# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bednarz Marcin Bednarz Gubin 5 km paid
2 Dalecki Marek Czarnowo 5 km paid
3 Szkudlarek Żaneta Gubin 5 km paid
4 SIKORSKA Zdzisława Gubin 5 km BBL Gubin paid
5 ŁUSZCZEWSKI Kamil SZCZECIN 5 km Centrum Edukacji Zdroje
6 Solecka Natalia Strzegów 1963 m Szkoła Podstawowa w Strzegowie
7 Solecki Fabian Strzegów 1963 m Szkoła Podstawowa w Strzegowie
8 Solecki Wojciech Strzegów 5 km WKURW_TEAM
9 Krycki Michał Czarnowo 5 km paid
10 Gałecki Mariusz Gubin 1963 m paid
11 Nahorska Barbara Gubin 5 km paid
12 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski 5 km BBL paid
13 Kuta Weronika Gubin 5 km Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie
14 Kuryłowicz Jakub Gubin 5 km Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie
15 Bądzielewska Agnieszka Gubin 5 km paid
16 Raduński Przemysław Gubin 1963 m paid
17 Raduńska Mija Gubin 1963 m paid
18 Kaźmierczak Ewa Wałowice 5 km
19 Giergasz Regina Chlebowo 5 km
20 Łazan Daria Dąbie 5 km Morsy Dąbie Lubuskie paid
21 Walaszko Kazimierz Gubin 5 km paid
22 Biłan Paweł Gubin 5 km paid
23 Kodź Marek Gubin 5 km Gubin paid
24 Łabuć Piotr Krosno Odrzańskie 5 km paid
25 Nosal Anna Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
26 Woźniak Tobiasz Czarnowo 5 km paid
27 Todosiienko Volodymyr Rzepin 5 km Kazik Team paid
28 Dunajewski Marek Rzepin 5 km Kazik Team paid
29 Horbatowski Grzegorz Rzepin 5 km Kazik Team paid
30 KONDRACKI JAROSŁAW GUBIN 5 km paid
31 Krycki Zbigniew Czarnowo 5 km paid
32 Cholewa Izabela Cholewa Cybinka 5 km paid
33 Karykowska Agnieszka Karykowska Gubin 5 km paid
34 Kilian Łukasz Gubin 1963 m paid
35 Karbowiak Krzysztof Chlebowo 1963 m paid
36 Jimenez Gorockiewicz Rafael Gubin 1963 m paid
37 Jimenez Gorockiewicz Wara Gubin 1963 m paid
38 Gorockiewicz Sylwia Gubin 1963 m paid
39 Raczkiewicz Michalina Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
40 Wikierski Karol Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
41 Husak Dagmara Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
42 Urbańska Łucja Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
43 Gryczan Halina Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
44 Zieliński Waldemar Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
45 Berger Agnieszka Gubin 5 km paid
46 Wikierska Alicja Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
47 Jóźwiak Ewa Gubin 5 km paid
48 Eret Marzena Gubin 5 km
49 Orczyk Robert Gubin 5 km Gubin paid
50 Michnowicz Ewelina Krosno Odrzańskie 5 km paid
51 Sikorska Joanna Gubin 5 km paid
52 Sikorski Cezary Gubin 5 km paid
53 Chmielenko Kazik Gubin 5 km paid
54 Nowak Joanna Kosarzyn 5 km paid
55 Markowski Dariusz Gubin 5 km BBL Gubin paid
56 SMIRNOW MIROSŁAW JERZY SMIRNOW GUBIN 5 km BBL Gubin paid
57 Kodź Joanna Gubin 5 km Gubin paid
58 Piaskowska Ania Krosno Odrzańskie 5 km paid
59 Piaskowski Marcin Krosno Odrzańskie 5 km Piaski Team paid
60 Hajkowicz Ewa Gubin 5 km paid


Views: 1889

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ