Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Rutkowska Joanna Ciechocinek Dorośli paid
2 Cymerys Konrad Nowy Kamień Dorośli paid
3 Jaworski Mariusz Raciażek Dorośli SP im. KEN Raciążek paid
4 Stefańska Barbara Raciażek Dorośli SP im. KEN Raciążek paid
5 Zaremba Aleksander Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku paid
6 Małecka Zofia Ciechocinek Dzieci Przedszkole Samorządowe Bajka paid
7 Bogaciuk Magdalena Ciechocinek Dorośli paid
8 Sokół Michał Modrze Dorośli Grodziski Klub Biegacza paid
9 Oleksak Karol Lublin Dzieci paid
10 Oleksak Oliwier Lublin Dzieci paid
11 Rogalski Konrad Ciechocinek Dorośli paid
12 Rogalska Ewa Ciechocinek Dorośli paid
13 Kowalewski Mateusz Ciechocinek Dorośli paid
14 D Wiktor Ciechocinek Dzieci paid
15 D Krzysztof Ciechocinek Dorośli paid
16 D Paulina Ciechocinek Dorośli paid
17 Diakowski Stanisław Ciechocinek Dorośli paid
18 Balicki Piotr Mysłowice Dorośli WSPÓLNA TEAM paid
19 Bartoszek Tadeusz Odolion Dzieci paid
20 Kraskowska Monika Stawki Dzieci SP STAWKI paid
21 Faligowska - Zdziech Sylwia Aleksandrów Kujawski Dorośli paid
22 Nawrot Monika Rumia Dorośli paid
23 Łukowski Stanisław Warszawa Dzieci paid
24 Łukowski Antoni Warszawa Dzieci paid
25 Łukowski Józef Warszawa Dzieci paid
26 MENTLEWICZ TOMASZ WOŁUSZEWO Dorośli WOŁUSZEWO paid
27 BIEGAŁA PATRYK WOŁUSZEWO Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie paid
28 BIEGAŁA DOMINIK WOŁUSZEWO Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie paid
29 Misz Hubert Mysłowice Dorośli WSPÓLNA TEAM paid
30 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Dorośli
31 D. Jan Pakosławice Dzieci paid
32 D. Aleksandra Pakosławice Dzieci paid
33 D. Magdalena Pakosławice Dorośli paid
34 Jankowska Anna Niedrzwica Kościelna Dorośli paid
35 Jankowska Danuta Niedrzwica Kościelna Dorośli paid
36 Czukiewski Gerard Kamionka Dzieci paid
37 Czukiewski Zbigniew Kamionka Dorośli paid
38 Czukiewska Magdalena Kamionka Dorośli paid
39 Piszko Emilia Przeworsk Dzieci paid
40 Bąk Elżbieta Stawki Dzieci SP STAWKI paid
41 Babiak Agata Kluszkowce Dzieci paid
42 Babiak Tomasz Kluszkowce Dzieci paid
43 Babiak Rafał Kluszkowce Dorośli paid
44 Babiak Anna Kluszkowce Dorośli paid
45 Sadłek Julia Ciechocinek Dzieci SP Raciążek paid
46 Sadłek Zuzanna Ciechocinek Dzieci Przedszkole Słoneczko Raciążek paid
47 Sadłek Ewa Ciechocinek Dorośli paid
48 Kosiński Dominik Służewo Dorośli Szkoła podstawowa w Wołuszewie paid
49 Serafin Jakub Lubliniec Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu paid
50 Jot Lucyna Ciechocinek Dorośli paid
51 Czarnecka Karolina Toruń Dorośli Karolix Team paid
52 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Dorośli paid
53 Pluskota Jakub Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo paid
54 Grzonkowski Adam Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo paid
55 Wojciechowska Olga Odolion Dorośli paid
56 Wesołka Wojciech Ruda Śląska Dorośli Woyok Team paid
57 Książek Blanka Ciechocinek Dzieci SP WOŁUSZEWO paid
58 Grochulska Anna Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo paid
59 Lewandowska Aleksandra Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo paid
60 Piątkowska Barbara Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo paid
61 Pluskota Julia Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo paid
62 Ceglarek Wiktoria Wygoda Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie paid
63 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa Dorośli ROZBIEGANI z PCz paid
64 Przydatek Bartosz Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo paid
65 Parada Maciej Słońsk Dolny Dzieci SP Wołuszewo paid
66 Piotrowski Piotr Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie paid
67 Nalewajk Mikołaj Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie paid
68 Nalewajk Aleksandra Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie paid
69 Buze Iwo Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo paid
70 Buze Nadia Wołuszewo Dzieci SP Wołuszewo paid
71 Gajdzińska Julia Ciechocinek Dzieci SP Wołuszewo paid
72 Kofel Karol ZAKRZEWO Dzieci paid
73 Rutecka Magdalena Woluszewo Dzieci paid
74 Szultka Magdalena Chojnice Dorośli paid
75 Kotlenga Sylwia Wołuszewo Dorośli paid
76 Szurgot Zuzanna Słońsk Dolny Dzieci Szkoła Podstawowa w Wołuszewie paid
77 Rybczyńska Joanna Wołuszewo Dorośli paid
78 Mucha Ewa Wołuszewo Dzieci Szkoła Podstawowa w Wołuszewie paid
79 Rybczyński Adrian Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie paid
80 Słomkowski Igor Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku paid
81 Nowak Kamila Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku paid
82 Jaśkiewicz Nikola Ciechocinek Dzieci Szkoła podstawowa w Wołuszewie paid
83 Zych Dariusz Piła Dorośli 4 Run Team Piła paid
84 Urszulak Zbigniew Stary Łom Dorośli Zryw Stary Łom paid
85 Karmonik Monika Inowrocław Dorośli paid
86 Kofel Robert Zakrzewo Dorośli paid
87 Ferner-Kofel Ewelina Zakrzewo Dorośli paid
88 Białek Agnieszka Drzewica Dorośli paid
89 Malinowska Natalia Raciążek Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko paid
90 Jaworek Rafał Mysłowice Dorośli Wspólna team paid
91 Misz Łukasz Lędziny Dorośli Wspólna team paid
92 Pajączkowski Michał Mysłowice Dorośli WSPÓLNA TEAM paid
93 Marjańska Agnieszka CIECHOCINEK Dorośli SP STAWKI paid
94 Nowak Piotr Aleksandrów Kujawski Dorośli paid
95 Jaromin Beata Katowice Dorośli paid
96 Buze Patrycja Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku paid
97 Dobrowolski Mariusz Tarnowskie Góry Dorośli paid
98 Raszkiewicz Martyna Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku paid
99 Sobczak Aleksandra Waganiec Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko paid
100 Sobczak Agata Sobczak Waganiec Dzieci Przedszkole Publiczne Słoneczko paid


Views: 12461

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ