4. Podlaski Bieg Wielkanocny
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bagińsk Maciej Białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) Białostocka Sekta Biegaczy free participation
2 Bagińska Zuzanna Białystok 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) Białostocka Sekta Biegaczy free participation
3 Bagińska Olga Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Białostocka Sekta Biegaczy paid on-line
4 Pogorzelski Kamil Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) 35.00 PLN
5 Weka KRZYSZTOF Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Białystok Biega Team 35.00 PLN
6 Stasiewicz Emilia Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) paid on-line
7 Nowicki Adam Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Biegostok paid on-line
8 Orzechowska Kinga Białystok 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) free participation
9 Gintowt Aleksandra Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) paid on-line
10 Tarasiuk Monika Rzepniki 10 km - Bieg główny (15 lat +) 35.00 PLN
11 Piotrowska Katarzyna Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training paid on-line
12 Dąbrowska Sylwia Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training paid on-line
13 Lewko Adam Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training paid on-line
14 Maliszewska Agnieszka Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) paid on-line
15 Borowska Justyna Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING paid on-line
16 Romańczuk Tomasz Klepacze 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING paid on-line
17 Matejczyk Artur Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING paid on-line
18 Sokólski Piotr Dobrzyniewo Duże 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) free participation
19 Sokólska Dorota Dobrzyniewo Duże 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) free participation
20 Mróz Agnieszka Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) 35.00 PLN
21 Cieciorko Julia Kozińce 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) Korona Dobrzyniewo free participation
22 Piotrowska Maria Białystok 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) SP 29 free participation
23 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 km - Bieg główny (15 lat +) Nadaktywni / BBT paid on-line
24 Samosiuk Julia Gniła 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) free participation
25 Matuk Kacper Dobrzyniewo Duże 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) free participation
26 Kozlowski Filip Bialystok 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) free participation
27 Nasuto Hanna Dobrzyniewo Duże 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) free participation
28 Daniłowska Łucja Dobrzyniewo Duże 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) free participation
29 Kozlowski Bartosz Bialystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) paid on-line
30 Witkowski Dariusz Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING paid on-line
31 Jabłońska Dorota Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training paid on-line
32 Faszcza Kaja Białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) free participation
33 Faszcza Maja Białystok 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) free participation
34 Ignatowicz Martyna Wasilków 600 m - V i VI klasa Szkoły Podstawowej (11 i 12-latki) free participation
35 Ignatowicz Wictoria Wasilków 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) free participation
36 Ignatowicz Urszula Wasilków 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) free participation
37 Załuska Radek Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) paid on-line
38 Matejczyk Marcin Lewickie 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training paid on-line
39 Kosiorek Hanna Białystok 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) OUTDOOR TRAINING free participation
40 Kosiorek Szymon Białystok 1 000 m - młodzież (13-14 latki) OUTDOOR TRAINING free participation
41 Kosiorek Łukasz Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING 35.00 PLN
42 Udzielak NIKODEM Bialystok 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) Nikodem free participation
43 Jóźwicki Franciszek Chraboły 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) OUTDOOR TRAINING free participation
44 Jóźwicki Szymon Chraboły 600 m - V i VI klasa Szkoły Podstawowej (11 i 12-latki) OUTDOOR TRAINING free participation
45 Jóźwicki Karol Chraboły 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING 35.00 PLN
46 Boszko Ewa Czarna Wieś Kościelna 10 km - Bieg główny (15 lat +) Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
47 SOKÓLSKA KATARZYNA POGORZAŁKI 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training 35.00 PLN
48 Skowera Krzysztof Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Pędziwiatr Białystok 35.00 PLN


Views: 521

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ