# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad 5km Klub Sportowy DED paid BM
2 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad 5km Klub Sportowy DED paid BM
3 Stramek Łukasz Torun 5km 20.00 PLN
4 Jasiczek Paulina Gdańsk 5km z Kartą Sopocką Holiday Inn Gdansk paid BM
5 Łoś Karolina Gdańsk 5km Panny z Wilka 20.00 PLN
6 Felchner Agnieszka Wejherowo 5km paid BM
7 CHĘTNIK Rafał SZTUM 5km 20.00 PLN
8 Janka Maciej Pelplin 5km paid BM
9 Kurajk Paweł Michalin Koronki 5km paid BM
10 Kurajk Marian Gdansk 5km osoby 65+ free participation
11 Rysiewski Robert Starogard Gdański 5km Skl Filippides 20.00 PLN
12 Sperling Arkadiusz wejherowo 5km Skl Filippides 20.00 PLN
13 Sośnicki Krzysztof Hel 5km osoby 65+ helski zefirek free participation
14 Zakrzewska Marta Gdańsk 5km paid BM
15 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5km paid BM
16 Szymaniuk Małgorzata Sopot 5km z Kartą Sopocką paid BM
17 Sławiński Jakub Straszyn 5km paid BM
18 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 5km 20.00 PLN
19 Skocka Anna Gdynia 5km Parkrun Rumia 20.00 PLN
20 Abramowicz Michał Gdańsk 5km Biegun OCR Team paid BM
21 Łosin Marta Gdynia 5km Biegun OCR Team paid BM
22 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański 5km 20.00 PLN
23 Trzaskalski Kamil Gdańsk 5km LPP Team 20.00 PLN
24 Szulewska Julia Elbląg 5km paid BM
25 Oszwa Emilia Elblag 5km paid BM
26 Cichosz Aleksandra Gdańsk 5km paid BM
27 Biała Beata Gdańsk 5km paid BM
28 Rozenblut Renata Gdynia 5km 20.00 PLN
29 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia 5km 20.00 PLN
30 Fede Joanna Gdyańsk 5km Mama w Trójmieście paid BM
31 Żak Karolina Gdynia 5km Mama w Trójmieście / KONTENER FORMY paid BM
32 Żurawska Monika Reda 5km paid BM
33 Grycner Piotr Starogard Gdański 5km osoby 65+ ROCOCO free participation
34 Ladziński Zbigniew Gdańsk 5km L - RUN paid BM
35 Turosińska Paulina Gdynia 5km paid BM
36 Herzberg Przemysław Toruń 5km ProAmators paid BM
37 Dąbrowicz Agnieszka Gdańsk 5km paid BM
38 Kropow Łukasz Gdańsk 5km paid BM
39 Karpiusz Edyta Gdynia 5km paid BM
40 Gergovskyi Viktor Gdańsk 5km z Kartą Sopocką paid BM
41 Goluch Adam Gdańsk 5km paid BM
42 Krzyszkowski Andrzej Gdynia 5km osoby 65+ niestowarzyszony free participation
43 Szczerbińska Agata Szczerbińska Bytów 5km paid BM
44 Deik Elżbieta Przyjaźń 5km osoby 65+ free participation
45 Pałasz Edmund Rumia 5km osoby 65+ free participation
46 Zawacki Daniel Tczew 5km PatMat paid BM
47 Kulwicki Michał Elbląg 5km paid BM
48 Kędzia Edyta Gdańsk 5km PEWIK GDYNIA 20.00 PLN
49 KRUPINIEWICZ ANTONI LEGIONOWO 5km SKORPION paid BM
50 Pasierbska Ewa Gdańsk 5km paid BM
51 Rogozińska Edyta Nowe Miasto Lub. 5km 20.00 PLN
52 Reksyn Małgorzata Tczew 5km Crosselite paid BM
53 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT 5km z Kartą Sopocką paid BM
54 Wiśniewska Marta Lubiszewo 5km Crosselite paid BM
55 Szulc Monika Tczew 5km Crosselite paid BM
56 Bieszka Angelika Tczew 5km Crosselite paid BM
57 Szulc Arkadiusz Tczew 5km Crosselite paid BM
58 Mielczarek Agnieszka Człuchów 5km Człuchów paid BM
59 Lewandowski Grzegorz Wejherowo 5km 20.00 PLN
60 Kwiatkowska Agnieszka Tczew 5km Crossellite paid BM
61 Puszczewicz Katarzyna Tczew 5km Crossellite paid BM
62 Maliushytskyi Oleksandr Tczew 5km Crossellite paid BM
63 Piekarski Michał Sierakowice 5km 20.00 PLN
64 Rosani Tomasz Skarszewy 5km Crosselite paid BM
65 Wryk Kamila Wryk Skarszewy 5km Crosselite paid BM
66 Lipke Krzysztof Tczew 5km Crosselite paid BM
67 Zielińska Iwona Tczew 5km CrossElite paid BM
68 Czech Przemysław Tczew 5km CrossElite paid BM
69 Zieliński Darosław Tczew 5km CrossElite paid BM
70 Szczyglak Mariusz Tczew 5km CrossElite paid BM
71 Szoska Sławomir Tczew 5km Crosselite paid BM
72 Rozinska Iwona Tczew 5km Crosselite paid BM
73 Pawlicha Agnieszka Pruszcz Gdański 5km Crosselite paid BM
74 Sikorska Aleksandra Lubiszewo 5km Crossellite paid BM
75 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI 5km Crosselite paid BM
76 Abryszyńska Karolina Tczew 5km Crosselite paid BM
77 Jakubowska Jolanta Wieluń 5km paid BM
78 Plieth Jerzy Gdańsk 5km osoby 65+ free participation
79 Wysocka Gabriela Gdańsk 5km paid BM
80 Wysocki Mieczysław Gdańsk 5km paid BM
81 Wysocka Dorota Gdańsk 5km paid BM
82 Rajska-Gruszeczka Natalia Gdynia 5km Polska Grupa Biegowa paid BM
83 Adamowicz Agnieszka Sopot 5km z Kartą Sopocką paid BM
84 Cybula Paweł Kazimierz 5km Danfoss Tuchom 20.00 PLN
85 Wierciński Robert Malbork 5km paid BM
86 Walczak Jędrzej Gdańsk 5km paid BM
87 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Elite Team 20.00 PLN
88 Grudek Wiesław Warszawa 5km paid BM
89 Bielski Piotr Radomno 5km Radomno Biega paid BM
90 Wojlanis Alicja Rutka Tartak 5km LPP TEAM 20.00 PLN
91 Ziółkowska Julia Banino 5km paid BM
92 Źrebiec Klaudia Gdańsk 5km paid BM
93 Mateja Bożena Gdańsk 5km paid BM
94 Skrzeczowski Bartosz Gdańsk 5km Jaguar Gdańsk paid BM
95 MAJNA Kazimierz Gdynia 5km osoby 65+ Parkrun Gdynia free participation
96 Kompanowski Piotr Gdańsk 5km paid BM
97 Saulewicz Robert Skowarcz 5km LOTOS Running Team paid BM
98 Tatrocki Daniel Gdynia--Orłowo 5km Run FoRestRun paid BM
99 Parandyk Adam Pruszcz Gdański 5km 49 Baza Lotnicza paid BM
100 Paluszak Tadeusz Elbląg 5km osoby 65+ free participation


Views: 1262

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ