# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cichocka Anna | Kwidzyn | Bieg Główny | SP 2 Kwidzyn | ||
2 | Manteufel Jacek | Węgry | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
3 | Zdziennicki Bartek | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
4 | Markowski Kamil | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
5 | Belzyt Szymon | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
6 | Treć Paweł | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
7 | Treć Jakub | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
8 | Przypek Marcin | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
9 | Ludwik Andrzej | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | Zantyr Sztum | ||
10 | Piotrowski Lech | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | |||
11 | Ruliński Grzegorz | Gniew | Bieg Główny | |||
12 | Rulińska Julia | Gniew | Bieg Główny | |||
13 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Bieg Główny | |||
14 | Walkusz Klaudia | Wejherowo | Bieg Główny | |||
15 | Szymański Tomasz | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
16 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Bieg Główny | GRUPA STAROGARD | ||
17 | Kusztal Dagmara | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
18 | Skrzypski Patrycjusz | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
19 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Bieg Główny | Grupa Starogard | ||
20 | Woroniuk Anna | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
21 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Bieg Główny | GRUPA STAROGARD | ||
22 | sprega aurelia | starogard gdański | Bieg Główny | GRUPA STAROGARD | ||
23 | Krakówka Grzegorz | Malbork | Bieg Główny | |||
24 | Derdowski Michał | Mirotki | Bieg Główny | Grupa Starogard | ||
25 | Dobrzyński Marek | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | Zajezierze | ||
26 | Kaźmierczak Wiesław | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
27 | Kaźmierczak Szymon | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
28 | Szczerbińska Małgorzata | Malbork | Bieg Główny | MKS Triathlon Malbork | ||
29 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
30 | Jasnoch Dorota | Malbork | Bieg Główny | Beztlenowi Malbork | ||
31 | Jasnoch Adam | Malbork | Bieg Główny | Beztlenowi Malbork | ||
32 | Kowalski Henryk | KWIDZYN | Bieg Główny | IP Kwidzyn Team | ||
33 | TOBOLSKI MAREK | GRUDZIĄDZ | Bieg Główny | FLORIAN GRUDZIĄDZ | ||
34 | Ziemba Piotr | MALBORK | Bieg Główny | |||
35 | Łukomski Andrzej | sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
36 | Bakalarz Artur | Malbork | Bieg Główny | |||
37 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Bieg Główny | |||
38 | Stolarów Robert | Malbork | Bieg Główny | Active Malbork | ||
39 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Bieg Główny | Active Malbork | ||
40 | Pikała Karol | Malbork | Bieg Główny | Beztlenowi Malbork | ||
41 | Jarzębski Irek | Kwidzyn | Bieg Główny | Kwidzyn Biega | ||
42 | Pawluk Jarosław | Kwidzyn | Bieg Główny | Kwidzyn Biega | ||
43 | Luterek Martyna | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | ||
44 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Bieg Główny | Grupa Starogard | ||
45 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Bieg Główny | IP Kwidzyn Team | ||
46 | Najda Mateusz | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
47 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
48 | Bestvater Marcel | Dąbrówno | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum / Team Kopeć | ||
49 | Sobolewski Dawid | Węgry | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
50 | JÓZEFOWICZ DAWID | MALBORK | Bieg Główny | BEZTLENOWI MALBORK | ||
51 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Bieg Główny | TRAKTOR TEAM | ||
52 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | |||
53 | Legaszewski Roman | Skórcz | Bieg Główny | Aktywni Kociewiacy | ||
54 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
55 | Krawczuk Andrzej | Gdańsk | Bieg Główny | ŻEGLUGA GDAŃSKA | ||
56 | Matlewska Marzena | Elblag | Bieg Główny | |||
57 | Mrozowicz Jarosław | Elbląg | Bieg Główny | niezrzeszony | ||
58 | Liber Paweł | Elbląg | Bieg Główny | JW 4260 | ||
59 | Błaszak Roman | Malbork | Bieg Główny | niezrzeszony | ||
60 | Pawłowski Mariusz | marzęcice | Bieg Główny | |||
61 | Fałkowski Jarosław | Pawłowo | Bieg Główny | Amator | ||
62 | Rogiewicz Andrzej | Postolin | Bieg Główny | LKS ZANTYR SZTUM | ||
63 | Karwiński Michał | Malbork | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | ||
64 | Mazerski Bartosz | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
65 | Bucewka Magda | Sztumska Wieś | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
66 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | Bieg Główny | BLUE RUNNER KWIDZYN | ||
67 | Oliwińska Agnieszka | Biała Góra | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
68 | Oliwiński Paweł | Biała Góra | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
69 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | |||
70 | Stremel Kasia | Kwidzyn | Bieg Główny | TRAKTOR TEAM | ||
71 | Grzywiński Wojciech | Mikołajki Pomorskie | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS ,,Zantyr Sztum'' | ||
72 | JASZCZUK Jarosław | Braniewo | Bieg Główny | |||
73 | Treć Leon | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
74 | Jaszczuk aneta | Braniewo | Bieg Główny | |||
75 | Mamcarz Jarosław | Tczew | Bieg Główny | |||
76 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Bieg Główny | |||
77 | Ossowski Jakub | Elbląg | Bieg Główny | JW 4260 | ||
78 | Babiński Łukasz | Pelplin | Bieg Główny | Biegający Tczew | ||
79 | Dudziński Tomasz | Sztum | Bieg Główny - mieszkańcy miasta i gminy Sztum | |||
80 | Bogut Dariusz | Elbląg | Bieg Główny | |||
81 | Oliński Wojciech | Malbork | Bieg Główny | Active Malbork | ||
82 | Jurkiewicz Sławek | Dąbrówka | Bieg Główny | Rozbiegany Susz | ||
83 | Otlewski Marcin | Kwidzyn | Bieg Główny | |||
84 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Bieg Główny | |||
85 | Giembicki Jan | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
86 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg Główny | Active Malbork | ||
87 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg Główny | Grupa Starogard | ||
88 | Bandurski Jacek | SOPOT | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | |||
89 | RYKAŁA Rafał | Malbork | Bieg Główny | |||
90 | Nowakowska Marzena | Malbork | Bieg Główny | ABSO FUCKIN LUTELY TEAM | ||
91 | Nowakowski Wojciech | Malbork | Bieg Główny | Kuźnia Endorfin | ||
92 | Klonowski Marcin | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
93 | Michoński Sebastian | Sztum | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | LKS Zantyr Sztum | ||
94 | Obojska Monika | Kwidzyn | Bieg Główny | TRAKTOR TEAM KWIDZYN | ||
95 | Stacherski Łukasz | Przedborz | Bieg Główny | Kujatt Runners Team | ||
96 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Bieg Główny | TRAKTOR TEAM | ||
97 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg Główny | niezrzeszony | ||
98 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Bieg Główny - osoby pow. 70r.ż. i członkowie ZANTYR Sztum | Klub Weteranów L.A. w Sopocie | ||
99 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Bieg Główny | Kujatt Runners Team | ||
100 | Hejmowski Sylwester | Gdynia | Bieg Główny | Kujatt Runners Team |
Views: 19305