# | Numer | Karta | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 306 | Prątnicki Mariusz | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Kujawscy Runners | paid on-line | |
2 | 137 | Grzesik-Urban Agnieszka | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Wymiatacze | paid on-line | |
3 | 403 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | ElektroniczneZapisy.pl Team | paid | |
4 | 325 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
5 | 274 | Niecko Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | KInO REKIN | paid on-line | |
6 | 135 | Grunert Krzysztof Grunert | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Metalowiec436 | paid on-line | |
7 | 307 | Pretwic-Krajewska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
8 | 104 | Frymark Sylwia | Reda | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
9 | 103 | Frymark Marcin | Reda | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
10 | 83 | Domzała Paweł Domzała | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Kontener Formy | paid on-line | |
11 | 139 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
12 | 380 | Tartas Karolina | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
13 | 381 | Tartas Marcin | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
14 | 141 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
15 | 311 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Elite Team | paid on-line | |
16 | 414 | Wojewska Natalia | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line | |
17 | 87 | Drej Magdalena | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
18 | 25 | Blew Wojciech | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
19 | 124 | Górecki Roman | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Morsy Gdyńskie | paid on-line | |
20 | 165 | Kaczykowski Karol | Żelistrzewo | Polska | 5km - druga 100 osób | Korona Żelistrzewo Biega | paid on-line | |
21 | 38 | Braszka Łukasz | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
22 | 390 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Team Deaf | paid on-line | |
23 | 116 | Glembin Aleksander | Żelistrzewo | Polska | 5km - druga 100 osób | Terramar/ Drużyna Szpiku | paid on-line | |
24 | 172 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | 5km - druga 100 osób | GKS KASZUBI LUZINO | paid on-line | |
25 | 287 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | Step by step trojmiasto | paid on-line | |
26 | 174 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | 5km - druga 100 osób | GKS KASZUBI LUZINO | paid on-line | |
27 | 374 | Szudobaj Hanna | Słupsk | Polska | 5km - druga 100 osób | Niezniszczalni Słupsk | paid on-line | |
28 | 206 | Krzystek Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | 5km - druga 100 osób | LOTOS Running Team | paid on-line | |
29 | 173 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | 5km - druga 100 osób | GKS KASZUBI LUZINO | paid on-line | |
30 | 20 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Polska | 5km - druga 100 osób | UKS SIÓDEMKA RUMIA | paid on-line | |
31 | 31 | Boguszewska Aleksandra | GDYNIA | Polska | 5km - druga 100 osób | Gdyńskie Pingwiny | paid on-line | |
32 | 19 | Bielecka Kornelia | Rumia | Polska | 5km - druga 100 osób | Uks Siódemka Rumia | paid on-line | |
33 | 389 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5km - druga 100 osób | Polipack Team Gwe | paid on-line | |
34 | 32 | BOGUSZEWSKI RADOMIR | GDYNIA | Polska | 5km - druga 100 osób | Gdyńskie Pingwiny | paid on-line | |
35 | 10 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | 5km - druga 100 osób | Niezniszczalni Słupsk | paid on-line | |
36 | 296 | Płotka Łukasz | Lębork | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
37 | 367 | Szlagowski Mikołaj | Sopot | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
38 | 259 | Mączkowska Wioletta | Reda | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
39 | 363 | SZCZERBIŃSKA BARBARA | GDYNIA | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
40 | 364 | Szczerbiński Paweł | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
41 | 26 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | TriMama Team | paid on-line | |
42 | 328 | Sarnowska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
43 | 388 | Tomiak Paweł | Szczecin | Polska | 5km - druga 100 osób | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | paid on-line | |
44 | 248 | Mackiewicz Izabela | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
45 | 246 | Mach Dawid | Wejherowo | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
46 | 285 | Palusinski Marcin | KOSAKOWO | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
47 | 22 | Bienkowska Katarzyna | Gdansk | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
48 | 219 | Kutniewski Maciej | Otomino | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
49 | 196 | Kowalik Katarzyna Kowalik | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
50 | 218 | Kutniewska Anna | Otomino | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
51 | 171 | Kandzora Weronika | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
52 | 372 | Szrot Aneta | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
53 | 77 | Deja Aleksandra | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
54 | 129 | Grabus Mateusz | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | GT Air & Ocean | paid on-line | |
55 | 100 | Ficht Martyna | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
56 | 176 | Karpiusz Edyta | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
57 | 305 | Pranczke Leszek | Kębłowo | Polska | 5km - druga 100 osób | MTB Małe Trójmiasto Biega | paid on-line | |
58 | 427 | ZDANKO DOROTA | GDYNIA | Polska | 5km - druga 100 osób | MRT/ Motywatornia Team | paid on-line | |
59 | 409 | Wittbrodt Kordian | Sopot | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
60 | 352 | Strzelczyk Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
61 | 180 | Kaźmierczak Beata | Kosakowo | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
62 | 278 | Nowak Sebastian | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
63 | 182 | Kędzierska Agata | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
64 | 15 | Bartoszewicz Robert | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
65 | 154 | Jankiewicz Jakub | Kosakowo | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
66 | 334 | Sikorska Alicja | Sopot | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
67 | 113 | Garboś Laura | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
68 | 118 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | 5km - druga 100 osób | Godlewski Runners | paid on-line | |
69 | 13 | Baran Katarzyna | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
70 | 81 | Dołęgowska Dorota | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
71 | 314 | Pszczółkowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
72 | 358 | Sychowski Kamil | Bojano | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
73 | 125 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | 5km - druga 100 osób | JARBUD | paid on-line | |
74 | 339 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
75 | 16 | Bartoszewicz Sylwia | Gdynia | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
76 | 237 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | 5km - druga 100 osób | paid on-line | ||
77 | 213 | Kulczyk Ewa | GDYNIA | Polska | 5km - druga 100 osób | Ultra Way Team | paid on-line |
Views: 40854