UltraBydzia 50+
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wawrzyniak Dawid Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km
2 Andrzejewski Paweł Dobromierz UltraBydzia 50+ km ULTRA SZALEŃCY
3 Krajewski Tomasz Kołuda Wielka UltraBydzia 50+ km KP PSP INOWROCŁAW paid
4 Smółkowski Marcin Rumia UltraBydzia 50+ km RumiaRunnerTeam paid
5 KONATOWSKI Tadeusz Gdynia UltraBydzia 50+ km paid
6 Duda Tomasz Lublin UltraBydzia 50+ km RaceFighter GOSiR Dębe Wlk
7 Skonieczny Marcin Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Fordonrunners-Puszczalscy-Nessi Kolorow Drużyna-On the Move paid
8 Kowalski Paweł Toruń UltraBydzia 50+ km Kowale Team paid
9 Końpa Arkadisz Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Cb163
10 Słodownik Rafał Zielonka UltraBydzia 50+ km Bydgoszcz Fan Maraton paid
11 KOPACZ Hanka BYDGOSZCZ UltraBydzia 50+ km Po swojemu Biegam.
12 Wrzesińska Joanna Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Fordonrunners
13 Zachwieja Piotr Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km paid
14 LEWIŃSKI JACEK LEWIŃSKI BYDGOSZCZ UltraBydzia 50+ km paid
15 komorzycki robert komorzycki Mińsk mazowiecki UltraBydzia 50+ km UNITED runerrs paid
16 Boczula Krzysztof wrocław UltraBydzia 50+ km WKB Piast WROCŁAW
17 Obrębski Grzegorz Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km BiegaSie paid
18 Siuchniński Tomasz Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km BiegaSie paid
19 Konkel Piotr Konkel Gdynia UltraBydzia 50+ km Sailors Team
20 Pietrykowski Norbert bydgoszcz UltraBydzia 50+ km vitalabo paid
21 Pobłocki Jan Gdańsk UltraBydzia 50+ km Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi paid
22 Sypniewska Hanna Gdynia UltraBydzia 50+ km Spartanie Dzieciom/ Golden Team paid
23 Borkowska Ewa Złotów UltraBydzia 50+ km paid
24 Chwiłka Daniel Łochowo UltraBydzia 50+ km Łochowo i okolice biegają
25 Karcz Anna Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Pies to biegał paid
26 Borkowska Kasia Złotów UltraBydzia 50+ km
27 Wernitz Karol Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Pies to biegał paid
28 Brzozowska Iwona Unisław UltraBydzia 50+ km Przebiegli Unisław i Okolice
29 Kwiatkowski Marcin Toruń UltraBydzia 50+ km KwiatkowscyTeam paid
30 Stręciwilk Tomasz Grudziądz UltraBydzia 50+ km Wtorkowy Trening paid
31 Radtke Łukasz Chełmża UltraBydzia 50+ km KM UMK
32 Szczepaniak Piotr Olsztyn UltraBydzia 50+ km Są Wolniejsi paid
33 Zakrzewski Maciej Rumia UltraBydzia 50+ km ULTRA WAY paid
34 Wydra Mariusz Stare Babice UltraBydzia 50+ km
35 Gałuszka Dorota Grudziądz UltraBydzia 50+ km Wtorkowy Trening paid
36 Biernat Magdalena Inowrocław UltraBydzia 50+ km TG SOKÓŁ GNIEWKOWO paid
37 Tekliński Dawid Grudziądz UltraBydzia 50+ km Wtorkowy Trening paid
38 Latos Paweł Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km
39 Rudnicki Michał Nowa Wieś Wielka UltraBydzia 50+ km TASAK & Influence paid
40 Chełmiński Mateusz Chełmiński Gdańsk UltraBydzia 50+ km paid
41 Pietrzak Rafał Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Wataha paid
42 Brzuchalski Mateusz Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km paid


Views: 3236

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ