Bieg Lokalny Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
5 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Radek Sebastian Jędrzejów 5 km paid
2 Malmur Julia Lipnica 5 km paid
3 Możdżeń Kacper Jędrzejów 5 km ZSP nr 1 Jędrzejów
4 Domagalski Maciej Jędrzejów 5 km KSN 1928 paid
5 Sokół Nadia Sędziszów 5 km paid
6 Sokół Dawid Sędziszów 5 km paid
7 Bitnerowski Jakub Jędrzejów 5 km
8 Woźniak Igor Jędrzejów 5 km
9 Sobieraj Dawid Jędrzejów 5 km paid
10 Grudzień Szymon Jędrzejów 5 km paid
11 Trela Kacper Jędrzejów 5 km paid
12 Tatarowski Mikołaj JĘDRZEJÓW 5 km
13 Gnatowski Piotr Jędrzejów 5 km paid
14 Żur Grzegorz Jędrzejów 5 km paid
15 Zabiegło Karolina Pińczów 5 km KARASEK - film i fotografia
16 Bilewski Artur Jędrzejów 5 km paid
17 Strzeszkowski Karol Wilanów 5 km UMKS Nadir Jędrzejów paid
18 Piórkowska Marzena Lasków 5 km paid
19 Pełka Maciej Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
20 Lelek Jakub Kraków 5 km paid
21 Jawor Daniel JĘDRZEJÓW 5 km ZSP nr 1 Jędrzejów paid
22 Jawor Aneta JĘDRZEJÓW 5 km paid
23 Jabłoński Łukasz Kielce 5 km paid
24 Kot Martyna Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
25 Czop Angelika Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
26 Przanowska Natalia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
27 Olesińska Weronika Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
28 Pełka Julia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
29 Chabior Anita Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
30 Witas Alicja Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
31 Majchrowicz Anna Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
32 Blicharska Anna Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
33 Pokrzepa Oliwia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
34 Równicka Nikola Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
35 Olszewska Maja Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
36 Król Julia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
37 Cioska Kinga Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
38 Szejna Karolina Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
39 Grabowska Maja Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
40 Bieńkowska Kinga Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
41 Jarosińska Joanna Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
42 Chabior Maciej Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
43 Siewnicka Oliwia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
44 Chudzik Gabriela Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
45 Świerczyńska Natalia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
46 Gredka Aleksandra Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
47 Boryń Karen Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
48 Stępień Aleksandra Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
49 Kruk Gabriela Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
50 Grzywna Kornelia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
51 Schab Amelia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
52 Jopek Weronika Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
53 Szczygieł Wiktor Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
54 Pluta Paweł Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
55 Łuszczek Konrad Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
56 Chrzanowski Jakub Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
57 Długosz Mikołaj Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
58 Więckowski Jakub Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
59 Kwapisz Jan Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
60 Dudek Agata Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
61 Kowalczyk Kinga Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
62 Fendrych Emilia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
63 Smorąg Bartek Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
64 Blicharski Maciej Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
65 Wyrozumski Kamil Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
66 Witkowska Katarzyna Jędrzejów 5 km paid
67 Kendra Klaudia Jędrzejów 5 km
68 Knapik Piotr Miechów 5 km
69 Gajos Grzegorz Bibice 5 km paid
70 Czupryński Michał Łopuszno 5 km Łopuszno Active Team paid
71 Czupryński Marcin Łopuszno 5 km Łopuszno Active Team paid
72 Otto Natalia Jędrzejów 5 km paid
73 Schab Bartłomiej Jędrzejów 5 km paid
74 Schab Marzena Jędrzejów 5 km paid
75 Gawlik Jowita Jędrzejów 5 km paid
76 Kot Tomasz Jędrzejów 5 km paid
77 Otto Agnieszka Jędrzejów 5 km paid
78 Więckowski Igor Jędrzejów 5 km KSN 1928 paid
79 Fiutek Karolina Jędrzejów 5 km UMKS Nadir Jędrzejów paid
80 Ostrowska Dominika Małogoszcz 5 km UMKS Nadir Jędrzejów paid
81 Łasak Arkadiusz Podlaszcze 5 km paid
82 Kozieł Robert Małogoszcz 5 km Klub Biegowy Wierna Małogoszcz paid
83 Łabuz Krzysiek Piaski 5 km Jedrzejów Biega paid
84 Gocoł Mariusz Jędrzejów 5 km paid
85 Grabowska Urszula Jędrzejów 5 km paid
86 Rączkiewicz Hubert Jędrzejów 5 km paid
87 Kurzydło Artur Sobków 5 km paid
88 Kurzydło Justyna Sobków 5 km paid
89 Gzyl Blanka Jędrzejów 5 km paid
90 Górnikowska Sylwia Sobków 5 km niezrzeszona
91 Domański Sebastian Jędrzejów 5 km paid
92 Zawłocki Krystian Morawica 5 km
93 Zawłocka Joanna Morawica 5 km
94 Świrszcz Andrzej Małogoszcz 5 km AnaFizjoterapia/Unia Małogoszcz paid


Views: 6714

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ