# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | Bieg 10km | ||
2 | Zarębski Tymoteusz | Gniew | Polska | Bieg 10km | ||
3 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Polska | Bieg 10km | ||
4 | Andryszak Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg 10km | MAPA SC | |
5 | Mania Małgorzata | Bedzmierowice | Polska | Bieg 10km | pkp Cargo Gdynia | |
6 | Mania Roman | Bedzmierowice | Polska | Bieg 10km | pkp Cargo Gdynia | |
7 | Kuźma Anna | Świecie | Polska | Bieg 10km | The Runners Świecie | |
8 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | Bieg 10km | ||
9 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg 10km | KWIDZYN BIEGA | |
10 | Gajdus Leon | Skórcz | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy | ||
11 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | KWIDZYN BIEGA | |
12 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg 10km | WENCIK TEAM | |
13 | Gładykowski Łukasz | Gniew | Polska | Bieg 10km | tRUNsformacja Gniew | |
14 | Żak Józef Żak | Rosochatka | Polska | Bieg 10km | ||
15 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg 10km | ||
16 | Otlewska Ewa | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | ||
17 | Otlewski Marcin | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | ||
18 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg 10km | Sztum Biega | |
19 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Bieg 10km | niezrzeszona | |
20 | Kosowski Paweł | Kwidzyn | Polska | Bieg 10km | UMKS Kwidzyn | |
21 | GÓRNY Maciej | Grupa | Polska | Bieg 10km | ||
22 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg 10km | TRI STAROGARD GD | |
23 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg 10km | Lębork Biegacze 42,2 | |
24 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy | Aktywni Kociewiacy | |
25 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | Bieg 10km | Urząd Morski Gdynia | |
26 | Chabowska Magdalena | Zduny | Polska | Bieg 10km | Przerembel Team | |
27 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | Polska | Bieg 10km | Morsy Zblewo Run Team | |
28 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg 10km | MaratonyPolskie.PL TEAM | |
29 | Dyro Rafał | Tymawa | Polska | Bieg 10km | IDEAL PARAPETY | |
30 | Marszalec Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | 1 Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim | |
31 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy | Ruliński Running Team | |
32 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy | Team MX Skórcz | |
33 | Szubarczyk Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km | Rada Powiatu Starogardzkiego | |
34 | Hartuna zenon | Piece | Polska | Bieg 10km | Florian Chojnice PKP Cargo Gdynia | |
35 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg 10km |
Views: 15835