# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Padzik Małgorzata Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km free participation
2 Padzik Grzegorz Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km free participation
3 Padzik Dorota Gdynia Start -2km paid BM
4 Padzik Jarosław Gdynia Start -2km paid BM
5 Borkowski Jarosław Gdynia Start -2km 15.00 PLN
6 Borkowska Beata Gdynia Start -2km 15.00 PLN
7 Osińska Beata Gdańsk Start -2km paid BM
8 Wittke Małgorzata Gdynia Start -2km paid BM
9 Wittke Mariola Gdynia Start -2km paid BM
10 Barcz Piotr gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km free participation
11 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Start -2km paid BM
12 Flis-Rokosz Marcin Stanisław Sopot Start dzieci do lat 18 - 2km free participation
13 Rokosz Robert Głowno Start -2km z kartą Sopocką 10.00 PLN
14 Sidorowicz Anna Stogi Start -2km paid BM
15 Przybyszewski Kamil Mława Start -2km Akademia Sztuk Walk SENSHI paid BM
16 Lipska Urszula Gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km free participation
17 Sosnowski Bolesław Gdańsk Start osoby 65+ - 2km TKKF Rozstaje free participation
18 Niwiński Stanisław Gdańsk Start osoby 65+ - 2km free participation
19 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Start osoby 65+ - 2km STEP BY STEP TRÓJMIASTO free participation
20 Klarkowski Jakub Gdańsk Start -2km ZSH Sopot paid BM
21 Deik Elżbieta Przyjaźń Start osoby 65+ - 2km free participation
22 Pałasz Edmund Rumia Start osoby 65+ - 2km free participation
23 Tokarska Wiktoria Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km free participation
24 Tokarska Laura Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km free participation
25 Majewska Konstancja Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km Active FLow free participation
26 Gałuszyńska Nina Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km Active FLow free participation
27 Sieniawski Adam Gdańsk Start -2km paid BM
28 Lewandowski Przemysław Sopot Start -2km Kijanka Osowa Special paid BM
29 Wysocki Mieczysław Gdańsk Start -2km paid BM
30 Wysocka Dorota Gdańsk Start -2km paid BM
31 Lendzion Alexander Gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km Szkoła Podstawowa nr 58 free participation
32 Kopicka Eliza Gdańsk Start -2km paid BM
33 Szenk Sebastian Kosakowo Start dzieci do lat 18 - 2km free participation
34 Szenk Szymon Kosakowo Start dzieci do lat 18 - 2km free participation
35 Szenk Agnieszka Kosakowo Start -2km 15.00 PLN
36 Szenk Artur Gdynia Start -2km 15.00 PLN
37 Polikowski Patryk Sopot Start -2km z kartą Sopocką paid BM
38 Głowiński Dariusz Gdynia Start -2km 15.00 PLN
39 Mańko Kaja Łęgowo Start -2km 15.00 PLN
40 Polna Angelika Rotmanka Start -2km paid BM
41 Mikołajczyk Anna Rotmanka Start -2km paid BM
42 Godlewski Marek Malbork Start -2km Godlewski Runners paid BM
43 Białas Rafał Reda Start -2km Kontener Formy paid BM
44 Dybowski Oskar Rumia Start dzieci do lat 18 - 2km Komando Flaki free participation
45 Dybowski Hubert Rumia Start dzieci do lat 18 - 2km Komando Flaki free participation
46 Dybowski Mateusz Rumia Start -2km Komando Flaki paid BM
47 Puckowska - Pociask Ilona Rumia Start -2km Kontener Formy paid BM
48 cze-ga sylwia Dębogórze Start -2km Komando Flaki paid BM
49 Pociask Krzysztof Rumia Start -2km Kontener Formy paid BM
50 Czajka Maja Rotmanka Start dzieci do lat 18 - 2km TURBO Ptysie free participation
51 Łasiński Mateusz Rotmanka Start dzieci do lat 18 - 2km TURBO Ptysie free participation
52 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Start -2km ATLAS RUNNING TEAM paid BM
53 Borzyszkowska Maria Gdańsk Start -2km 15.00 PLN
54 Jakubiec-Stawicka Izabela Pruszcz Gdański Start -2km 15.00 PLN
55 Przybysz Monika Gdańsk Start -2km RUSZ DUPKĘ paid BM
56 Góra Beata Gdańsk Start -2km Step by Step Trójmiasto paid BM
57 Łabiak Dawid Wilkanowo Start -2km paid BM
58 PODGÓRSKA KAMILA Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km free participation
59 Krawczyk Nikola GDAŃSK Start dzieci do lat 18 - 2km free participation
60 Kowalewska Aleksandra Rumia Start -2km 15.00 PLN
61 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Start -2km z kartą Sopocką paid BM
62 Wroński-Tusik Mateusz Limanowa Start -2km MKS Limanovia paid BM
63 Szpyra Edward Gdynia Start osoby 65+ - 2km free participation
64 Kurajk Ewa Gdańsk Start -2km paid BM
65 Kurajk Marian Gdańsk Start osoby 65+ - 2km free participation
66 Dębicki Artur Gdynia Start -2km paid BM
67 Teska Izabela Gdynia Start -2km 15.00 PLN
68 Teska Martyna Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km LKS ZORZA Gdynia free participation
69 Teska Patrycja Gdynia Start dzieci do lat 18 - 2km LKS ZORZA Gdynia free participation
70 Toporek Marcin Czeczewo Start -2km 15.00 PLN
71 Piasecka Marta Elbląg Start -2km paid BM
72 Piasecki Kamil Gronowo Górne Start -2km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód paid BM
73 Łasiński Jarosław Rotmanka Start -2km TURBO Ptysie paid BM
74 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT Start -2km z kartą Sopocką paid BM
75 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start -2km paid BM
76 Witt Henryk Sopot Start osoby 65+ - 2km MaratonyPolskie.PL TEAM free participation
77 Witt Grażyna Sopot Start osoby 65+ - 2km MaratonyPolskie.PL TEAM free participation
78 MAJNA Kazimierz Gdynia Start osoby 65+ - 2km Parkrun Gdynia free participation
79 Heland Grzegorz Gdańsk Start dzieci do lat 18 - 2km Sp. 48 Gdańsk free participation
80 Budziarek Adam Gdańsk Start -2km paid BM
81 Urbaniak Marek Gdańsk Start -2km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie paid BM
82 Turzyńska Beata Gdynia Start -2km 15.00 PLN


Views: 704

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ