# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Golmanowski Krzysztof Sugajenko 5 km Kurzetnik Biega paid
2 Kopczyńska Ewa Kwidzyn 5 km OSP Kwidzyn paid
3 Chojnacki Filip Kwidzyn 5 km
4 Chojnacki Krzysztof KWIDZYN 5 km
5 Jarynowska Dorota Dankowo 5 km OSP-KWIDZYN paid
6 Kitliński Zbigniew Kisielice 5 km paid
7 Konkolewski Tomasz Kwidzyn 5 km OSP-KWIDZYN
8 Neumann Weronika Kisielice 1963 m Mechanik Iława
9 Szymański Zdzisław Kisielice 5 km paid
10 Lietz Dominik Limża 1963 m paid
11 Lietz Daniel Limża 1963 m paid
12 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie 5 km Kurzętnik Biega paid
13 Walicki Karol Wandowo 1963 m Gmina Gardeja Biega
14 Moskal Paweł Kurzętnik 5 km Kurzętnik Biega paid
15 Krawczyszyn Tomasz Grudziądz 5 km paid
16 Licznerski Mirosław Lubawa 1963 m Lubawa Kocha Biegać
17 Marciniak Barbara Pustki 5 km Radomno Biega paid
18 Marciniak Tomasz Pustki 5 km Radomno Biega paid
19 Pruchniewski Marek Lubawa 5 km Lubawa Kocha Biegać paid
20 Bartyzel Łukasz Limża 1963 m paid
21 Bartyzel Jakub Limża 1963 m paid
22 Bartyzel Sławomir Limża 1963 m paid
23 Turek Katarzyna Dąbrówka Królewska 5 km paid
24 Wrzeciono Artur Grudziądz 5 km Sportowa Olimpia paid
25 Trzepałkowski Rafał Grudziądz 5 km paid
26 Rodziewicz-Trzepałkowska Ewa Grudziądz 5 km paid
27 Poterek Dawid Iława 5 km
28 OSIAKOWSKA MARIA kisielice 1963 m Szkoła Podstawowa Kisielice paid
29 DĄBROWSKA OLGA KISIELICE 1963 m Szkoła Podstawowa Kisielice paid
30 KOWALSKA LENA KISIELICE 1963 m Szkoła Podstawowa Kisielice paid
31 Szych Monika Morawy 5 km paid
32 Podgórski Bogdan Kisielice 1963 m paid
33 Paśniewska Nadia Kisielice 1963 m Szkoła Podstawowa Kisielice paid
34 Gałkowska Wiktoria Kisielice 1963 m Szkoła Podstawowa Kisielice paid
35 Pakalski Tomasz Złotowo 5 km paid
36 Kołecki Adam Iława 5 km paid
37 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lub. 5 km Kurzetnik Biega paid
38 Sass Klaudia Lubawa 5 km Lubawa Kocha Biegać paid
39 Sass Szymon Lubawa 5 km Lubawa Kocha Biegać paid
40 Kozłowska Grażyna Grabowo 5 km paid
41 Kozłowski Wiesiek Grabowo 5 km Lubawa Kocha Biegać paid
42 Kawski Bartłomiej Kisielice 5 km Epidemia Cyklozy MTB Susz paid
43 Banaszewska Marta Grudziądz 1963 m Parkrun Grudziądz paid
44 Starbała Gabriel Kisielice 5 km paid
45 Banaszewska Maja Grudziądz 1963 m Parkrun Grudziądz paid
46 Banaszewski Michał Grudziądz 5 km Parkrun Grudziądz paid
47 Banaszewska Monika Grudziądz 5 km Parkrun Grudziądz paid
48 Teska Karolina Kisielice 1963 m paid
49 Teska Patryk Kisielice 1963 m paid
50 Goska Daniel Zawda 5 km paid
51 Ziobro Joanna Grudziądz 5 km
52 RZESZOTEK MAREK RADOMNO 5 km RADOMNO BIEGA paid
53 Szulc Paweł Grudziądz 5 km Parkrun Grudziądz paid
54 Wiernicka Paulina KWIDZYN 5 km Gmina Gardeja Biega
55 Gołębiowski Mariusz Kisielice 5 km Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kisielicach
56 Kołecki Michał Iława 5 km Misiek_runner / MTZ BHP paid
57 Goska Wiktoria Limża 5 km 18 GDH im. Szarych Szeregów paid
58 Łukwiński Ireneusz Iława 5 km Radomno Biega paid
59 Pieczkowski Artur Nowe Miasto lubawskie 5 km Radomno Biega paid
60 Mańka adam Kisielice 5 km 18 GDH im. Szarych Szeregów paid
61 Bielski Piotr Radomno 5 km Radomno Biega paid
62 Czaplińska Maria Kisielice 5 km paid
63 Koleczek Tatiana Kisielice 5 km paid


Views: 2037

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ