5km - druga 100 osób
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 5km - druga 100 osób paid on-line
2 Hołowacz Paweł Dębogórze 5km - druga 100 osób paid on-line
3 Prątnicki Mariusz Gdynia 5km - druga 100 osób Kujawscy Runners paid on-line
4 Grzesik-Urban Agnieszka Gdynia 5km - druga 100 osób Wymiatacze paid on-line
5 Walczak Krzysztof Gdynia 5km - druga 100 osób ElektroniczneZapisy.pl Team paid
6 Rudek Małgorzata Rumia 5km - druga 100 osób paid on-line
7 Niecko Krzysztof Gdańsk 5km - druga 100 osób KInO REKIN paid on-line
8 Grunert Krzysztof Grunert Gdynia 5km - druga 100 osób Metalowiec436 paid on-line
9 Pretwic-Krajewska Agnieszka Gdańsk 5km - druga 100 osób paid on-line
10 Żebrowski Piotr Wejherowo 5km - druga 100 osób Wejherowo paid on-line
11 Frymark Sylwia Reda 5km - druga 100 osób paid on-line
12 Frymark Marcin Reda 5km - druga 100 osób paid on-line
13 Domzała Paweł Domzała Gdynia 5km - druga 100 osób Kontener Formy paid on-line
14 Grzywacz Karol Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
15 Tartas Karolina Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
16 Tartas Marcin Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
17 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice 5km - druga 100 osób paid on-line
18 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km - druga 100 osób Elite Team paid on-line
19 Dzierżyńska Natalia Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
20 Wojewska Natalia Gdynia 5km - druga 100 osób BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
21 Anisowicz Norbert Gdynia 5km - druga 100 osób Biegowa Dąbrowa paid on-line
22 Drej Magdalena Gdańsk 5km - druga 100 osób paid on-line
23 Blew Wojciech Gdańsk 5km - druga 100 osób paid on-line
24 Górecki Roman Gdynia 5km - druga 100 osób Morsy Gdyńskie paid on-line
25 Reschke Mateusz Reda 5km - druga 100 osób paid on-line
26 Kaczykowski Karol Żelistrzewo 5km - druga 100 osób Korona Żelistrzewo Biega paid on-line
27 Braszka Łukasz Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
28 Towarnicka Izabela Gdynia 5km - druga 100 osób Team Deaf paid on-line
29 Glembin Aleksander Żelistrzewo 5km - druga 100 osób Terramar/ Drużyna Szpiku paid on-line
30 Kankowska Dominika Luzino 5km - druga 100 osób GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
31 Panek Aneta Gdynia 5km - druga 100 osób Step by step trojmiasto paid on-line
32 Kankowski Paweł Luzino 5km - druga 100 osób GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
33 Szudobaj Hanna Słupsk 5km - druga 100 osób Niezniszczalni Słupsk paid on-line
34 Krzystek Magdalena Pruszcz Gdański 5km - druga 100 osób LOTOS Running Team paid on-line
35 Kościński Sebastian Gdańsk 5km - druga 100 osób paid on-line
36 Kankowska Justyna Luzino 5km - druga 100 osób GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
37 Bielecki Tadeusz Rumia 5km - druga 100 osób UKS SIÓDEMKA RUMIA paid on-line
38 Boguszewska Aleksandra GDYNIA 5km - druga 100 osób Gdyńskie Pingwiny paid on-line
39 Bielecka Kornelia Rumia 5km - druga 100 osób Uks Siódemka Rumia paid on-line
40 Toporek Rafał Przodkowo 5km - druga 100 osób Polipack Team Gwe paid on-line
41 BOGUSZEWSKI RADOMIR GDYNIA 5km - druga 100 osób Gdyńskie Pingwiny paid on-line
42 Badziąg Waldemar Słupsk 5km - druga 100 osób Niezniszczalni Słupsk paid on-line
43 Płotka Łukasz Lębork 5km - druga 100 osób paid on-line
44 Szlagowski Mikołaj Sopot 5km - druga 100 osób paid on-line
45 Mączkowska Wioletta Reda 5km - druga 100 osób paid on-line
46 SZCZERBIŃSKA BARBARA GDYNIA 5km - druga 100 osób paid on-line
47 Szczerbiński Paweł Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
48 Błaszczuk Maja Gdynia 5km - druga 100 osób TriMama Team paid on-line
49 Pruszynska Dalia Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
50 Sarnowska Aleksandra Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
51 Tomiak Paweł Szczecin 5km - druga 100 osób Wieczorne Bieganie w Szczecinie paid on-line
52 Barańska Alicja Sopot 5km - druga 100 osób paid on-line
53 Rydlewicz Justyna Tuchom 5km - druga 100 osób paid on-line
54 Mackiewicz Izabela Gdańsk 5km - druga 100 osób paid on-line
55 Mach Dawid Wejherowo 5km - druga 100 osób paid on-line
56 Palusinski Marcin KOSAKOWO 5km - druga 100 osób paid on-line
57 Bienkowska Katarzyna Gdansk 5km - druga 100 osób paid on-line
58 Kutniewski Maciej Otomino 5km - druga 100 osób paid on-line
59 Tybura Mateusz GDYNIA 5km - druga 100 osób paid on-line
60 Kowalik Katarzyna Kowalik Gdańsk 5km - druga 100 osób paid on-line
61 Kutniewska Anna Otomino 5km - druga 100 osób paid on-line
62 Klein-Piórkowska Marlena Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
63 Kandzora Weronika Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
64 Szrot Aneta Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
65 Deja Aleksandra Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
66 Grabus Mateusz Gdynia 5km - druga 100 osób HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS paid on-line
67 Ficht Martyna Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
68 Karpiusz Edyta Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
69 Pranczke Leszek Kębłowo 5km - druga 100 osób MTB Małe Trójmiasto Biega paid on-line
70 Piotrowska Monika Sopot 5km - druga 100 osób paid on-line
71 ZDANKO DOROTA GDYNIA 5km - druga 100 osób MRT/ Motywatornia Team paid on-line
72 Wittbrodt Kordian Sopot 5km - druga 100 osób paid on-line
73 Strzelczyk Małgorzata Gdańsk 5km - druga 100 osób paid on-line
74 Welens Anna Szczecin 5km - druga 100 osób paid on-line
75 Kaźmierczak Beata Kosakowo 5km - druga 100 osób paid on-line
76 Nowak Sebastian Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
77 Kędzierska Agata Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
78 Bartoszewicz Robert Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
79 Jakubowski Kuba Borowiec 5km - druga 100 osób paid on-line
80 Jankiewicz Jakub Kosakowo 5km - druga 100 osób paid on-line
81 Sikorska Alicja Sopot 5km - druga 100 osób paid on-line
82 Garboś Laura Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
83 Michalak Marek Jezierzyce 5km - druga 100 osób Straż Gminna Ustka paid on-line
84 Godlewski Marek Malbork 5km - druga 100 osób Godlewski Runners paid on-line
85 Baran Katarzyna Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
86 Łapiński Tomasz Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
87 Langa-Szymańska Anna Wejherowo 5km - druga 100 osób paid on-line
88 Dołęgowska Dorota Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
89 Pszczółkowska Katarzyna Gdańsk 5km - druga 100 osób paid on-line
90 Sychowski Kamil Bojano 5km - druga 100 osób paid on-line
91 Górniak Jarosław Pogórze 5km - druga 100 osób JARBUD paid on-line
92 Skwarło Paweł Gdańsk 5km - druga 100 osób paid on-line
93 Bartoszewicz Sylwia Gdynia 5km - druga 100 osób paid on-line
94 Lubowiecka Alicja Wejherowo 5km - druga 100 osób paid on-line
95 Szamocki Kacper Gdańsk 5km - druga 100 osób paid on-line
96 Laskowska Beata Gdynia 5km - druga 100 osób HELLMANN WORLDWIDE LOGISTISC paid on-line
97 Kulczyk ewa GDYNIA 5km - druga 100 osób BiegaMy paid on-line
98 Rulewski Jacek Rulewski Gdańsk 5km - druga 100 osób paid on-line


Views: 9263

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ