# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AQUA BIKE KWIDZYN | |||||||||
1 | Kręgielewski Mateusz | Kwidzyn | MINI - 26 km (jedna pętla) | AQUA BIKE KWIDZYN | cancelled | ||||
BIKE CLUB PRABUTY | |||||||||
2 | Baran Jacek | Prabuty | MINI - 26 km (jedna pętla) | BIKE CLUB PRABUTY | cancelled | ||||
3 | Majewski Marek | Prabuty | MINI - 26 km (jedna pętla) | BIKE CLUB PRABUTY | cancelled | ||||
Cyklo / Aqua Bike Kwidzyn | |||||||||
4 | Szynkiewicz Janusz | kwidzyn | MINI - 26 km (jedna pętla) | Cyklo / Aqua Bike Kwidzyn | cancelled | ||||
Cyklo Kwidzyn | |||||||||
5 | Sandomierski Jerzy | Kwidzyn | MINI - 26 km (jedna pętla) | Cyklo Kwidzyn | cancelled | ||||
DAMA | |||||||||
6 | Zakrzewski Mariusz | Starogard Gdański | MINI - 26 km (jedna pętla) | DAMA | cancelled | ||||
DżoDżo Team | |||||||||
7 | Papke Arkadiusz | Lubiszewo | MINI - 26 km (jedna pętla) | DżoDżo Team | cancelled | ||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
8 | Trzciałkowski Arkadiusz | Susz | MINI - 26 km (jedna pętla) | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | cancelled | ||||
9 | Zaremba Sławomir | Susz | MINI - 26 km (jedna pętla) | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | cancelled | ||||
10 | Zaleś Roman | Elbląg | MINI - 26 km (jedna pętla) | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | cancelled | ||||
Epidemia Cyklozy MTB Susz | |||||||||
11 | Jaworski Bartosz | Kwidzyn | MINI - 26 km (jedna pętla) | Epidemia Cyklozy MTB Susz | cancelled | ||||
12 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | MINI - 26 km (jedna pętla) | Epidemia Cyklozy MTB Susz | cancelled | ||||
Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) | |||||||||
13 | lewandowski ryszard | Niedamowo | MEGA - 52 km (dwie pętle) | Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) | cancelled | ||||
GK Gryf Tczew | |||||||||
14 | Pałkowski Mateusz | Tczew | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK Gryf Tczew | cancelled | ||||
15 | Nowak Dariusz | Tczew | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK Gryf Tczew | cancelled | ||||
GK MALBORK | |||||||||
16 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK MALBORK | cancelled | ||||
GK STG | |||||||||
17 | Bonk Natalia | Okole | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
18 | Byczyński Janusz | Starogard Gdański | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
19 | Gumuła Mateusz | Starogard Gdański | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
20 | Kaleta Michał | Szpęgawsk | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
21 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
22 | Filipek Marcin | Starogard Gdański | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
23 | Duszyński Robert | Starogard Gdański | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
24 | Nowak Adam | Starogard Gdański | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
25 | Dunda Daniel | Trzcińsk | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
26 | Drwięga Mariusz | Rywałd | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
27 | Bonk Natalia | Okole | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
28 | Sypniewski Mariusz | Koteże | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
29 | Rogalski Tomasz | Kolincz | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
30 | Kobierowski Piotr | Dąbrówka | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
31 | Krzemiński Andrzej | Starogard Gdański | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
32 | Glaza Maciek | Starogard Gd. | MINI - 26 km (jedna pętla) | GK STG | cancelled | ||||
Klub Kolarski Pelplin | |||||||||
33 | Mucha Przemysław | Pelplin | MINI - 26 km (jedna pętla) | Klub Kolarski Pelplin | cancelled | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
34 | Hillar Jacek | Kwidzyn | MINI - 26 km (jedna pętla) | Kwidzyn Biega | cancelled | ||||
MORE Cycling Team | |||||||||
35 | Kowalczyk Wojciech | Susz | MINI - 26 km (jedna pętla) | MORE Cycling Team | cancelled | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
36 | Lempkowski Przemysław | Zblewo | MINI - 26 km (jedna pętla) | Morsy Zblewo Run Team | cancelled | ||||
37 | Fojut Marcin | Bytonia | MINI - 26 km (jedna pętla) | Morsy Zblewo Run Team | cancelled | ||||
38 | Lempkowska Joanna | Zblewo | MINI - 26 km (jedna pętla) | Morsy Zblewo Run Team | cancelled | ||||
Mx Skórcz | |||||||||
39 | Wontka Piotr | Starogard Gdański | MINI - 26 km (jedna pętla) | Mx Skórcz | cancelled | ||||
NORDA ACTIVE TEAM | |||||||||
40 | Żuczek Arkadiusz | Suchy Dwór | MINI - 26 km (jedna pętla) | NORDA ACTIVE TEAM | cancelled | ||||
Norda Active Team | |||||||||
41 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | MEGA - 52 km (dwie pętle) | Norda Active Team | cancelled | ||||
TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk | |||||||||
42 | Latański Radoslaw | Kusice | MINI - 26 km (jedna pętla) | TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk | cancelled | ||||
Team MX Skórcz | |||||||||
43 | Malinowski Mateusz | Skórcz | MINI - 26 km (jedna pętla) | Team MX Skórcz | cancelled | ||||
44 | Urmański Michał | Skórcz | MINI - 26 km (jedna pętla) | Team MX Skórcz | cancelled | ||||
45 | Wontka Tomasz | Skórcz | MINI - 26 km (jedna pętla) | Team MX Skórcz | cancelled | ||||
Ten TeGes Team | |||||||||
46 | Galek Tomasz | Gdynia | MINI - 26 km (jedna pętla) | Ten TeGes Team | cancelled | ||||
VO2max MTB Team | |||||||||
47 | Gardzielewski Artur | Gdańsk | MINI - 26 km (jedna pętla) | VO2max MTB Team | cancelled | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
48 | Piechna Jarosław | Świecie | MINI - 26 km (jedna pętla) | cancelled | |||||
49 | Petk Grzegorz | Gdańsk | MINI - 26 km (jedna pętla) | cancelled | |||||
50 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | MINI - 26 km (jedna pętla) | cancelled | |||||
51 | Więczkowska Monika | Gdańsk | MINI - 26 km (jedna pętla) | cancelled | |||||
52 | Czykierda Piotr | Tczew | MINI - 26 km (jedna pętla) | cancelled | |||||
53 | Kwaśniewski Mariusz | Więckowy | MINI - 26 km (jedna pętla) | cancelled | |||||
54 | Skórczewski Tadeusz | Kaliska | MINI - 26 km (jedna pętla) | cancelled | |||||
55 | Gizela Michał | Kartuzy | MINI - 26 km (jedna pętla) | cancelled | |||||
56 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | MINI - 26 km (jedna pętla) | cancelled | |||||
57 | Furtak Kinga | Starogard Gdański | MINI - 26 km (jedna pętla) | cancelled | |||||
58 | Rybiński Mirosław | Grudziądz | MINI - 26 km (jedna pętla) | cancelled | |||||
59 | Arlukiewicz Damian | Starogard Gdański | MINI - 26 km (jedna pętla) | cancelled | |||||
60 | orzoł katarzyna | elbląg | MEGA - 52 km (dwie pętle) | cancelled | |||||
the Barbers Gdansk | |||||||||
61 | Szczygielski Pawel | gdansk | MEGA - 52 km (dwie pętle) | the Barbers Gdansk | cancelled |
Views: 12143