# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
1 | Niemiec Marek | Gdynia | 5 km | ACTIV EAGLES PRO | |||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
2 | Prokopowicz Weronika | Sopot | 5 km - mieszkańcy Sopotu posiadający Kartę Sopocką | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
Dąbrowski Team | |||||||||
3 | Wąsik Krzysztof | Malbork | 5 km | Dąbrowski Team | |||||
FoxEnergy | |||||||||
4 | Simlat Katarzyna | Złocieniec | 5 km | FoxEnergy | paid on-line | ||||
Grupa biegowa 65 | |||||||||
5 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | 5 km | Grupa biegowa 65 | paid on-line | ||||
JKLA JAWOR | |||||||||
6 | Wlodarczyk Alicja | Jaworzno | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | JKLA JAWOR | |||||
7 | Włodarczyk Patrycja | Jaworzno | 5 km | JKLA JAWOR | |||||
Kijanka Osowa Special | |||||||||
8 | Lewandowski Przemysław | Sopot | 5 km - mieszkańcy Sopotu posiadający Kartę Sopocką | Kijanka Osowa Special | paid on-line | ||||
Klub Wereranów LA Sopot | |||||||||
9 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | Klub Wereranów LA Sopot | |||||
Kolonia Prabuty | |||||||||
10 | Kośka Tomasz | Sopot | 5 km - mieszkańcy Sopotu posiadający Kartę Sopocką | Kolonia Prabuty | paid on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
11 | Karolewska Anna | Wejherowo | 5 km | Kujawscy Runners | paid on-line | ||||
L - RUN | |||||||||
12 | Ladziński Zbigniew | Gdańsk | 5 km | L - RUN | paid on-line | ||||
LKB im. Braci Petk | |||||||||
13 | Pieniążek Jakub | Lębork | 5 km | LKB im. Braci Petk | paid on-line | ||||
LKB im.Braci Petk Lębork | |||||||||
14 | Naczk Leonard | Lębork | 5 km | LKB im.Braci Petk Lębork | paid on-line | ||||
15 | Stankiewicz Radosław | Lębork | 5 km | LKB im.Braci Petk Lębork | paid on-line | ||||
LKB im BRACI PETK | |||||||||
16 | Lipski Jan Dominik | Lębork | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | LKB im BRACI PETK | |||||
17 | Ostrówka Waldemar | Lębork | 5 km | LKB im BRACI PETK | paid on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
18 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | 5 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line | ||||
LKS Zorza Gdynia | |||||||||
19 | Prejc Mikołaj | Koleczkowo | 5 km | LKS Zorza Gdynia | |||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
20 | Witt Grażyna | Sopot | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
21 | Witt Henryk | Sopot | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
22 | Ślęzak Adam | Elbląg | 5 km | OSP POGRODZIE | |||||
Panny z Wilka | |||||||||
23 | Łoś Karolina | Gdańsk | 5 km | Panny z Wilka | |||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
24 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | Parkrun Gdynia | |||||
Rat Killers Team | |||||||||
25 | Zarzycka Marta | Gdynia | 5 km | Rat Killers Team | paid on-line | ||||
26 | Nahajowski Karol | Gdynia | 5 km | Rat Killers Team | paid on-line | ||||
27 | Lakowski Krzysztof | Gdynia | 5 km | Rat Killers Team | paid on-line | ||||
Run FoRestRun | |||||||||
28 | Tatrocki Daniel | Gdynia--Orłowo | 5 km | Run FoRestRun | |||||
RunForest | |||||||||
29 | Burzak Mariusz | Straszyn | 5 km | RunForest | |||||
SOPOT | |||||||||
30 | Bandurski Jacek | SOPOT | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | SOPOT | |||||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
31 | Urbaniak Marek | Gdańsk | 5 km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | paid on-line | ||||
Sopocka Akademia Tenisowa | |||||||||
32 | Tomtała Mikołaj | Sopot | 5 km | Sopocka Akademia Tenisowa | paid on-line | ||||
TKKF Rozstaje | |||||||||
33 | Sosnowski Bolesław | Gdańsk | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | TKKF Rozstaje | |||||
Tysar | |||||||||
34 | Kotarba - Tysarczyk Ewa | Lublewo gdańskie | 5 km | Tysar | |||||
WENCIK TEAM | |||||||||
35 | Wendt Patryk | Kościerzyna | 5 km | WENCIK TEAM | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
36 | Myszk Dariusz | Janowice | 5 km | paid on-line | |||||
37 | Landowska Izabela | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
38 | Butkiewicz Anna | Sopot | 5 km - mieszkańcy Sopotu posiadający Kartę Sopocką | ||||||
39 | Makowska Aurelia | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
40 | Bryłka Katarzyna | Gdańsk | 5 km | ||||||
41 | Niedziółka Mateusz | Gdynia | 5 km | paid on-line | |||||
42 | Tuniewicz Agnieszka | Pasłęk | 5 km | paid on-line | |||||
43 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | 5 km - mieszkańcy Sopotu posiadający Kartę Sopocką | paid on-line | |||||
44 | JAKUSZ PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | 5 km | paid on-line | |||||
45 | Wiązowska Agnieszka Wiązowska | Kowale | 5 km | paid on-line | |||||
46 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
47 | Łatas Paweł | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
48 | Wąsik Bartłomiej | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
49 | Rozmus Ewelina | Sopot | 5 km - mieszkańcy Sopotu posiadający Kartę Sopocką | ||||||
50 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | 5 km | paid on-line | |||||
51 | Wolska Aleksandra | Mosty | 5 km | paid on-line | |||||
52 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 5 km | paid on-line | |||||
53 | Zeszutek Natalia | Gdynia | 5 km | paid on-line | |||||
54 | Lamparski Sławek | Sopot | 5 km - mieszkańcy Sopotu posiadający Kartę Sopocką | paid on-line | |||||
55 | Wilkus Norbert | Gdansk | 5 km | paid on-line | |||||
56 | Paluszak Tadeusz | Elbląg | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
57 | Robles José | Gdansk | 5 km | paid on-line | |||||
58 | Glapa Bartek | BYDGOSZCZ | 5 km | paid on-line | |||||
59 | Rybarczyk Dominika | Sopot | 5 km | paid on-line | |||||
60 | Bierzanowski Rafał | Słupsk | 5 km | paid on-line | |||||
61 | Czechlewska Iwona | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
62 | Czechlewski Mikołaj | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
63 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
64 | Pałasz Edmund | Rumia | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
65 | Gulatowski Rafał | Klukowa huta | 5 km | ||||||
66 | Gulatowska Klaudia Gulatowska | Klukowa huta | 5 km | ||||||
67 | Papke Magdalena | Gdynia | 5 km | paid on-line | |||||
68 | Klewer Michał | Gdynia | 5 km | paid on-line | |||||
69 | Szupienko Klaudia | Kowale-Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
70 | Szupienko Tomasz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
71 | Grzelak Maciej | Sopot | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
72 | Beśka Dominika | Gdynia | 5 km | paid on-line | |||||
73 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
74 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | 5 km - mieszkańcy Sopotu posiadający Kartę Sopocką | paid on-line | |||||
75 | Pobłocki Adam | Mściszewice | 5 km | ||||||
76 | Kujawiak-Perka Magdalena | Sopot | 5 km - mieszkańcy Sopotu posiadający Kartę Sopocką | paid on-line | |||||
77 | Grzegocki Mateusz | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
78 | KOWALSKA DOROTA | SOPOT | 5 km - mieszkańcy Sopotu posiadający Kartę Sopocką | paid on-line | |||||
79 | Kurajk Marian | Gdańsk | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
80 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
81 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | 5 km - mieszkańcy Sopotu posiadający Kartę Sopocką | paid on-line | |||||
82 | Biała Beata | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
83 | Grązka Ewa | Gdynia | 5 km | paid on-line | |||||
84 | Głuszek Anna Głuszek | Łódź | 5 km | paid on-line | |||||
85 | Kielewicz Kazimierz | Radom | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | ||||||
86 | Wysocka Dorota | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
87 | Szóstkiewicz Liwia | Krynica Morska | 5 km | paid on-line | |||||
88 | Sekuła Rafał | Gdańsk | 5 km | paid on-line | |||||
biegamyrazem.pl | |||||||||
89 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | biegamyrazem.pl | |||||
sportevo | |||||||||
90 | zlotowski piotr | gdansk | 5 km - osoby powyżej 65 roku życia | sportevo | |||||
Żarta Wataha | |||||||||
91 | Aftyka Anna | Gdańsk | 5 km | Żarta Wataha | paid on-line | ||||
92 | Michalak Magdalena | Gdańsk | 5 km | Żarta Wataha | paid on-line |
Views: 8795