Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Gliwicach 2020
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szymala Adam Gliwice 11 km paid
2 Kuczak Agnieszka Knurów 11 km K B Janusze i Grażynki paid
3 Cieśla Krzysztof Gliwice 11 km paid
4 kołodziej Jan Knurów 1963 m K B Janusze i Grażynki paid
5 kołodziej Anna Knurów 1963 m K B Janusze i Grażynki paid
6 Kasprzyk Magdalena Knurów 1963 m K B Janusze i Grażynki paid
7 Orzech Michał Knurów 1963 m K B Janusze i Grażynki paid
8 Kasprzyk Marcin Knurów 11 km K B Janusze i Grażynki paid
9 Augustynowicz Alicja Knurów 1963 m paid
10 Wilczek Tomasz Gliwice 11 km paid
11 Małkowski Damian Czerwionka-Leszczyny 1963 m paid
12 Chęcińska Agnieszka Gliwice 1963 m ETISOFT RUNNING TEAM paid
13 Pawlik Aneta Pawlik gliwice 11 km paid
14 Baran Daria Baran Gliwice 11 km paid
15 Szczurek Wojciech Knurów 11 km Klub Leniwych Biegaczy paid
16 Szczurek Lena Knurów 11 km paid
17 Kozioł Klaudyna Sierakowice 11 km paid
18 Surdel Paweł Surdel Leboszowice 11 km paid
19 mroczkowski patryk ornontowice 11 km Socios Silesia paid
20 Pieszczyk Michał Gliwice 1963 m paid
21 Jaroszyński Krzysztof B(L)ANOWICE 1963 m CWKS B(L)ANOWICE - CHARAKTERNE CHŁOPAKI paid
22 Pawlik Michał Gliwice 11 km paid
23 Matuszny Barbara Gliwice 11 km Biegaj z trenerami paid
24 Wrońska Beata Chorzów 11 km Nasza Szkoła Zabrze paid
25 Wójcik Dariusz Żory 1963 m RUNwDAL paid
26 Walewski Kamil Gliwice 11 km paid
27 Roch Marcin Tarnowskie Góry 11 km paid
28 Gońka Monika Gliwice 11 km Banda z Południa paid
29 Krajewski Adam Gliwice 11 km Banda z Południa paid
30 Adamkiewicz Arkadiusz Gliwice 11 km paid
31 Marzotko Zosia Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) Klub biegaczy Orły z Knurowa paid
32 Bielińska Magdalena Kędzierzyn-Koźle 11 km paid
33 Mańka Vanessa Knurów 1200 m (dzieci do 13 lat) KB Orły z Knurowa paid
34 Duźniak Dominik Gliwice 11 km Step-Dance paid
35 Serafin Jakub Lubliniec 1200 m (dzieci do 13 lat) Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu paid
36 Morski Ferdynand Gliwice 1963 m paid
37 Białas Andrzej Bytom 11 km paid
38 Polok Adam Chorzów 1963 m paid
39 Gajewski Jacek Gliwice 11 km Kurczak i Agatka paid
40 Gajewska Izabela Gliwice 11 km Kurczak i Agatka paid
41 Nowak Jakub Piekary Śląskie 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
42 Chodzidło Rafał Chorzów 11 km paid
43 Chodzidło Joanna Chorzów 11 km paid
44 Panuś Artur Katowice 11 km paid
45 ZIMNICKI Maciej Gliwice 1963 m paid
46 Zemła Piotr Gliwice 11 km paid
47 Witczak Adam Pyskowice 11 km M.A.J. Correre paid
48 Pozlewicz Dariusz Zabrze 11 km PGNiG paid
49 Wesołka Wojciech Ruda Śląska 1963 m Woyok Team paid
50 Herman Maciej Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
51 Leszczynski Piotr Tychy 11 km paid
52 Gil Robert Gliwice 11 km paid
53 Matenna Małgorzata Gliwice 11 km Opel Acrive Team paid
54 Kujawski Tomasz Kujawski Gliwice 11 km Pozdrowienia dla Janusza :) paid
55 Kowalski Włodzimierz Gliwice 11 km JUDO TEAM MASTERS GLIWICE paid
56 Skrzyński Janusz Rybnik 11 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem paid
57 Żak Jakub Gliwice 11 km Wojsko Polskie paid
58 Sieja Sebastian Gliwice 11 km Jw 4115 paid
59 Labisch Janusz Gliwice 11 km paid
60 Macura Hanna Czerwionka-Leszczyny 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
61 Macura Tomasz Czerwionka-Leszczyny 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
62 Ryś Kamil Gliwice 11 km paid
63 Kasprzak Martyna Chorzów 11 km Night Runners Śląsk paid
64 Zabawczuk Paulina Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
65 Zabawczuk Patryk Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
66 Zabawczuk Paweł Gliwice 1963 m paid
67 Woźniak Mateusz Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
68 Woźniak Dominik Gliwice 1963 m paid
69 Frania Andrzej Gliwice 11 km JUDO TEAM MASTERS GLIWICE paid
70 Dyński Patryk Gliwice 1963 m paid
71 Kowalik Miłosz Gliwice 11 km 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej paid
72 Ignatowski Michał Orzesze 11 km paid
73 Słupik Szymon Bełk 1200 m (dzieci do 13 lat) Eltoms - Bełk paid
74 Słupik Tomasz Bełk 11 km Eltoms - Bełk paid
75 Podgórski Rafał Gliwice 1963 m 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej paid
76 Dyńska Wiktoria Gliwice 1963 m paid
77 Dyński Henryk Gliwice 1963 m paid
78 Janoszka Piotr Zabrze 1963 m BANDA Z POŁUDNIA paid
79 Galusek Piotr Galusek Zabrze 11 km paid
80 Majchrzak Marcin Kędzierzyn-Koźle 11 km Holbox Runners paid
81 Jonda Izabela Pilchowice 11 km Zatyrani Gmina Pilchowice paid
82 Jonda Krzysztof Pilchowice 11 km Zatyrani Gmina Pilchowice paid
83 Janicka Alicja Stanica 11 km ZATYRANI Gmina Pilchowice paid
84 Zwardoń Piotr Miasteczko Śląskie 11 km paid
85 Zwardoń Adrian Miasteczko Śląskie 11 km paid
86 Zwardoń Dariusz Miasteczko Śląskie 11 km paid
87 Kempkiewicz Brygida Gkiwice 11 km
88 Gabryś Bronisław Chorzow 11 km paid
89 Tokaj Dominik Gliwice 11 km paid
90 Sobel Monika Gliwice 1963 m Kutouaki / Auto Mikulski paid
91 Tokaj Piotr Gliwice 11 km paid
92 Pieron Zbigniew Zabrze 11 km paid
93 Hermann Matthias Katowice 11 km paid
94 BIŃCZAK TOMASZ RUDA ŚLĄSKA 11 km Zabrzańskie Parkowe Bieganie paid
95 Skutnik Andrzej Gliwice 11 km paid
96 Trojanowska Zofia Gliwice 1963 m (młodzież 14-17 lat) ZSO nr 4 paid
97 Jezior Bartosz Gliwice 11 km Kutouaki / Auto Mikulski paid
98 Pabich Tomasz Siemianowice Śląskie 1963 m paid
99 Pabich Aneta Siemianowice Śląskie 1963 m paid
100 Surowiecki Robert Skrzyszów 11 km paid


Views: 10803

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ