GRAND PRIX 4 ETAPY
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pawlik Marta Pawlik Warszawa GRAND PRIX 4 ETAPY
2 Zdunek Krystyna Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
3 Troć Karol Paweł Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow jogging Siedlce
4 WITCZUK Aneta Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY
5 Tarasiuk Lukasz Mrozy GRAND PRIX 4 ETAPY paid
6 Stańczuk leszek Chodów GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
7 Mirosz Robert Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY
8 Hołubiec Paweł Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
9 Stanczuk Dorota Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow jogging Siedlce
10 MARCINIUK AGATA SIEDLCE GRAND PRIX 4 ETAPY
11 Jurkowska Jolanta Węgrów GRAND PRIX 4 ETAPY paid
12 Cabaj Rafał Mrozy GRAND PRIX 4 ETAPY Biegusiem.pl paid
13 Jóźwiak Barbara Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
14 Wasiluk Ireneusz Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
15 JURCZYSZYN Krystian JURCZYSZYN Zbuczyn GRAND PRIX 4 ETAPY Zbucki Ruch / 53 Batalion lekkiej piechoty paid
16 Hołubiec Agnieszka Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
17 pytel waldek siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
18 Kaska-Łobodowska Ewelina Siennica GRAND PRIX 4 ETAPY RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.
19 Łobodowski Marcin Siennica GRAND PRIX 4 ETAPY RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. paid
20 Jarek Katarzyna MIŃSK MAZOWIECKI GRAND PRIX 4 ETAPY paid
21 Pietruczanis Paweł Węgrów GRAND PRIX 4 ETAPY Aktywni Węgrów paid
22 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów GRAND PRIX 4 ETAPY Aktywni Węgrów paid
23 Kacprzak Sylwia Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY
24 Pawlak Katarzyna Dąbrówka-Ług GRAND PRIX 4 ETAPY
25 Gierszewski Mariusz Kałuszyn/Żdżar GRAND PRIX 4 ETAPY paid
26 Zagalska Aldona SIEDLCE GRAND PRIX 4 ETAPY NoWi Siedlce paid
27 Konarski Sławomir Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
28 Cabańska Dorota Łomianki GRAND PRIX 4 ETAPY
29 Dalgiewicz Dariusz Łomianki GRAND PRIX 4 ETAPY
30 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE GRAND PRIX 4 ETAPY YULO RUN TEAM SIEDLCE paid
31 Jastrzębska Sylwia Wiśniew GRAND PRIX 4 ETAPY MKS Pogoń Siedlce LA paid
32 Zapałowska Jolanta Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow Jogging Siedlce paid
33 Kokoszka Wojciech Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow jogging Siedlce
34 Jastrzębski Paweł Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
35 Krzewniak Ewa Przygody GRAND PRIX 4 ETAPY paid
36 Krzewniak Lidia Przygody GRAND PRIX 4 ETAPY paid
37 Wysocki Mateusz Drupia GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
38 Teca Sebastian Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
39 Piekart Monika Gołąbek GRAND PRIX 4 ETAPY GOK Wiśniew paid
40 Ksionek Paweł Wiśniew GRAND PRIX 4 ETAPY GOK Wiśniew
41 Cymerman Adrian Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej DOKTOREK paid
42 Toczyska Anna NIWISKI GRAND PRIX 4 ETAPY Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej DOKTOREK paid
43 Jaszczuk Piotr Sulejówek GRAND PRIX 4 ETAPY paid
44 MICHALAK Aneta Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
45 ORZYŁOWSKA-KUREK Marta Kotuń GRAND PRIX 4 ETAPY paid
46 Aleksiuk Marcin Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
47 Włodarczyk Joanna Żelechów GRAND PRIX 4 ETAPY Żelechów Team
48 Bytniewska Katarzyna Żelechów GRAND PRIX 4 ETAPY Żelechów Team paid
49 Kisiel Wincenty Ząbki GRAND PRIX 4 ETAPY Widłorogi paid
50 Majewska Edyta Wołomin GRAND PRIX 4 ETAPY Widłorogi paid
51 Lesinska Monika Cisie Zagrudzie GRAND PRIX 4 ETAPY paid
52 Lesiński Rafał Cisie Zagrudzie GRAND PRIX 4 ETAPY paid
53 Kulik Karol Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
54 Kunka Piotr Jakubów GRAND PRIX 4 ETAPY Team ZabieganeDni
55 Płatkowska Natalia Ozorów GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych parkrun Skórzec
56 Płatkowski Mariusz OZORÓW GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
57 Sakowski Grzesiek Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
58 Mitrofaniuk Agata Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
59 KOŃCA Beata Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
60 Kornilak Edyta Nowaki GRAND PRIX 4 ETAPY Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
61 Kamut Beata Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
62 Kamut Hubert Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce paid
63 Hajduk Tomek Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce paid
64 Ostrowska Dorota Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce paid
65 Przygodzki Bartosz Suchożebry GRAND PRIX 4 ETAPY Szkoła Podstawowa Suchożebry
66 PRZYGODZKI TOMASZ SUCHOZEBRY GRAND PRIX 4 ETAPY
67 Krzymowski Przemysław Sitki GRAND PRIX 4 ETAPY KB Klembów paid
68 BORKOWSKI DARIUSZ SIEDLCE GRAND PRIX 4 ETAPY NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD paid
69 Mitrofaniuk Marek Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce paid
70 Znój Edyta Borki-Paduchy GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
71 Znój Tomasz Borki-Paduchy GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
72 Dziuban Jacek Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
73 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki GRAND PRIX 4 ETAPY RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. paid
74 Wojciechowska JOLANTA Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
75 Szczepaniuk Marcin Mińsk Mazowiecki GRAND PRIX 4 ETAPY RaceFighter Gosir Dębe Wielkie paid
76 Szczepaniuk Mirosław Mińsk Mazowiecki GRAND PRIX 4 ETAPY RaceFighter Gosir Dębe Wielkie paid
77 Radzka Sylwia Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow Jogging Siedlce
78 Strupiechowska Marlena Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
79 Krzyzinska Iza Skorzec GRAND PRIX 4 ETAPY paid
80 Izdebski Kazimierz Łuków GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów paid
81 Burdach Bożena Adamów GRAND PRIX 4 ETAPY V-MAX Adamó;w paid
82 Szachnowski Ireneusz Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
83 Kowalski Robert Turze rogi GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów
84 Kowalska Urszula Turze rogi GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów
85 Radzikowski Sławomir Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
86 Burdach Adam Łuków GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów paid
87 Burdach Anna Łuków GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów paid
88 BUTOR ARKADIUSZ Małkinia Górna GRAND PRIX 4 ETAPY Ostrów Biega/Następny Krok paid
89 Banaś Agnieszka Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Triathlon Siedlce Club paid
90 Składanek Zuzanna Morzyczyn Włościański GRAND PRIX 4 ETAPY paid
91 Solnica Alicja Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
92 Marciniak Szymon Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY MKS Pogoń Siedlce
93 Szymczyk Magdalena Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY NoWi SIEDLCE paid
94 Okniński Krzysztof Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY NoWi SIEDLCE paid
95 Stefaniuk Roman Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
96 Strupiechowski Maciej Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
97 Zacharczuk Zofia Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD paid
98 Kubaś Marta Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
99 Kulik Paweł Nowe Opole GRAND PRIX 4 ETAPY OSP NOWE OPOLE paid
100 Mikołajczuk Kamil Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid


Views: 6838

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ