# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Sperra Katarzyna Gdańsk Start -2km
2 Pawlik Katarzyna Gdynia Start -2km paid BM
3 Pawlik Witold Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km
4 Pawlik Krystian Gdynia Start -2km paid BM
5 Michalska Oliwia Gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km
6 Piotrowska Rita Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km
7 Skobla Patryk Gdańsk Start -2km
8 Łytkowska Karola Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km
9 Kozel Adam Donimierz Start dzieci do lat 18 - 2km SP Szemud
10 Kozel Mikołaj Donimierz Start dzieci do lat 18 - 2km UKS Harpagan
11 Rudyy Olexandr Sopot Start -2km z kartą Sopocką paid BM
12 Wójcicka Gabriela Gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km
13 Rzeczkowski Ireneusz Legionowo Start -2km paid BM
14 Skotniewska Ola Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km Active FLow
15 Skotniewska Karolina Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km Active Flow
16 Podgórska Antonina Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km
17 Szymichowska Marta Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km Sp 8 Sopot
18 Rzepkowska Maja Gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km
19 Hołówko Aleksandra Gdańsk Start osoby 65+ - 2km
20 Noetzel Jacek Sopot Start -2km z kartą Sopocką UKS NAVIGO Sopot paid BM
21 Noetzel Małgorzata Sopot Start -2km z kartą Sopocką UKS NAVIGO Sopot paid BM
22 Sikorski Tomasz Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km Szkoła Podstawowa nr 1
23 Gałuszyński Łukasz Gdynia Start -2km Active FLow paid BM
24 Gałuszyńska MAJA Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km Active Flow
25 Drozd Maja Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km
26 Rusin Kasia Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km
27 Gwiazda Agata Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km
28 Januszewicz Jan Soppt Start dzieci do lat 18 - 2km
29 Januszewicz Michał Soppt Start dzieci do lat 18 - 2km
30 Błaszczak Waldemar Gdańsk Start osoby 65+ - 2km
31 Torłop Małgorzata Gdańsk Wrzeszcz Start -2km paid BM
32 torlop Kornelia Gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km Sp 35
33 Wasilewski Miro GDYNIA Start -2km 1930 paid BM
34 Ozon Rafał Starocin Start -2km Tłuste Koty paid BM
35 Kuzawiński Krzysztof Gdańsk Start -2km Tłuste Koty paid BM
36 Zagrodzka Agata Sopot Start -2km paid BM
37 Korenkiewicz Tomasz Gdynia Start -2km Korenkiewicz Sport Team paid BM
38 Pawliczak WOJCIECH GDAŃSK Start -2km paid BM
39 Pawliczak ALEKSANDER GDAŃSK Start dzieci do lat 18 - 2km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
40 Pawliczak Alicja GDAŃSK Start dzieci do lat 18 - 2km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
41 Rzeczkowska Agnieszka Legionowo Start -2km paid BM
42 Więckowski Zbigniew Wieliszew Start -2km paid BM
43 Więckowska Monika Wieliszew Start -2km Wieliszew Heron Team paid BM
44 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Start -2km Step by Step Trójmiasto paid BM
45 Daszkiewicz Franciszek Gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
46 Daszkiewicz Maja Gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
47 Podgórski Witold Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km
48 Matejko Franciszek Gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
49 butkiewicz Anna sopot Start -2km z kartą Sopocką paid BM
50 Stramek Łukasz Torun Start -2km
51 Weiland Karina Weiland Sopot Start -2km z kartą Sopocką
52 Szachta Maksymilian Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km Szkoła Podstawowa nr 1
53 Szymański Bartosz rumia Start -2km
54 Kulawik-Korzep Klaudia Cieplewo Start -2km Wybiegaj Siebie paid BM
55 Hreczuk Michał Gościcino Start -2km paid BM
56 Bielak Jan Gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km
57 Bielak Franek Gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km
58 Bielak Bartosz Gdańsk Start -2km paid BM
59 Bielak Ewa Gdańsk Start -2km paid BM
60 Towiański Norbert Gdańsk Start -2km paid BM
61 Gałuszyńska Katarzyna Gdynia Start -2km Active FLow paid BM
62 Szymański Michał Gdańsk Start -2km paid BM
63 Szymański Stanisław Gdańsk Start -2km paid BM
64 Szymański Antek Gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km SP 81 Gdańsk
65 Syrokwarz Magdalena Sopot Start -2km z kartą Sopocką paid BM
66 Wenta Adrian Gdynia Start -2km ZSH Sopot paid BM
67 Tusień Sławomir Gdańsk Start -2km paid BM
68 Socha Rafał Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km SP nr 1 Sopot
69 Gigowski Paweł Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km ZSH Sopot
70 Makowska Izabela Gdynia Start osoby 65+ - 2km
71 Kalicki Dawid Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km IX LO Gdynia
72 Chudzik Oliwia Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km 3 LO Sopot
73 Krawczyk Michał Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km Sp1
74 Krawczyk Adam Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km Sp1
75 Dąbkowska Anna Sopot Start -2km z kartą Sopocką paid BM
76 Szczygieł Bartłomiej Kosakowo Start -2km paid BM
77 Piontke Łukasz Sopot Start -2km z kartą Sopocką
78 Goleń Piotr Wiślina Start dzieci do lat 18 - 2km
79 Goleń Agnieszka Wiślina Start -2km paid BM
80 Polinceusz Małgorzata Gdańsk Start osoby 65+ - 2km
81 Polinceusz Adam Gdańsk Start osoby 65+ - 2km
82 Kuduk Patrycja Warcz Start -2km paid BM
83 Bałabas Sebastian Sopot/Ciechanów Start -2km MW paid BM
84 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański Start -2km
85 Jasionowska Paulina Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km SP 16 Gdynia/ Gorillas OCR
86 Pomierski Aleksander Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km
87 Pomierski Marcin Sopot Start -2km ZSH Sopot paid BM
88 Pietrzak Lucyna Reda Start dzieci do lat 18 - 2km
89 szymczakowska ewa sopot Start -2km z kartą Sopocką paid BM
90 Krauze Marcin Sopot Start -2km paid BM
91 Łukaszewicz Barbara Gdańsk Start -2km paid BM
92 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk Start -2km paid BM
93 Licbarski Robert Gdańsk Start -2km paid BM
94 Padzik Małgorzata Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km
95 Padzik Grzegorz Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km
96 Padzik Dorota Gdynia Start -2km paid BM
97 Padzik Jarosław Gdynia Start -2km paid BM
98 Borkowski Jarosław Gdynia Start -2km paid BM
99 Borkowska Beata Gdynia Start -2km paid BM
100 Osińska Beata Gdańsk Start -2km paid BM


Views: 4333

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ