5km - trzecia 100 osób
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Hałat Maciej Sierpc 5km - trzecia 100 osób paid on-line
2 Pawlak Dominika Pawlak Gdynia 5km - trzecia 100 osób
3 Kozłowski Witold Kosakowo 5km - trzecia 100 osób paid on-line
4 Krause Michał Gdynia 5km - trzecia 100 osób Savino Del Bene Poland Runners paid on-line
5 Gołdyś Kamil Ciechanów 5km - trzecia 100 osób Jeszcze tylko 200 metrów paid on-line
6 PRYZMONT PIOTR REDA 5km - trzecia 100 osób Savino Del Bene Poland Runners paid on-line
7 Wijata Nadia Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
8 Trzebiatowski Damian Rębiechowo 5km - trzecia 100 osób paid on-line
9 Knapp Krzysztof Gdansk 5km - trzecia 100 osób paid on-line
10 Kostencka Izabella Poznań 5km - trzecia 100 osób Box Logistics paid on-line
11 Paciuch Michał Kosakowo 5km - trzecia 100 osób Kesekely Racing Team paid on-line
12 Spodzieja Adam Gdynia 5km - trzecia 100 osób
13 Grabowski Mariusz Pogórze 5km - trzecia 100 osób ANTRACYT Team paid on-line
14 Sulima Grzegorz Olecko 5km - trzecia 100 osób paid on-line
15 Krause Grzegorz Gdańsk 5km - trzecia 100 osób paid on-line
16 Dąbrowski Piotrek Gdańsk 5km - trzecia 100 osób paid on-line
17 Kraśniewski Łukasz Gdańsk 5km - trzecia 100 osób Box Logistics paid on-line
18 Budzik Maria POZNAŃ 5km - trzecia 100 osób Box Logistics paid on-line
19 Budzik Marcin POZNAŃ 5km - trzecia 100 osób Box Logistics paid on-line
20 Mańko Beata Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
21 Gorlik Konrad Gdynia 5km - trzecia 100 osób Dziabnięte Świnie paid on-line
22 Klosinska Magdalena Gdynia 5km - trzecia 100 osób M&MM's team paid on-line
23 Bielawska Magdalena Gdynia 5km - trzecia 100 osób Ecu Worldwide paid on-line
24 Loch Agnieszka Gdynia 5km - trzecia 100 osób
25 Marcinkowski Tomasz Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
26 Strzelczyk Adam Gdańsk 5km - trzecia 100 osób Iron Team paid on-line
27 Kalinowska Paulina Kiełpino 5km - trzecia 100 osób Akademia Biegowa Kiełpino paid on-line
28 Jackowski Piotr Starogard Gdański 5km - trzecia 100 osób SKL Filippides paid on-line
29 Stasiak Krzysztof Sopot 5km - trzecia 100 osób HELLMANN WORLDWIDE LOGISCTICS
30 Szyca Elżbieta Gdańsk 5km - trzecia 100 osób MTM TEAM paid on-line
31 Cebulska Agnieszka Gdańsk 5km - trzecia 100 osób paid on-line
32 Suska Mikołaj Gdańsk 5km - trzecia 100 osób paid on-line
33 Skarżyński Tomasz Gdańsk 5km - trzecia 100 osób SKTJ paid on-line
34 Walczak Krystian Gdańsk 5km - trzecia 100 osób
35 Syrokwarz Tomasz Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
36 Wolska Aleksandra Mosty 5km - trzecia 100 osób paid on-line
37 Dzieciątek Martyna Gdańsk 5km - trzecia 100 osób
38 Lemke Michał Gdańsk 5km - trzecia 100 osób LOTOS Running Team paid on-line
39 Stark Iwona Dębogórze 5km - trzecia 100 osób paid on-line
40 Teległów Łukasz Gdynia 5km - trzecia 100 osób Marynarka Wojenna paid on-line
41 Kusiński Michał Rębiechowo 5km - trzecia 100 osób IGS paid on-line
42 Nikodemczyk Patrycja Gdynia 5km - trzecia 100 osób BigYellowFoot Adventure Team
43 Szydłowska Magdalena Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
44 Syrokwarz Krzysztof Gdynia 5km - trzecia 100 osób At least we tried paid on-line
45 Czapnik Adam DARŁOWO 5km - trzecia 100 osób Bike U Up paid on-line
46 Sadowski Tomasz Gdynia 5km - trzecia 100 osób ElektroniczneZapisy.pl Team
47 Kubicki Adam Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
48 Świeżyńska Ola Gdynia 5km - trzecia 100 osób BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
49 Nowakowska Anna Nowakowska Kowale 5km - trzecia 100 osób paid on-line
50 Maciejewski Tomasz Słupsk 5km - trzecia 100 osób Niezniszczalni Słupsk paid on-line
51 Krauze Jakub Wejherowo 5km - trzecia 100 osób paid on-line
52 Szumielewicz Kinga Banino 5km - trzecia 100 osób BigYellowFoot Adventure Team
53 Krot Jan Wejherowo 5km - trzecia 100 osób paid on-line
54 Szreder Bożena Rumia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
55 Tocha Michał Reda 5km - trzecia 100 osób paid on-line
56 Sałata Maciej Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
57 Bieliński Dominik Nowe 5km - trzecia 100 osób Ambitious Runners Team paid on-line
58 Gwiaździński Michał Rumia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
59 Gwiaździńska Martyna Rumia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
60 Tusk Paweł Gdynia 5km - trzecia 100 osób Akademia Marynarki Wojennej
61 Buczyńska Karolina Gdańsk 5km - trzecia 100 osób Żarta Wataha
62 Stendera Tomasz Gdańsk 5km - trzecia 100 osób Lotos Running Team paid on-line
63 Kuzawiński Krzysztof Gdańsk 5km - trzecia 100 osób paid on-line
64 Witanowska Aleksandra Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
65 Witanowski Bartosz GDYNIA 5km - trzecia 100 osób DBTL POLAND paid on-line
66 Hydzik Rafał Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
67 Hydzik Agnieszka Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
68 Kowal Julia Gdynia 5km - trzecia 100 osób
69 Pstrongowska Justyna Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
70 Błoński Roman Gdynia 5km - trzecia 100 osób Kujawscy Runners paid on-line
71 Pałgan Andrzej Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
72 Czajkowska Alicja Gdynia 5km - trzecia 100 osób Atc-cargo TEAM paid on-line
73 Mąka Paweł Rumia 5km - trzecia 100 osób NIE HAMUJ TEGO paid on-line
74 Furmaniak Agata Gdańsk 5km - trzecia 100 osób paid on-line
75 Potrykus Magdalena Reda 5km - trzecia 100 osób Czarna Zawsze Wygrywa paid on-line
76 Januszko Agnieszka Januszko Gdynia 5km - trzecia 100 osób Pulsar Logistics paid on-line
77 Waberska Matylda Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
78 Pawlak Dezyderia Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
79 Grabowska Agnieszka Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
80 Stencel Hanna Wejherowo 5km - trzecia 100 osób paid on-line
81 Jastrzębski Rafał Rumia 5km - trzecia 100 osób Daleko Jeszcze paid on-line
82 Zajączkowski Adam Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
83 Miszewska Małgorzata Rumia 5km - trzecia 100 osób Daleko Jeszcze paid on-line
84 meyer-szary krystian Gdynia 5km - trzecia 100 osób
85 Iwon Arkadiusz Gdynia 5km - trzecia 100 osób NIE HAMUJ TEGO paid on-line
86 Kamińska Marlena Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
87 Wojdan Miroslaw Gdynia 5km - trzecia 100 osób Boot Camp Polska Gdynia
88 Kleina Michał GDYNIA WITOMINO 5km - trzecia 100 osób
89 Derewnicka Paulina Reda 5km - trzecia 100 osób paid on-line
90 Lewandowski Adam Gdańsk 5km - trzecia 100 osób
91 WDOWIAK DANIEL Kraków 5km - trzecia 100 osób HELLMANN WORLDWIDE LOGISCTICS paid on-line
92 Siezieniewska Kasia Gdynia 5km - trzecia 100 osób MAG paid on-line
93 Adamowski Andrzej Elbląg 5km - trzecia 100 osób paid on-line
94 Walczak Jan Gdynia 5km - trzecia 100 osób ElektroniczneZapisy.pl Team paid
95 Grzelecki Sebastian Juszkowo 5km - trzecia 100 osób ST RUNNERS
96 Kaczmarek Patrycja Gdynia 5km - trzecia 100 osób
97 Miszewski Artur Gdynia 5km - trzecia 100 osób Maślak Team
98 Spurgiasz Patryk Mrzezino 5km - trzecia 100 osób paid on-line
99 Nowacka Magdalena Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line
100 Dunajska Monika Gdynia 5km - trzecia 100 osób paid on-line


Views: 8785

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ