# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Troka Jakub Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 free participation
2 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Bieg główny - 5 km PUMA STG paid on-line
3 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg główny - 5 km S...K...S... paid on-line
4 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg główny - 5 km KS Sokół Zblewo paid on-line
5 Prabucki Piotr Starogard Gdański Bieg główny - 5 km SKL Filippides paid on-line
6 Kuca Kuba *** Biegi dla dzieci (300 m) MPP Nr 4 Starogard Gdański free participation
7 Wilma Anna Starogard Gdański Bieg główny - 5 km paid on-line
8 Talaśka Tomasz Starogard Gdański Bieg główny - 5 km paid on-line
9 Klein Maja Starogard Gdański Bieg główny - 5 km (12-15 lat) paid on-line
10 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski Bieg główny - 5 km paid on-line
11 Glaza Krystyna Starogard Gd. Bieg główny - 5 km BBL Starogard Gdański paid on-line
12 Cybula Monika STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny - 5 km 25.00 PLN
13 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 6 Starogard Gdański free participation
14 Kowalski Filip Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) BiegamBoLubie free participation
15 Kowalski Radosław Starogard Gd. Bieg główny - 5 km BiegamBoLubie paid on-line
16 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg główny - 5 km (12-15 lat) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid on-line
17 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg główny - 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid on-line
18 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg główny - 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid on-line
19 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg główny - 5 km (12-15 lat) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid on-line
20 Cyrson Jarosław Starogard Gdański Bieg główny - 5 km paid on-line
21 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg główny - 5 km Team JK84 paid on-line
22 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska Bieg główny - 5 km Team JK84 paid on-line
23 Zawacki Daniel Tczew Bieg główny - 5 km PatMat paid on-line
24 Zdanowicz Agata Starogard Gdanski Biegi dla dzieci (300 m) free participation
25 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg główny - 5 km paid on-line
26 Weltrowski Szymon Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) free participation
27 Weltrowska Laura Starogard Gdański Biegi dla dzieci (300 m) free participation
28 Weltrowski Krzysztof Starogard Gdański Bieg główny - 5 km paid on-line
29 dziewiątkowski Rafał Starogard gdański Bieg główny - 5 km Morsy Zblewo paid on-line
30 Dziewiątkowska Monika Starogard gdański Biegi dla osób niepełnosprawnych (600 m) free participation
31 Dziewiątkowski Bartosz Starogard gdańsku Biegi dla dzieci (300 m) free participation
32 Matkowski Mikolaj Starogard Biegi dla dzieci (600 m) free participation
33 Matkowska Agata Starogard Biegi dla osób niepełnosprawnych (600 m) free participation
34 Chabowski Tomasz Tczew Bieg główny - 5 km Biegający Tczew paid on-line
35 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Biegi dla dzieci (300 m) free participation
36 Babiński Sebastian Tczew Bieg główny - 5 km PatMat paid on-line
37 Petka Szymon Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) free participation
38 BIELIŃSKI Krzysztof Starogard Gdański Bieg główny - 5 km SKL /Filippides/BBL Starogard Gd 25.00 PLN
39 Bielińska Barbara Starogard Gdański Bieg główny - 5 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD 25.00 PLN
40 skibiński dawid starogard gdański Bieg główny - 5 km SKL FILIPPIDES paid on-line
41 Nierzwicki Wiktor Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) Samrun Stg free participation
42 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Bieg główny - 5 km Samrun Stg paid on-line
43 Wojtaś Jakub Pinczyn Bieg główny - 5 km (12-15 lat) SKL FILIPPIDES paid on-line
44 Dubiella Karolina Mościska Bieg główny - 5 km AWFiS Gdańsk 25.00 PLN
45 Grobelna Wiktoria Starogard Gd. Biegi dla dzieci (300 m) UKS Piramida free participation
46 Grobelny Maksymilian Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) KP Starogard free participation
47 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny - 5 km BiegamBoLubie paid on-line
48 Szczodrowska Ewa Starogard Gdański Bieg główny - 5 km BBL STAROGARD paid on-line
49 Szopińska Milena Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP nr 8 w Starogardzie Gd free participation
50 Szopińska Klara Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP nr 8 w Starogardzie Gd free participation
51 Szopiński Wiktor Starogard Gdański Bieg główny - 5 km The Szopin Stones Running Team paid on-line
52 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny - 5 km BBL STAROGARD paid on-line
53 Wódkowski Krzysztof Szpęgawsk Bieg główny - 5 km GOIA paid on-line
54 Urban Monika Przywidz Bieg główny - 5 km (12-15 lat) paid on-line


Views: 552

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ