Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Gliwicach 2020
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chęcińska Agnieszka Gliwice 1963 m ETISOFT RUNNING TEAM 35.00 PLN
2 Pawlik Aneta Pawlik gliwice 11 km 35.00 PLN
3 Baran Daria Baran Gliwice 11 km 35.00 PLN
4 Szczurek Wojciech Knurów 11 km Klub Leniwych Biegaczy 35.00 PLN
5 Szczurek Lena Knurów 11 km 35.00 PLN
6 Kozioł Klaudyna Sierakowice 11 km 35.00 PLN
7 Surdel Paweł Surdel Leboszowice 11 km 35.00 PLN
8 mroczkowski patryk ornontowice 11 km Socios Silesia 35.00 PLN
9 Pieszczyk Michał Gliwice 1963 m 35.00 PLN
10 Jaroszyński Krzysztof B(L)ANOWICE 1963 m CWKS B(L)ANOWICE - CHARAKTERNE CHŁOPAKI 35.00 PLN
11 Pawlik Michał Gliwice 11 km 35.00 PLN
12 Matuszny Barbara Gliwice 11 km Biegaj z trenerami paid
13 Wrońska Beata Chorzów 11 km Nasza Szkoła Zabrze 35.00 PLN
14 Wójcik Dariusz Żory 1963 m RUNwDAL paid
15 Walewski Kamil Gliwice 11 km 35.00 PLN
16 Roch Marcin Tarnowskie Góry 11 km paid
17 Gońka Monika Gliwice 11 km Banda z Południa paid
18 Krajewski Adam Gliwice 11 km Banda z Południa paid
19 Adamkiewicz Arkadiusz Gliwice 11 km paid
20 Marzotko Zosia Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) Klub biegaczy Orły z Knurowa 25.00 PLN
21 Bielińska Magdalena Kędzierzyn-Koźle 11 km paid
22 Mańka Vanessa Knurów 1200 m (dzieci do 13 lat) KB Orły z Knurowa paid
23 Duźniak Dominik Gliwice 11 km Step-Dance paid
24 Serafin Jakub Lubliniec 1200 m (dzieci do 13 lat) Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu 25.00 PLN
25 Morski Ferdynand Gliwice 1963 m paid
26 Białas Andrzej Bytom 11 km 35.00 PLN
27 Polok Adam Chorzów 1963 m 35.00 PLN
28 Gajewski Jacek Gliwice 11 km Kurczak i Agatka paid
29 Gajewska Izabela Gliwice 11 km Kurczak i Agatka paid
30 Nowak Jakub Piekary Śląskie 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
31 Chodzidło Rafał Chorzów 11 km paid
32 Chodzidło Joanna Chorzów 11 km paid
33 Panuś Artur Katowice 11 km 35.00 PLN
34 ZIMNICKI Maciej Gliwice 1963 m paid
35 Zemła Piotr Gliwice 11 km paid
36 Witczak Adam Pyskowice 11 km M.A.J. Correre paid
37 Pozlewicz Dariusz Zabrze 11 km PGNiG paid
38 Wesołka Wojciech Ruda Śląska 1963 m Woyok Team paid
39 Herman Maciej Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
40 Leszczynski Piotr Tychy 11 km paid
41 Gil Robert Gliwice 11 km paid
42 Matenna Małgorzata Gliwice 11 km Opel Acrive Team 35.00 PLN
43 Kujawski Tomasz Kujawski Gliwice 11 km Pozdrowienia dla Janusza :) paid
44 Kowalski Włodzimierz Gliwice 11 km JUDO TEAM MASTERS GLIWICE paid
45 Skrzyński Janusz Rybnik 11 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem paid
46 Żak Jakub Gliwice 11 km Wojsko Polskie paid
47 Sieja Sebastian Gliwice 11 km Jw 4115 paid
48 Labisch Janusz Gliwice 11 km paid
49 Macura Hanna Czerwionka-Leszczyny 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
50 Macura Tomasz Czerwionka-Leszczyny 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
51 Ryś Kamil Gliwice 11 km paid
52 Kasprzak Martyna Chorzów 11 km Night Runners Śląsk paid
53 Zabawczuk Paulina Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
54 Zabawczuk Patryk Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
55 Zabawczuk Paweł Gliwice 1963 m paid
56 Woźniak Mateusz Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
57 Woźniak Dominik Gliwice 1963 m paid
58 Frania Andrzej Gliwice 11 km JUDO TEAM MASTERS GLIWICE paid
59 Dyński Patryk Gliwice 1963 m paid
60 Kowalik Miłosz Gliwice 11 km 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej paid
61 Ignatowski Michał Orzesze 11 km paid
62 Słupik Szymon Bełk 1200 m (dzieci do 13 lat) Eltoms - Bełk paid
63 Słupik Tomasz Bełk 11 km Eltoms - Bełk paid
64 Podgórski Rafał Gliwice 1963 m 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej paid
65 Dyńska Wiktoria Gliwice 1963 m paid
66 Dyński Henryk Gliwice 1963 m paid
67 Janoszka Piotr Zabrze 1963 m BANDA Z POŁUDNIA paid
68 Galusek Piotr Galusek Zabrze 11 km paid
69 Majchrzak Marcin Kędzierzyn-Koźle 11 km Holbox Runners paid
70 Janicka Jagoda Stanica 1200 m (dzieci do 13 lat) 25.00 PLN
71 Janicki Jakub Stanica 1200 m (dzieci do 13 lat) Zespół szkolno Przedszkolny w Stanicy 25.00 PLN
72 Janicka Alicja Stanica 11 km ZATYRANI Gmina Pilchowice 35.00 PLN
73 Zwardoń Piotr Miasteczko Śląskie 11 km paid
74 Zwardoń Adrian Miasteczko Śląskie 11 km paid
75 Zwardoń Dariusz Miasteczko Śląskie 11 km paid
76 Kempkiewicz Brygida Gkiwice 11 km 35.00 PLN
77 Gabryś Bronisław Chorzow 11 km paid
78 Tokaj Dominik Gliwice 11 km paid
79 Sobel Monika Gliwice 1963 m Kutouaki / Auto Mikulski paid
80 Tokaj Piotr Gliwice 11 km paid
81 Pieron Zbigniew Zabrze 11 km paid
82 Hermann Matthias Katowice 11 km paid
83 BIŃCZAK TOMASZ RUDA ŚLĄSKA 11 km Zabrzańskie Parkowe Bieganie paid
84 Skutnik Andrzej Gliwice 11 km paid
85 Trojanowska Zofia Gliwice 1963 m (młodzież 14-17 lat) ZSO nr 4 paid
86 Jezior Bartosz Gliwice 11 km Kutouaki / Auto Mikulski paid
87 Pabich Tomasz Siemianowice Śląskie 1963 m paid
88 Pabich Aneta Siemianowice Śląskie 1963 m paid
89 Surowiecki Robert Skrzyszów 11 km paid
90 Pogonowski Marcin Orzesze 11 km paid
91 Tuleja Aleksandra Katowice 11 km paid
92 Wawro Małgorzata Wawro Katowice 11 km paid
93 Mały Mateusz Gliwice 11 km Rywal Gliwice paid
94 Szeląg Oskar Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) paid
95 Chwaliszewski Jarosław Gliwice 11 km Compañeros 35.00 PLN
96 Piwoński Michał Łaziska Górne 11 km II LO Mikołów im. rotmistrza W.Pileckiego paid
97 Dzieciątkowski Jarosław Gliwice 11 km Opel Active Team paid
98 Baszun Michał Gliwice 11 km Damy Radę paid
99 Jeszke Arkadiusz Strzelce Opolskie 11 km paid
100 Malczyk Daria Gliwice 1963 m 35.00 PLN


Views: 4387

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ