# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stolarczyk Maria | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | Sp nr 9 | paid BM |
2 | Koylińska Nikola | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
3 | Łapuć Szymon | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SSP NR 3 | paid BM |
4 | ORZECHOWSKI MARCEL | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
5 | Romek Zosia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
6 | Guzowski Julian | Nowodworce | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
7 | Bolesta Natalia | Wasilków | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
8 | Gieros Jakub | Wasilków | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP Wasilków | paid BM |
9 | Ozimko Kornel | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | Dom Powrotu | paid BM |
10 | Wojewódzka Zofia | Wasilków | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
11 | Leszczyński Filip | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | 3T Białystok | paid BM |
12 | Woźniak Sebastian | Czarna białostocka | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | Farmer | paid BM |
13 | Kułakowski Oliwier | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
14 | Roszko Patryk | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
15 | Garkowski Mateusz | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP32 | paid BM |
16 | Lebiedziński Gabriel | Supraśl | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
17 | Wiereszka Maja | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | 3T UKS Sp9 Białystok | paid BM |
18 | Buczyński Oliwier | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | 3T UKS Sp9 Białystok | paid BM |
19 | Puciłowski Michał | Wasilków | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
20 | Karcz Wojciech | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
21 | Michalewicz Gabriela | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
22 | Ludew Igor | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
23 | Szymborewicz Filip | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
24 | Baczyński Tomasz | Klejniki | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SKS NAREW | paid BM |
25 | Gołębiowski Szymon | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP 50 | paid BM |
26 | Świsłocki Piotr | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
27 | KOPRAS MARYSIA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | paid BM |
28 | Niemiec Gabriela | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP 14 Białystok | paid BM |
29 | Gołębiowska Joanna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP14 Białystok | paid BM |
30 | Derda Michał | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | 3T UKS Białystok | paid BM |
31 | Kuś Gabriela | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | paid BM | |
32 | Sadowska Ula | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP 14 Białystok | paid BM |
33 | Osiekowicz Oskar | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | 3T UKS Sp9 Białystok | paid BM |
34 | Cybulko Antoni | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | 3T Białystok | paid BM |
35 | Kalinowski Dawid | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | 3T Białystok | paid BM |
Views: 42048