||
1 | Soćko Jacek | Grabianów | Bieg | 18 Dywizja Zmechanizowana | paid | ||||
BSaC Mokobody | |||||||||
2 | Kosiorek Małgorzata | Mokobody | Bieg | BSaC Mokobody | |||||
3 | Kosiorek Adam | Mokobody | Bieg | BSaC Mokobody | |||||
Bsac Mokobody | |||||||||
4 | Piwowarski Adam | Mokobody | Bieg | Bsac Mokobody | |||||
EMALCO | |||||||||
5 | Wysokiński Bartosz | Siedlce | Bieg | EMALCO | |||||
G4 | |||||||||
6 | selwanowicz aleksander | siedlce | Bieg | G4 | paid | ||||
Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |||||||||
7 | Sakowski Tomasz | Dąbrówka Wyłazy | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |||||
8 | Sakowska Ewa | Dąbrówka Wyłazy | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |||||
9 | Hertman Marzena | Żelków-Kolonia | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | paid | ||||
10 | Krzyzinska Iza | Skorzec | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | paid | ||||
11 | Solnica Alicja | Skórzec | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | paid | ||||
12 | Dąbrowska Aneta | Skórzec | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | paid | ||||
13 | Dąbrowski Mariusz | Skórzec | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | paid | ||||
14 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | paid | ||||
15 | Strzalińska Emilia | Skórzec | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | paid | ||||
16 | Zdanowska Katarzyna Zdanowska | Dąbrówka Ług | Bieg | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | paid | ||||
MELEPETA Team | |||||||||
17 | Boruta Jarosław | Siedlce | Bieg | MELEPETA Team | |||||
18 | Wiśniewska Agnieszka | Siedlce | Bieg | MELEPETA Team | |||||
MKB Dreptak | |||||||||
19 | Michalak Michał | Mińsk Mazowiecki | Bieg | MKB Dreptak | |||||
MKS Pogoń Siedlce LA | |||||||||
20 | Witczuk Oliwia | Siedlce | Bieg | MKS Pogoń Siedlce LA | |||||
NWPL/Luki Team Siedlce | |||||||||
21 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Bieg | NWPL/Luki Team Siedlce | |||||
OSP NOWE OPOLE | |||||||||
22 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Bieg | OSP NOWE OPOLE | paid | ||||
OSP NOWE OPOLE | |||||||||
23 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Bieg | OSP NOWE OPOLE | paid | ||||
24 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Bieg | OSP NOWE OPOLE | |||||
Ostrówek | |||||||||
25 | Pasanik Wojciech | Ostrówek | Bieg | Ostrówek | paid | ||||
SP 3 Siedlce / MKS Pogoń Siedlce LA | |||||||||
26 | Marciniak Szymon | Siedlce | Bieg | SP 3 Siedlce / MKS Pogoń Siedlce LA | |||||
SPO-KOBIE-GAM | |||||||||
27 | Skorupka Cezary Skorupka | Sokołów Podlaski | Bieg | SPO-KOBIE-GAM | paid | ||||
SP nr 3 w Siedlcach | |||||||||
28 | Soćko Konrad | Grabianów | Bieg | SP nr 3 w Siedlcach | paid | ||||
SP nr 5 Siedlce | |||||||||
29 | Bielecka Iga | Siedlce | Bieg | SP nr 5 Siedlce | |||||
30 | Wrzosek Oliwia | Siedlce | Bieg | SP nr 5 Siedlce | |||||
Slow Jogging Siedlce | |||||||||
31 | Radzka Sylwia | Siedlce | Bieg | Slow Jogging Siedlce | paid | ||||
Slow jogging Siedlce | |||||||||
32 | radzikowska joanna | siedlce | Bieg | Slow jogging Siedlce | paid | ||||
Sp 11 Siedlce | |||||||||
33 | Pawlusiewicz Alicja | Siedlce | Bieg | Sp 11 Siedlce | paid | ||||
Specjalny ośrodek szkolno wychowawczego w Węgrowie | |||||||||
34 | Pasanik Rafał | Ostrówek | Bieg | Specjalny ośrodek szkolno wychowawczego w Węgrowie | paid | ||||
Szkoła Podstawowa Suchożebry | |||||||||
35 | Przygodzki Bartosz | Suchożebry | Bieg | Szkoła Podstawowa Suchożebry | paid | ||||
Szkoła podstawowa nr 7 Siedlce | |||||||||
36 | Czyżewski Szymon | Siedlce | Bieg | Szkoła podstawowa nr 7 Siedlce | paid | ||||
TAKO | |||||||||
37 | Wysokiński Przemysław | Radomyśl | Bieg | TAKO | |||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
38 | Kunka Piotr | Jakubów | Bieg | Team ZabieganeDni | paid | ||||
Triathlon Siedlce Club | |||||||||
39 | Banaś Agnieszka | Siedlce | Bieg | Triathlon Siedlce Club | |||||
Wlks nowe iganie | |||||||||
40 | Księżopolska Julia | Suchożebry | Bieg | Wlks nowe iganie | |||||
Yulo Run Team Siedlce | |||||||||
41 | STAŃCZUK leszek | CHODÓW | Bieg | Yulo Run Team Siedlce | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
42 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Bieg | ||||||
43 | Lesiński Rafał | Cisie Zagrudzie | Bieg | ||||||
44 | Żmudzinska Kamil | Siedlce | Bieg | ||||||
45 | Żmudzinski Olek | Siedlce | Bieg | ||||||
46 | Żmudzińska Emilka | Siedlce | Bieg | ||||||
47 | Nielipińska Weronika | Góry | Bieg | ||||||
48 | Księżopolska Małgorzata | Siedlce | Bieg | ||||||
49 | Chajewski Krzysztof | Siedlce | Bieg | ||||||
50 | Mitura Hanna | Siedlce | Bieg | ||||||
51 | Borkowski Mariusz | Warszawa | Bieg | ||||||
52 | Nielipińska Katarzyna | Góry | Bieg | ||||||
53 | Duda Sebastian | Siedlce | Bieg | ||||||
54 | Skorupka Anna | Siedlce | Bieg | ||||||
55 | Panasiuk Slawek | Grzybów | Bieg | ||||||
56 | Bańkowski Arkadiusz | Siedlce | Bieg | ||||||
57 | Mirosz Robert | Siedlce | Bieg | ||||||
58 | Komar Monika | Siedlce | Bieg | ||||||
59 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | Bieg | ||||||
60 | Kosmalski Mariusz | Siedlce | Bieg | ||||||
61 | Filipowicz Patryk | Nowe Opole | Bieg | ||||||
62 | Kosmalska Magdalena | Siedlce | Bieg | ||||||
63 | Buńko Tobiasz | Nowe Opole | Bieg | ||||||
64 | Kleszcz Daniel | Pierog | Bieg | paid | |||||
65 | Szostak Anna | Siedlce | Bieg | paid | |||||
66 | KRUPA WOJCIECH KRUPA | MOKOBODY | Bieg | paid | |||||
67 | Bocian Dominika | Małkinia Górna | Bieg | paid | |||||
68 | Baranowski Paweł | Siedlce | Bieg | paid | |||||
69 | Jurzyk Stanisław | Siedlce | Bieg | paid | |||||
70 | Dziuban Jacek | Siedlce | Bieg | paid | |||||
71 | Prokopiuk Ilona | Siedlce | Bieg | paid | |||||
72 | Izdebski Kamil | Wiśniew | Bieg | paid | |||||
73 | Maliszkiewicz Anna | Niwiski | Bieg | paid | |||||
74 | Misiak Mariusz | Siedlce | Bieg | paid | |||||
75 | Kędziora Monika | Siedlce | Bieg | paid | |||||
76 | Burgs Edyta | Siedlce | Bieg | paid | |||||
77 | Stańska Sylwia | Siedlce | Bieg | ||||||
78 | Koksa Karolina | Chodów | Bieg | ||||||
79 | Koksa Łukasz | Chodów | Bieg | ||||||
80 | Żabicka Paulina | Kisielew | Bieg | paid | |||||
81 | Żabicka Ewa | Kisielew | Bieg | paid | |||||
82 | Sudoł-Polkowska Izabela | Siedlce | Bieg | ||||||
83 | Bazak Tomasz | Siedlce | Bieg | paid | |||||
84 | Przygodzki Tomasz | Suchożebry | Bieg | paid | |||||
85 | Grochowski Łukasz | Siedlce | Bieg | ||||||
86 | Michalak Aneta | Siedlce | Bieg | paid | |||||
87 | Orzyłowska-Kurek Marta | Kotuń | Bieg | paid | |||||
88 | Szczęsna Aleksandra | Łochów | Bieg | paid | |||||
89 | Czyżewski Krzysztof | siedlce | Bieg | ||||||
90 | Zawadzka Monika | Siedlce | Bieg | paid | |||||
91 | Bosek Katarzyna | Siedlce | Bieg | paid | |||||
92 | Kalata Agnieszka | Siedlce | Bieg | paid | |||||
93 | Aleksiuk Marcin | Siedlce | Bieg | paid | |||||
94 | Pietruczuk Aleksandra | Siedlce | Bieg | ||||||
95 | Świerczewski Jarosław | Siedlce | Bieg | paid | |||||
96 | Górski Łukasz | Siedlce | Bieg | paid | |||||
97 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | Bieg | paid | |||||
98 | Gajewska Agnieszka | Siedlce | Bieg | paid | |||||
99 | Hejza Jakub | Siedlce | Bieg | paid | |||||
100 | Opacka Magdalena | Siedlce | Bieg | paid | |||||
101 | Borkowska Agnieszka | Siedlce | Bieg | paid | |||||
102 | Sarniak Hubert Sarniak | Radomyśl | Bieg | paid | |||||
103 | Szewczyk Adriana Szewczyk | Siedlce | Bieg | paid |
Views: 12069