# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Giżka Tomasz Elbląg 1963 m 20.00 PLN
2 Leśniak Daniel Elbląg 10 km paid on-line
3 Leśniak Wiktoria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Sp 25 paid on-line
4 Wrzosek Paweł Elbląg 10 km paid on-line
5 Wojnicz Grzegorz Pasłęk 1963 m paid on-line
6 Pałucki Gabriel Nowotna BIEG Malucha 196,3 m 10.00 PLN
7 Jastrzębska Laura Nowotna 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) 10.00 PLN
8 Pałucka Katarzyna Nowotna 1963 m 20.00 PLN
9 Dybiec Igor Nowotna BIEG Malucha 196,3 m 10.00 PLN
10 Dybiec Julia Nowotna BIEG Malucha 196,3 m 10.00 PLN
11 Dybiec Agnieszka Nowotna 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) 10.00 PLN
12 Dybiec Katarzyna Nowotna 1963 m 20.00 PLN
13 Pernach Piotr Elbląg 10 km MND-NE paid on-line
14 Kollmann Natalia Elbląg 1963 m paid on-line
15 Rohde Sara Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) paid on-line
16 Kot Mariusz Elbląg 1963 m paid on-line
17 Wasko Julia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m MND-NE paid on-line
18 Demczuk Tadeusz Elblag BIEG Malucha 196,3 m Akademia Krasnoludków 10.00 PLN
19 Demczuk Andrzej Elbląg 1963 m 20.00 PLN
20 Ostrowski Nathan Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła ssp3 elblag paid on-line
21 Ostrowski Grzegorz Ostrowski Elbląg 1963 m paid on-line
22 Gotlibowski Radosław Elbląg 10 km MND-NE 20.00 PLN
23 SONEWEND ALEKSANDER Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 8 w Elblągu paid on-line
24 SONEWEND NATASZA Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 8 w Elblągu paid on-line
25 Tramita Gusztav Elblag 10 km MND-NE paid on-line
26 Montewka Paulina Montewka Elbląg 1963 m MND-NE paid on-line
27 Wasko Lukas Elbląg 10 km MND-NE paid on-line
28 Koszykowski Mirek Gronowo Elbląskie 10 km paid on-line
29 Strawińska Michalina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 23 elblag paid on-line
30 Strawińska Wiktoria Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Szkoła podstawowa nr 19 paid on-line
31 Sadowski Tymoteusz Elbląg 1963 m paid on-line
32 Sielicka Pola Elbląg BIEG Malucha 196,3 m UKP Jedynka Elbląg paid on-line
33 Sielicki Hubert Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) UKP Jedynka Elbląg paid on-line
34 Leśniewska Julia Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła podstawowa nr 21 paid on-line
35 Leśniewski Antoni Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu paid on-line
36 Śliwiński Maurycy Elbląg BIEG Malucha 196,3 m paid on-line
37 Kmita Sylwia Elbląg 1963 m paid on-line
38 Śliwiński Tadeusz Elbląg 1963 m paid on-line
39 WESOŁOWSKA ZUZANNA ELBLĄG 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp 21 paid on-line
40 WESOŁOWSKA ŁUCJA ELBLĄG 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp 21 paid on-line
41 Giżka Mikołaj Elbląg BIEG Malucha 196,3 m paid on-line
42 Śniecikowski Wiktor Elbląg BIEG Malucha 196,3 m paid on-line
43 Orzeł Michalina Orzeł Elbląg 1963 m paid on-line
44 KRAKOWSKI TOMASZ ELBLĄG 10 km paid on-line
45 Broczkowski Jan Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 18 paid on-line
46 Arendt Mateusz Elbląg 10 km Akademia Marynarki Wojennej paid on-line
47 Kulwicki Michał Elbląg 1963 m Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód paid on-line
48 Karwaszewski Piotr Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód paid on-line
49 Songin Małgorzata Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 3 Elbląg paid on-line
50 Guzowski Bartosz Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu paid on-line
51 Guzowski Grzegorz Elbląg 1963 m paid on-line
52 Juszczyszyn Grzegorz Elbląg 1963 m paid on-line
53 Porzycka Maja ELBLĄG 1963 m paid on-line
54 Sawicka Olivia Stare Pole BIEG Malucha 196,3 m paid on-line
55 Sawicka Kinga Stare Pole BIEG Malucha 196,3 m paid on-line
56 Sawicki Radosław Stare Pole 10 km paid on-line
57 Groszyk Łukasz Elbląg 10 km paid on-line
58 Jankowska Beata Stare Pole 10 km paid on-line
59 Adamowska Sylwia Elbląg 1963 m paid on-line
60 Raulin Rafał Elbląg 10 km paid on-line
61 Kuciński Łukasz Elbląg 10 km paid on-line
62 Lipiak Arkadiusz Elbląg 10 km paid on-line
63 Rębisz Oliwier Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Sp12 paid on-line
64 Pólkowski Wojciech Bydgoszcz BIEG Malucha 196,3 m paid on-line
65 Pólkowski Bartosz Bydgoszcz 10 km paid on-line
66 Cholibski Bartosz Elbląg 10 km PWD paid on-line
67 Kroll Damian Stare Pole 10 km paid on-line
68 Fudal Lenka ELBLĄG BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 31 paid on-line
69 Grynis Paweł Elbląg 10 km SP 14 Elbląg paid on-line
70 Grynis Piotr Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Akademia Krasnoludków paid on-line
71 Weredycka Monika Elbląg 1963 m paid on-line
72 Weredycka Aleksandra Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) paid on-line
73 Weredycki Jakub Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) paid on-line
74 Adamowska Marta Elbląg 1963 m paid on-line
75 GRONIKOWSKA JOANNA ELBLAG 1963 m paid on-line
76 Damps Michał Braniewo 1963 m paid on-line
77 Niewdzięczny Stefan Elbląg 1963 m paid on-line
78 Smolarek Robert Elbląg 1963 m paid on-line
79 Sarwiński Jacek Pasłęk 1963 m paid on-line
80 Kłos Michalina Elbląg BIEG Malucha 196,3 m paid on-line
81 Fudal Oliwka Elblag 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) paid on-line
82 Fudal monika ELBLĄG 1963 m paid on-line
83 Sikorski Arkadiusz Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód paid on-line
84 Pocałujko Adrian Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny -Wschód paid on-line
85 Orzechowska Oliwia Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 10 w Elblągu paid on-line
86 Orzechowska Zuzanna Elbląg 1963 m (osoby do 16 roku życia i powyżej 60 roku życia) Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu paid on-line
87 Orzechowska Magdalena Elbląg 1963 m paid on-line
88 Jabłonka Wojciech Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 4 paid on-line
89 Wójcik Jakub Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole 17 Elbląg paid on-line
90 Jasiulewicz Franciszek Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Przedszkole nr 17 Elbląg paid on-line
91 Makowska Anna Elbląg 10 km paid on-line
92 Szychowski Michał Elbląg 10 km PS nr 8 paid on-line
93 Kamiński Paweł Elbląg 10 km paid on-line
94 Wróblewska Katarzyna Elbląg 1963 m paid on-line
95 KOT AMELIA Elbląg BIEG Malucha 196,3 m PRZEDSZKOLE NR 34 ELBLĄG paid on-line
96 Nowak Aneta Elbląg 1963 m paid on-line
97 Łabaj Karol Łabaj Elbląg 10 km Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg paid on-line
98 Wiśniewska Maja Elbląg BIEG Malucha 196,3 m Sp 21 paid on-line
99 Tołoczko Paulina Elbląg 1963 m paid on-line
100 Caban Krzysztof Elbląg 1963 m Zaczynam Truchtać paid on-line


Views: 1436

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ