VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Czechlewska Iwona Gdańsk Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
2 Giembicki Jan Sztum Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) LKS Zantyr Sztum
3 Młyński Zbigniew Kokoszkowy Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
4 Gołuński Bartosz Klonówka Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Hodowla Leśny Gwar paid
5 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
6 Justa Beata Gniew Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) tRUNsformacja Gniewu paid
7 Kwiatkowski Michał wejherowo Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
8 Kujawska Małgorzata Gniew Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) tRUNsformacja Gniewu paid
9 Gierszewski Marek Starogard Gdański Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
10 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
11 Klin Anna Skórcz Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
12 Wódkowski Krzysztof Szpęgawsk Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) GOIA paid
13 Chabros Teresa Świecie Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) The Runners Świecie paid
14 Wągiel Jakub Pelplin Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
15 Wągiel Andrzej Pelplin Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
16 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
17 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
18 Adamonis Jewgienij Gdańsk Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
19 Adamonis Agnieszka Gdańsk Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
20 Kołtonowska Agnieszka Gniew Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) tRUNsformacja Gniewu paid
21 Pobłocki Adam Mściszewice Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Mściszewice
22 Homa Henryk Pelplin Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
23 Bednarski Łukasz Nysa Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Athletics Nysa
24 mazerski bartosz sztum Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) LKS Zantyr Sztum paid
25 Szabłowska Iwona Juszkowo Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Pruszcz Biega paid
26 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Pruszcz Biega paid
27 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
28 SZWEDA MAREK ZBLEWO Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Morsy Zblewo Run Team paid
29 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
30 Rambowski Marek Starogard Gdański Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
31 Kiedrowski Wojciech Kartuzy Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
32 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
33 Grabowska Marzena Gdańsk Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Żarta Wataha
34 Derdowski Michał Mirotki Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz paid
35 Janka Wiktor Pelplin Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Dovista Active Team
36 Ruchlewicz URSZULA Sztum Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
37 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Żarta Wataha paid
38 Kołodziejczyk Henryk Zblewo Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Kociewski klub biegacza
39 Wolski Jarosław Tczew Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Biegający Tczew
40 Sosnowski Wiesław Gniszewo Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
41 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Parkrun Gdynia paid
42 Daszkiewicz Kamila Gręblin Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
43 Kruszyńska Olga Miłobądz Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) SP Miłobądz
44 Byczk Bartłomiej Domatowo Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
45 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
46 Janka Maciej Pelplin Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
47 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) KS Sokół Zblewo
48 Dubiel Piotr Gniszewo Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
49 Loose Bartosz Zblewo Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) KS Sokół Zblewo
50 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) TRI STAROGARD GD
51 Sobolewski Antoni Tczew Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Biegający Tczew paid
52 MAŃKA ERYK DZIERZGOŃ Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
53 KACPERSKI BARTOSZ DZIERZGOŃ Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
54 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Kociewski Klub Biegacza paid
55 Zima Jan Minięta Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) DKS POWIUŚLE DZIERZGOŃ paid
56 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) KS Sokół Zblewo paid
57 Nelke Eliasz Tczew Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Apator Metrix S.A.
58 Stępiński Paweł Starogard Gdański Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
59 Kuśmierek Marcin Miłowo Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
60 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
61 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Start Team Wąbrzeźno
62 Kankowska Dominika Luzino Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) GKS Kaszubi Luzino paid
63 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Aktywni Kociewiacy
64 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
65 Kalinowska Martyna Lubichowo Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
66 Kalinowski Juliusz Lubichowo Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Tri Starogard Gdański paid
67 Mykowski Paweł Skórcz Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
68 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) KS Sokół Zblewo paid
69 Chojnacka Jolanta Pelplin Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
70 Chojnacki Krzysztof Pelplin Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
71 Bieliński Krzysztof Starogard Gdański Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
72 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Aktywni Kociewiacy paid
73 Gładykowski Łukasz Gniew Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) tRUNsformacja Gniew paid
74 Gajdus Leon Skórcz Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Gajdus Team paid
75 Kujawski Grzegorz Puck Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Forma Jak Wino paid
76 Dywelski Mirosław Tczew Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Biegający Tczew paid
77 Kamiński Paweł Elbląg Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
78 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA paid
79 LABON MAGDALENA Koteże Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) KS Sokół Zblewo paid
80 Hinc Stanisław Kowale Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
81 Dydymski Krzysztof RUMIA Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
82 Dydymska Monika Rumia Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
83 Bielińska Barbara Starogard Gdański Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD paid
84 szczypior marcin skarszewy Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) KS Sokół Zblewo paid
85 Banach Tomasz Grudziądz Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Tomek Running Team paid
86 Chabros Michał Wiąg Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
87 Chabros Anna Wiąg Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
88 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Biegający Tczew paid
89 Zwarra Ireneusz Skarszewy Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
90 Rogalska Małgorzata Kolincz Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
91 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) SKL Filippides/BBL Starogard Gd. paid
92 Bednarek Samuel Tczew Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) CrossElite
93 Kaczmarek-Byzdra Aleksandra Tczew Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) CrossElite
94 Bednarek Michal Tczew Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) CrossElite
95 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Aktywni Kociewiacy paid
96 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) Maratończyk Wielki Klincz
97 Lewandowski Michał Mirotki Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) LLKSziemikociewskiej skórcz
98 Szarko Maciej Elbląg Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid
99 Damps Katarzyna Skrzeszewo Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004)
100 Piotrowska Alina Osie Bieg główny dystans 6,5 km ( min 16 lat -2004) paid


Views: 5798

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ