I Przełajowy Bieg Wiosny
Bieg główny 9 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Oksztul Agnieszka Białystok Bieg główny 9 km paid BM
2 Lianha Aliaksandr Grodno Bieg główny 9 km RUN4FUN.BY limit reached
3 Bohojło Kamil Ponikła Bieg główny 9 km paid BM
4 Kitlas Dariusz Sochonie Bieg główny 9 km paid BM
5 Grygorczyk Jarosław Białystok Bieg główny 9 km Biegam bo lubię paid BM
6 Wiktorzak Michał Oświęcim Bieg główny 9 km Quechua Team limit reached
7 Śliwowska Kinga Jabłoń Rykacze Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni paid BM
8 Struk Piotr Białystok Bieg główny 9 km paid BM
9 GAWRYLUK MARCIN Białystok Bieg główny 9 km paid BM
10 Stepaniuk Igor Białystok Bieg główny 9 km WORD Białystok Team paid BM
11 ZAJKOWSKA MARTA BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km Nadaktywni paid BM
12 Wightman Agata Postołowo Bieg główny 9 km paid BM
13 Żmojda Jacek Supraśl Bieg główny 9 km paid BM
14 Gintowt Jerzy Białystok Bieg główny 9 km paid BM
15 Kraszewska Milena Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team paid BM
16 Bogdanowicz Tomasz kleosin Bieg główny 9 km paid BM
17 Sadowski Wojciech Białystok Bieg główny 9 km paid BM
18 Krukowski Andrzej Białystok Bieg główny 9 km paid BM
19 Wilkowski Jarosław Białystok Bieg główny 9 km paid BM
20 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec Bieg główny 9 km paid BM
21 domański Jan Białystok Bieg główny 9 km limit reached
22 Ćwiklewska Barbara Kuźnica Bieg główny 9 km paid BM
23 Adamski Krzysztof Białystok Bieg główny 9 km paid BM
24 Pochodowicz Katarzyna Pochodowicz Białystok Bieg główny 9 km paid BM
25 WISZENKO ELŻBIETA BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km BiegamBoLubię Białystok paid BM
26 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Bieg główny 9 km paid BM
27 Gałązka Agnieszka Łomża Bieg główny 9 km Akademia Sportu Medyk paid BM
28 Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz Białystok Bieg główny 9 km paid BM
29 Przemielewska Urszula Białystok Bieg główny 9 km paid BM
30 Kobyliński Piotr Białystok Bieg główny 9 km paid BM
31 Tyszkiewicz Kinga 16_020 Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid BM
32 Tichoniuk Piotr Białystok Bieg główny 9 km WORD Białystok Team paid BM
33 Szydłowska Ewa Czarna Białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid BM
34 Niewiński Piotr Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km WORD Białystok Team paid BM
35 Falkowski Emil Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km WORD Białystok Team paid BM
36 Sobiech Robert Białystok Bieg główny 9 km paid BM
37 Rzońca Adam Białystok Bieg główny 9 km paid BM
38 Zach Kamil Stare Modzele Bieg główny 9 km RUN TEAM PIĄTNICA paid BM
39 Kononiuk Łukasz Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni paid BM
40 Wiński Adam Białystok Bieg główny 9 km paid BM
41 Filipkowska Agnieszka Czarna białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid BM
42 Mazur-Korniłowicz Marta Wasilków Bieg główny 9 km paid BM
43 Łada Wiktor Raczki Bieg główny 9 km Polska Organizacja Wojskowa limit reached
44 Wójcik Rafał Białystok Bieg główny 9 km Spartanie dzieciom / Nadaktywni paid BM
45 Miniuk Paweł Białystok Bieg główny 9 km aktywnie w mieście team paid BM
46 Birycki Piotr Białystok Bieg główny 9 km paid BM
47 Sadowski Maciej Bialystok Bieg główny 9 km paid BM
48 Turowski Adam Białystok Bieg główny 9 km Iron Brothers Kettlebell paid BM
49 Dworakowski Piotr Kleosin Bieg główny 9 km paid BM
50 Stankiewicz Piotr Białystok Bieg główny 9 km paid BM
51 PÓŁKOŚNIK Adam Białystok Bieg główny 9 km paid BM
52 Meclik Adrian Białystok Bieg główny 9 km paid BM
53 Sapieha Anna Czarna Białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid BM
54 Stocka Joanna Kleosin Bieg główny 9 km paid BM
55 Parchowska Magdalena Gdańsk Bieg główny 9 km aktywnie w mieście team paid BM
56 Grześ Darek BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km Białystok Biega Team paid BM
57 Wysocki Tomasz Białystok Bieg główny 9 km Nadaktywni paid BM
58 Klimowski Grzegorz Białystok Bieg główny 9 km paid BM
59 Kowalko Piotr Białystok Bieg główny 9 km paid BM
60 Kaczyński Alek Łapy Bieg główny 9 km paid BM
61 Kostro Michał Białystok Bieg główny 9 km 3T BIAŁYSTOK paid BM
62 Puciłowski Mirosław Białystok Bieg główny 9 km Nadaktywni paid BM
63 Okoński Tomasz Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni paid BM
64 Walicki Jakub Białystok Bieg główny 9 km paid BM
65 Borowska Justyna Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING paid BM
66 Piotrowska Julita Ciasne Bieg główny 9 km paid BM
67 Zimnoch Sylwia Białystok Bieg główny 9 km paid BM
68 Szadowski Dariusz Sokółka Bieg główny 9 km paid BM
69 Klim Wojciech Białystok Bieg główny 9 km paid BM
70 Horodeńska Ewa Białystok Bieg główny 9 km paid BM
71 Bułach Marek Białystok Bieg główny 9 km Bialostocka Sekta Biegaczy paid BM
72 Malewicka-Wróblewska Lilia Białystok Bieg główny 9 km paid BM
73 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km BIAŁYSTOK BIEGA TEAM paid BM
74 Chojnowski Zbigniew Białystok Bieg główny 9 km Aikirunners paid BM
75 Bibułowicz Krzysztof Suraż Bieg główny 9 km paid BM
76 Gryc Alina Bialystok Bieg główny 9 km paid BM
77 Ołdytowska Elżbieta CZARNA BIAŁOSTOCKA Bieg główny 9 km paid BM
78 Chmielewska Edyta Augustów Bieg główny 9 km Żandarmeria Wojskowa limit reached
79 Rybnik Karol Nowe Aleksandrowo Bieg główny 9 km paid BM
80 Rotmańska Iwona Czarna białostocka Bieg główny 9 km paid BM
81 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo Bieg główny 9 km limit reached
82 Szydłowski Adrian Białystok Bieg główny 9 km CHŁOPCY CHORTENOWCY paid BM
83 Czarkowski Mariusz Jabłoń-Dąbrowa Bieg główny 9 km HOUSE OF POLAND limit reached
84 Bronicz Marcin Białystok Bieg główny 9 km 3T paid BM
85 Zaniewski Tomasz Białystok Bieg główny 9 km paid BM
86 Kurel Edyta Czarna Białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka limit reached
87 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid BM
88 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid BM
89 Klimuk Izabela Białystok Bieg główny 9 km paid BM
90 Klimuk Przemysław Białystok Bieg główny 9 km paid BM
91 Taudul Urszula Czarna Białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid BM
92 Wigda Tomek Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i pomocni paid BM
93 wożniak ireneusz czarna bialostocka Bieg główny 9 km Farmer paid BM
94 Plichta Katarzyna Białystok Bieg główny 9 km Ostra Trójka paid BM
95 Falkowski Marek Białystok Bieg główny 9 km paid BM
96 Wawreniuk Tomasz Białystok Bieg główny 9 km Znienacka paid BM
97 Czerniakiewicz Anna Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING paid BM
98 LEBIEDZIŃSKI MARCIN Supraśl Bieg główny 9 km paid BM
99 Wlasow Wojciech Bialystok Bieg główny 9 km DZIOBAK TEAM paid BM
100 Maliszewska Agnieszka Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING paid BM


Views: 10774

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ