I Przełajowy Bieg Wiosny
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chimkowska Dominika Białystok Bieg główny 3 km Fundacja "Pomóż Im" paid BM
2 Mozolewski Jakub Sowlany Bieg główny 3 km Sokólski Klub Kolarski „Sokół” paid BM
3 Kraśnicka Alicja BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) 3T Białystok paid BM
4 Kraśnicka Lidia BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok paid BM
5 Sokół-Kraśnicka Kamila BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km 3T Białystok 35.00 PLN
6 Skibiński Kamil Białystok Bieg główny 3 km ZSM Białystok paid BM
7 wysocki mariusz bielsk podlaski Bieg główny 9 km 35.00 PLN
8 Gryko Kamila Białystok Bieg główny 9 km 35.00 PLN
9 Rudnik Nela Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Nadaktywni paid BM
10 Rudnik Maja Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Nadaktywni paid BM
11 Zinówko Aleksandra Białystok Bieg główny 9 km paid BM
12 Rudnik Sławomir Białystok Bieg główny 9 km Nadaktywni paid BM
13 Leszewicz Paweł Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Dom Powrotu paid BM
14 Sokół Przemysław Białystok Bieg główny 9 km paid BM
15 Obrycki Paweł Grajewo Bieg główny 3 km paid BM
16 Papiernik Lenę Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Grupa Biegowa Pietrasze i Okolica paid BM
17 Borysiewicz Maciek Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) paid BM
18 Borysiewicz Paweł Białystok Bieg główny 3 km paid BM
19 Zdanowicz Jarosław Białystok Bieg główny 9 km paid BM
20 Lewczuk Łukasz Białystok Bieg główny 9 km Nadaktywni paid BM
21 Orłowski Jan Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) paid BM
22 Siemińska Klaudia Białystok Bieg główny 9 km paid BM
23 Szeluga Łukasz Białystok Bieg główny 9 km CFB paid BM
24 Baranowska Gabriela Białystok Bieg główny 9 km 35.00 PLN
25 Fadrowska Dorota Białystok Bieg główny 3 km paid BM
26 Sańczyk Olaf Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) UKS HUBAL BIAŁYSTOK Sp32 15.00 PLN
27 Kobyliński Patryk Kobyliński Białystok Bieg główny 3 km 35.00 PLN
28 Stokowska Dominika Dąbrowa Moczydły Bieg główny 3 km paid BM
29 Nazaruk Jakub Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) paid BM
30 Teleszewska Bozena Białystok Bieg główny 3 km paid BM
31 Szklaruk Julia Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) paid BM
32 Lewicki Damian Dąbrowa Białostocka Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Dąbrowa Białostocka paid BM
33 Lewicka Martyna Dąbrowa Białostocka Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Dąbrowa Białostocka paid BM
34 Karcz Wojciech Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) paid BM
35 Lewonik Małgorzata Białystok Bieg główny 9 km paid BM
36 Grodzki PRZEMYSŁAW Zambrów Bieg główny 3 km 3T Białystok 35.00 PLN
37 Grodzka Aleksandra Zambrów Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok 15.00 PLN
38 Grodzka Urszula Zambrów Bieg główny 3 km 3T Białystok 35.00 PLN
39 Karanos Tadeusz Hajnówka Bieg główny 9 km RKB Hajnówka paid BM
40 Karcz Marcin Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) paid BM
41 Siemieniuk Krzysztof Białystok Bieg główny 3 km U KRZYCHA WARSZTAT FRYZUR MĘSKICH paid BM
42 Stefański Przemysław Białystok Bieg główny 9 km paid BM
43 Michalewicz Gabriela Bialystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) paid BM
44 Michalewicz Zofia Bialystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) paid BM
45 Lewicka Lena Dąbrowa Białostocka Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Dąbrowa Białostocka paid BM
46 Lewicka Magdalenka Dąbrowa Białostocka Bieg główny 9 km paid BM
47 Nowicki Adam Białystok Bieg główny 9 km Biegostok paid BM
48 Ozimko Natalia Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) Dom Powrotu paid BM
49 Ozimko Mateusz Białystok Bieg główny 3 km Dom Powrotu paid BM
50 Dobrzyński Krzysztof Bialystok Bieg główny 9 km 3T Białystok paid BM
51 Siemieniuk Patrycja Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok paid BM
52 Siemieniuk Dorota Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok paid BM
53 Chomutowska Katarzyna Chomutowska Białystok Bieg główny 3 km paid BM
54 Chomutowski Wiktor Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) paid BM
55 Makałus Tomasz Białystok Bieg główny 9 km Korona Nieruchomości paid BM
56 Wiśniewski Rafał Białystok Bieg główny 9 km paid BM
57 Łupiński Krzysztof Białystok Bieg główny 9 km paid BM
58 Radziszewski Patryk Białystok Bieg główny 3 km paid BM
59 Potapo Adrian Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) paid BM
60 Borowski Krystian Białystok Bieg główny 3 km OUTDOOR TRAINING paid BM
61 Ludew Igor Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) paid BM
62 SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km paid BM
63 Wierzba Elżbieta Osowicze Bieg główny 9 km paid BM
64 wasilewska ewa białystok Bieg główny 9 km paid BM
65 Pogorzelski Kamil Białystok Bieg główny 9 km paid BM
66 Dziekoński Tadeusz Białystok Bieg główny 9 km Juvenia Białystok paid BM
67 Girtler Damian Białystok Bieg główny 9 km 35.00 PLN
68 Szafraniec Dagmara Białystok Bieg główny 9 km 35.00 PLN
69 Kosiorek Łukasz Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING 35.00 PLN
70 Lulkiewicz Radosław Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) paid BM
71 Lulkiewicz Urszula Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T UKS Sp9 Białystok paid BM
72 Raubo Paulina Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) 15.00 PLN
73 Raubo Sebastian Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) Szoła Podstawowa nr.32 15.00 PLN
74 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg główny 9 km Pędziwiatr Białystok 35.00 PLN
75 Kalinowska Wiktoria Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok paid BM
76 Sienkiewicz Marcin Łapy Bieg główny 9 km ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO paid BM
77 Bogusławski Mateusz Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) Szkoła Podstawowa nr 29 im. Synów Pułku paid BM
78 Kadłubowska Sandra Białystok Bieg główny 3 km paid BM
79 Zujko Michał Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) paid BM
80 Dederko Piotr Białystok Bieg główny 9 km DedeTeam paid BM
81 LINDEBNA MAJA BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) paid BM
82 Wołosiewicz Paweł Białystok Bieg główny 9 km paid BM
83 Szymborewicz Filip Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) paid BM
84 Rudziński Bogdan Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team paid BM
85 Rudeczko Bartosz Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok paid BM
86 Rudzińska Juliana Amelia Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) paid BM
87 Półkośnik Bartosz Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) paid BM
88 Steuer Sylwester Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team paid BM
89 Cimoszuk Jakub Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) APN Hattrick paid BM
90 Wierzbicka Natalia Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) 3T Total Tri Training paid BM
91 Kulik Dariusz Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING paid BM
92 Polak Zuzanna BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) SP 12 paid BM
93 Polak Ignacy BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) PS 44 w Białymstoku paid BM
94 POLAK ROBERT BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km Białystok Biega Team paid BM
95 Wiszowata Zuzanna Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) SP nr 43 paid BM
96 Orzechowska Kinga Białystok Bieg dla dzieci 300 m (2014-2012) paid BM
97 Gintowt Aleksandra Białystok Bieg główny 9 km paid BM
98 Drężek Andrzej Białystok Bieg główny 3 km paid BM
99 Walesiuk Maksymilian Białystok Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) 3T Białystok paid BM
100 Snarski Andrzej Białystok Bieg główny 9 km 35.00 PLN


Views: 3977

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ