Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 3
Bieg 3 - 21.06.2020
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Michał Magiera Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy
2 Ciszewski Kamil Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie paid
3 duchnowski łukasz ełk Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu paid
4 Borkowski Maciej Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 5bieg paid
5 Dębski Krzysztof Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 OCR TEAM
6 Mazur Filip Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Piąty Bieg paid
7 Maziewski Kacper Jeleniewo Bieg 3 - 21.06.2020 paid
8 Hrynko Jacek Orzysz Bieg 3 - 21.06.2020 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku paid
9 Ogórkis Dariusz Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 paid
10 Poźniak Józef Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 2+1 Suwałki paid
11 Sznejder Anita Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 paid
12 Karczewska Joanna Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie paid
13 Karczewski Sławomir Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie paid
14 Sztabinski Wojciech Frącki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród
15 Okłota Iza Bielsk Podlaski Bieg 3 - 21.06.2020 paid
16 Łada Dawid Raczki Bieg 3 - 21.06.2020
17 Łada Wiktor Raczki Bieg 3 - 21.06.2020 Polska Organizacja Wojskowa
18 Winckiewicz Maja Suwalki Bieg 3 - 21.06.2020
19 Kibitlewska Emilia Suwalki Bieg 3 - 21.06.2020
20 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Bieg 3 - 21.06.2020 ATP Augustów paid
21 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Bieg 3 - 21.06.2020 ATP Augustów paid
22 Jarzebowicz Bozena Goldap Bieg 3 - 21.06.2020 paid
23 Kierzkowski Marcin Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 Białostocka Sekta Biegaczy paid
24 Walc Anna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 paid
25 Kawko Marcin Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie paid
26 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg 3 - 21.06.2020 Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy paid
27 Kosowska Anna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020
28 Markiewicz Marcin Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 paid
29 Morek Katarzyna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 paid
30 Pietraszkiewicz Artur Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 TEAM Biegam bo chcę. 5.00 PLN
31 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu
32 Krzywicki Leszek Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 paid
33 Frybes Agnieszka Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 paid
34 Ćwikowski Kamil Gdynia Bieg 3 - 21.06.2020
35 Miszkiel Tomasz Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 paid
36 GOŁOWCZYC Mateusz Suwalki Bieg 3 - 21.06.2020 OCR TEAM
37 Nowicki Zbigniew Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Nowicki Team paid
38 Zoń Arkadiusz Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 paid
39 Truchan Wiesław Żytkiejmy Bieg 3 - 21.06.2020 Płomyk - Żytkiejmy
40 Ferenc Adrian Pisz Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu paid
41 ZUBOWICZ JANINA Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój paid
42 Kozłowski Damian Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród paid
43 Jasnoch Grzegorz Sarnetki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród paid
44 Kalinowski Krystian Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 AGR Podlasie paid
45 Gierszewski Czarek Olecko Bieg 3 - 21.06.2020 Załoga G paid


Views: 1690

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ