# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Doerffer Julia Sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki Sopocka Szkoła Autonomiczna free participation
2 Żurawska Marta Gdańsk Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki Sp8 Gdansk free participation
3 Gozdalik Nina Gdańsk Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki free participation
4 Sawicka Anna Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki free participation
5 Matuszewska Agata Sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki ZSSiMS Żabianka free participation
6 Burzak Antoni Gdańsk Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy RunForest free participation
7 Burzak Aniela Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki RunForest free participation
8 Salamon Ryszard Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy GEDANIA GDAŃSK free participation
9 Salamon Franciszek Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy GEDANIA GDAŃSK free participation
10 Strużyński Bartosz Pogórze Bieg Młodzieżowy - 600 m (13-15 lat) chłopcy Bartix free participation
11 Przepiórka Artur Sopot Bieg Młodzieżowy - 600 m (13-15 lat) chłopcy LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego free participation
12 Muchnicki Mikołaj Lębork Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego free participation
13 Pałubicka Dagmara Górki Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki free participation
14 Pałubicki Nataniel Górki Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy free participation
15 Chudzyński Feliks Sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy free participation
16 Szymkowiak Ignacy Sopot Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy Sp9 free participation
17 Bieniek Lena Gdańsk Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki SP 27 Gdańsk free participation
18 Zdanko Miłosz Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy GEDANIA GDAŃSK free participation
19 Filipczyk Hanna Gdynia Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki SKLA Sopot free participation
20 Szymkowiak Jagna Sopot Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki Sp9 free participation
21 Dybowski Oskar Rumia Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy Komando Flaki free participation
22 Kubiczek Krzyś Sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy free participation
23 Dybowski Hubert Rumia Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy Komando Flaki free participation
24 Kubiczek Adam Sopot Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy free participation
25 Nostitz-Jackowski Tymon Gdańsk Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy Przedszkole 88 free participation
26 Blach Zuzanna Gdańsk Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki Przedszkole 88 free participation
27 Kamińska Natalia Sopot Bieg Młodzieżowy - 600 m (13-15 lat) dziewczynki Sp 8 Sopot free participation
28 Łangowska Zuzanna Sopot Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki SP 1 SOPOT free participation
29 Łangowska Lena Sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki Przedszkole 1 Sopot free participation
30 Barczak Michał Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy Przedszkole 39 Gdańsk free participation
31 Barczak Adam Gdańsk Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy Przedszkole 39 Gdańsk free participation
32 Łangowska Anita Sopot Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki Przedszkole 1 Sopot free participation
33 Kwieczyński Wojciech Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy Szkoła Podstawowa nr. 15 Gdańsk free participation
34 Pociask Gustaw Rumia Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy Przedszkole Janowiaczek Rumia free participation
35 Gotartowska Paulina Gdansk Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki free participation
36 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy free participation
37 Gałuszyńska Liwia Gdynia Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki Active Flow free participation
38 Trzaska Zosia Gdańsk Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki Dream Tri Team free participation
39 Raszpunda Iga Gdańsk Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki szkoła podstawowa nr 2 w Gdańsku free participation
40 Raszpunda Ada Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki szkoła podstawowa nr 2 w Gdańsku free participation
41 Wera Paulina PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki free participation
42 Wera Dominik PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy free participation
43 Tchorzewska Paulina GDANSK Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki SP 77 free participation
44 Tchorzewski Aleksander GDANSK Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy SP 5 Gdańsk free participation
45 Rohde Lena Rumia Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki free participation
46 ZIELIŃSKA AURORA SOPOT Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki SP 7 Sopot free participation
47 TRAFALSKA Konstancja Sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki Sopocka Szkoła Autonomiczna free participation
48 Wygońska Stanisława Sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki Sopocka Szkoła Autonomiczna free participation
49 Bryłka Adrianna Gdańsk Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki SP 23 free participation
50 Biliaievska Erika Sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki free participation
51 Kulikovskyi Andrii Gdynia Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy free participation
52 Sałata Ryszard Gdańsk Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy SP 24 Gdańsk free participation
53 Sałata Adam Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy SP 24 Gdańsk free participation
54 Pouch Martyna Reda Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki Sp.3 Reda / ASPW free participation
55 Dudziak Dorota Aleksandrów Kujawski Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki Kolegium Kujawskie free participation
56 Dudziak Julia Aleksandrów Kujawski Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki Kolegium Kujawskie free participation
57 Romulewicz Lena Gdańsk Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki Sopocka Szkoła Autonomiczna free participation
58 Romulewicz Miłosz Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy Sopocka Szkoła Autonomiczna free participation
59 Tokarczyk Piotr Gdynia Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy LKS Zorza Gdynia free participation
60 Kowalczyk Tymon Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy CSWOT free participation
61 Drzycimski Filip Gdańsk Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy ZSP Nr 1 w Gdańsku SP 76 free participation
62 Tuniewicz Agata Pasłęk Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki free participation
63 Błach Antoni Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy Szkoła nr 5 free participation
64 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki Sp nr 79 Gdańsk free participation
65 Rumkowska nikola Gdynia Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki free participation
66 Smołoński Ignacy Gdańsk Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy Lełek free participation
67 Smołoński Marcel Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy Lełek free participation
68 Wendt Kornelia Kościerzyna Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki WENCIK TEAM free participation
69 Wendt Franek Kościerzyna Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy WENCIK TEAM free participation
70 JURCZAK Franciszek GDAŃSK Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy free participation
71 Pociask Witold Rumia Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy ESS Rumia free participation
72 Miszewski Antoni Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy free participation
73 Kuchta Antoni Sopot Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy Sp 75 Gdańsk free participation
74 Hulewski Aleksander sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy EU kids free participation
75 Ertel Zofia Sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki free participation
76 Szypiłko Tymon Banino Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy Sp Banino free participation
77 Szypiłko Nikodem Banino Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy Sp Banino free participation
78 Wilkus Kacper Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy SP 7 Sopot free participation
79 Wilkus Kuba Gdańsk Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy SP 7 Sopot free participation
80 Kruk Maja Gdynia Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki free participation
81 Dorawa Konrad Lębork Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego free participation
82 Żmija Michalina Lębork Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego free participation
83 Torbicki Franek Lębork Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego free participation
84 Torbicki Antek Lębork Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego free participation
85 Pieniążek Jakub Lębork Bieg Młodzieżowy - 600 m (13-15 lat) chłopcy LKB im. Braci Petk free participation
86 Szalla Faustyna Sopot Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki Szkola Podstawowa nr 1 Sopot free participation
87 Szalla Pawel Sopot Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy Szkola Podstawowa nr 1 Sopot free participation
88 Drewniak Oskar Sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy SP 7 Sopot free participation
89 Grabowski Andrzej Sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy SP 7 Sopot free participation
90 Grabowski Ignacy Sopot Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy Przedszkole nr 5 w Sopocie free participation
91 Szymaniuk Natalia Sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki free participation
92 Grzesik Lena Banino Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki PP Przystanek Przygoda free participation
93 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki SGA Gdynia free participation
94 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki SGA Gdynia free participation
95 Kozyczkowski Maksymilian Mosty Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy Lęborski Klub Biegacza Braci Petk/ SP NR 3 Lębork free participation
96 Witoslawska Weronika Gdańsk Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki Lechia Gdańsk free participation
97 Kacik Natalia Banino Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki free participation
98 Kacik Olaf Banino Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy free participation
99 Jóźwik Jakub Straszyn Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy free participation
100 Kuhn Zuzanna Sopot Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki Szkola Podstawowa nr 7 Sopot free participation


Views: 2325

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ