4000 m
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Maligówka Krzysztof Brzezie k/Sulechowa 4000 m MTB Team paid
2 Lutowski Piotr Zielona Góra 4000 m paid
3 Kaczmarek Anna Świebodzin 4000 m paid
4 Kaczmarek Mateusz Świebodzin 4000 m paid
5 Wiktorowicz Joanna Trzebiechów 4000 m #Rozbieganeradowice paid
6 Wiktorowicz Daniel Radowice 4000 m #Rozbieganeradowice paid
7 Pencak Bartosz Kluczbork 4000 m paid
8 Puk-Szatkowska Anna Kosieczyn 4000 m paid
9 Puk Hubert Zielona Góra 4000 m paid
10 Puk Hanna Sulechów 4000 m Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu paid
11 Kwaśniewski Tomasz Sulechów 4000 m Zabiegany Sulechów paid
12 Szczotka Damian Sulechów 4000 m paid
13 SOBKOWIAK REMIGIUSZ SULECHÓW 4000 m paid
14 Sołtys Antoni Sulechów 4000 m
15 Sołtys Wojciech Sulechów 4000 m
16 Dominiak Ryszard Kruszyna 4000 m Zabiegany Sulechów
17 Baszko Daniel Kożuchów 4000 m Biegam i Latam
18 Koziorowski Grzegorz Kalsk 4000 m SOKÓŁ KALSK paid
19 Bilon Bogdan Sulechów 4000 m paid
20 Wronski Dawid Kępsko 4000 m SOKÓŁ KALSK
21 Lubieniec Mateusz Sulechów 4000 m paid
22 Warchoł Joanna SULECHÓW 4000 m Zabiegany Sulechów paid
23 Zapała Bogdan Sulechów 4000 m OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom paid
24 Łukomska Natalia Sulechów 4000 m
25 Bohdanowicz Sylwia Sulechów 4000 m paid
26 Szczepuła Stasia Sulechów 4000 m
27 Maligówka Malwina Brzezie k/ Sulechowa 4000 m MTB Team paid
28 Rychła Barbara Sulechów 4000 m paid
29 Krasiński Piotr GUBIN 4000 m paid
30 Trompa Zbigniew Górzykowo 4000 m Stowarzyszenie „Górzykowo Obrzańskie Winne Wzgórza paid
31 Walasek Mateusz Sulechów 4000 m paid
32 Walasek Zofia Sulechów 4000 m paid
33 Walasek Piotr Sulechów 4000 m paid
34 Walasek Justayna Sulechów 4000 m paid
35 CICHA SANDRA KALSK 4000 m Zabiegany Sulechów paid
36 Nelkowski Janusz Sulechów 4000 m Zabiegany Sulechów paid
37 Żok Mateusz Sulechów 4000 m OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom paid
38 Żok Radosław Sulechów 4000 m OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom paid
39 Szustak Jolanta Kalsk 4000 m Aktywny Kalsk paid
40 Walczak Nikodem Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
41 Walczak Maja Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
42 Walczak Anna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
43 Walczak Maciej Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
44 Maraszek Jakub Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
45 Krutlewicz Laura Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
46 Puto Ada Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
47 Biegańska Zuzanna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
48 Kontorska Anna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
49 Strzelecki Jakub Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
50 Jaworska Wiktoria Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
51 Wiśniewska Patrycja Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
52 Stankiewicz Julia Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
53 Korszun Julia s 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
54 Michalak Maksymilian Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
55 Bryjak Jakub Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
56 Mazur Magdalena Zielona Góra 4000 m paid
57 Stępień Sławomir Zielona Góra 4000 m paid
58 Gawanowski Aleksander Sulechów 4000 m paid
59 Gawanowska Joanna Sulechów 4000 m paid
60 Gawanowska Patrycja Sulechów 4000 m paid
61 Gawanowska Klara Sulechów 4000 m paid
62 Brzeziński Aleksander Sulechów 4000 m paid
63 Wrzosek Nina Sulechów 4000 m paid
64 Wrzosek Emilia Sulechów 4000 m paid
65 Wrzosek Ewa Sulechów 4000 m Aktywny Kalsk paid
66 Wrzosek Artur Sulechów 4000 m paid
67 Sobota Hanna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
68 Jędrysiak Martyna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
69 Szukała Jan Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
70 Konstańczak Jan Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
71 Bandosz Oskar Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
72 Pełka Julia Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
73 Wykręt Aleksandra Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
74 Rutkowski Jakub Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
75 Rutkowski Mateusz Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
76 Wiśniewski Kamil Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
77 Korszun Anna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
78 Kuśnierczak Anna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
79 Michalak Monika Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
80 Michalak Zbigniew Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP paid
81 Kluczyńska Anna Kalsk 4000 m Aktywny Kalsk paid
82 Mikołajczyk Jan Sulechów 4000 m Szkoła podstawowa nr 3 w Sulechowie paid
83 Mikołajczyk Przemysław Sulechów 4000 m Praworządny Sulechów paid
84 Szczeciński Tadeusz Sulechów 4000 m paid


Views: 2337

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ