# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywnie w Pniewach | |||||||||
1 | Krugiołka Grzegorz | Pniewy | Nordic walking 5 km | Aktywnie w Pniewach | paid on-line | ||||
DMUCHAWIEC GOLENIÓW | |||||||||
2 | Roszatycka-Krause Agnieszka | Goleniów | Nordic walking 5 km | DMUCHAWIEC GOLENIÓW | paid on-line | ||||
3 | Sienkiewicz Jolanta | Załom | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | DMUCHAWIEC GOLENIÓW | paid on-line | ||||
Daj Radość Niepełnosprawnym | |||||||||
4 | Szymański Jacek | Skórka | Nordic walking 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | paid on-line | ||||
Dom z keramzytu D.S. Dariusz Sywak | |||||||||
5 | DUDEK KAZIMIERZ | CHOJNÓW | Nordic walking 5 km | Dom z keramzytu D.S. Dariusz Sywak | paid on-line | ||||
Dwa Kije Słupsk | |||||||||
6 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Nordic walking 5 km | Dwa Kije Słupsk | paid on-line | ||||
ELITE TEAM | |||||||||
7 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | ELITE TEAM | paid on-line | ||||
Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |||||||||
8 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Nordic walking 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
9 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Nordic walking 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
10 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Nordic walking 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
11 | Olech Mateusz | Gdańsk | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Elite Team | paid on-line | ||||
12 | Olech Anna | Gdańsk | Nordic walking 10 km | Elite Team | paid on-line | ||||
13 | Olech Marcin | Gdańsk | Nordic walking 10 km | Elite Team | paid on-line | ||||
14 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Elite Team | paid on-line | ||||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
15 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
16 | Wołk Beata | Trzcianka | Nordic walking 10 km | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
17 | Kępa ANDRZEJ | Koszalin | Nordic walking 10 km | Face Nordic Walking Team | paid on-line | ||||
GREEN TEAM Zielona Góra | |||||||||
18 | Puszkiel Leszek | Zielona Góra | Nordic walking 10 km | GREEN TEAM Zielona Góra | paid on-line | ||||
19 | Kowalczyk Mariusz Kowalczyk | Zielona Góra | Nordic walking 10 km | GREEN TEAM Zielona Góra | paid on-line | ||||
20 | Kiepurska Magdalena | Góra Kalwaria | Nordic walking 5 km | GREEN TEAM Zielona Góra | paid on-line | ||||
Gmina Wegorzyno | |||||||||
21 | Czachor Kacper | Węgorzyno | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |||||
22 | Tomczyk Emilia | Węgorzyno | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |||||
23 | Konwicka Zofia | Węgorzyno | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |||||
24 | Kardaś Irena | Węgorzyno | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |||||
25 | Warsz Krystyna | Węgorzyno | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |||||
26 | Drabicka Krystyna | Węgorzyno | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |||||
27 | Orecki Mikołaj | Węgorzyno | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Gmina Wegorzyno | |||||
28 | Pisarska Zofia | Węgorzyno | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |||||
Gmina Węgorzyno | |||||||||
29 | Ościłowska Maria | Węgorzyno | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Gmina Węgorzyno | paid on-line | ||||
30 | Ościłowski Mikołaj | Węgorzyno | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Gmina Węgorzyno | paid on-line | ||||
31 | Kuźmińska Monika | Węgorzyno | Nordic walking 5 km | Gmina Węgorzyno | paid on-line | ||||
32 | Łuczak-Arys Renata | Węgorzyno | Nordic walking 5 km | Gmina Węgorzyno | paid on-line | ||||
33 | Arys Edward | Węgorzyno | Nordic walking 5 km | Gmina Węgorzyno | paid on-line | ||||
34 | Pisarski Jan | Węgorzyno | Nordic walking 5 km | Gmina Węgorzyno | |||||
Gwiazdy z Darżyna. | |||||||||
35 | Stefański Ksawery | Darżyno | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Gwiazdy z Darżyna. | paid on-line | ||||
36 | Stefańska Eliza | Darżyno | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Gwiazdy z Darżyna. | paid on-line | ||||
37 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Gwiazdy z Darżyna. | paid on-line | ||||
Kijkowe Trzemeszno | |||||||||
38 | Olejniczak Aleksandra | Trzemeszno | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Kijkowe Trzemeszno | paid on-line | ||||
39 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | Nordic walking 10 km | Kijkowe Trzemeszno | paid on-line | ||||
40 | Kolberg Kamila | Zieleń | Nordic walking 10 km | Kijkowe Trzemeszno | paid | ||||
41 | Kędzierska Agnieszka | TRZEMESZNO | Nordic walking 5 km | Kijkowe Trzemeszno | paid on-line | ||||
MKS BRDÓW | |||||||||
42 | RACINOWSKI Dariusz | Brdów | Nordic walking 5 km | MKS BRDÓW | paid on-line | ||||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
43 | nowaczyk tomasz | gniezno | Nordic walking 5 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
44 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Nordic walking 10 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
45 | Maślanka Iwona | Śmigiel | Nordic walking 5 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
46 | Skowrońska Dominika | Strzelce Krajeńskie | Nordic walking 10 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
47 | Grygiel Teresa | Poznań | Nordic walking 5 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
48 | Marek Chłodnicki | Poznań | Nordic walking 10 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
49 | Szulc Hanna | Poznan | Nordic walking 5 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
50 | Kruszka Arleta | Poznań | Nordic walking 10 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
MarszPoZdrowie | |||||||||
51 | Mroziński Paweł | Poznań | Nordic walking 10 km | MarszPoZdrowie | paid on-line | ||||
Marsz po Zdrowie | |||||||||
52 | Cholewka Jolanta | Kostrzyn Wlkp | Nordic walking 10 km | Marsz po Zdrowie | paid on-line | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
53 | Antolik Iwona | Świętochłowice | Nordic walking 5 km | Miraz Race Team | paid on-line | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
54 | Olbrich Barbara | Świętochłowice | Nordic walking 10 km | Miraz Race Team | paid on-line | ||||
NW KONIN warto nad Wartą | |||||||||
55 | Wanat Wioletta | Konin | Nordic walking 5 km | NW KONIN warto nad Wartą | paid on-line | ||||
NWPL/ GOGGLE PAE Team | |||||||||
56 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | NWPL/ GOGGLE PAE Team | paid on-line | ||||
NWPL/Luki Team | |||||||||
57 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Nordic walking 10 km | NWPL/Luki Team | paid on-line | ||||
NW Wyspa Sobieszewska | |||||||||
58 | Kłos Maciej | Gdańsk | Nordic walking 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | paid on-line | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
59 | Bieszke Pawel | Wojcieszyce | Nordic walking 5 km | Niezrzeszony | paid on-line | ||||
Nordic Walking Kiekrz | |||||||||
60 | Kuczyńska Anna | Oborniki | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Kiekrz | paid | ||||
Nordic Walking Lubasz | |||||||||
61 | Susiak Ewelina | Borne Sulinowo | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line | ||||
62 | Nowaczyk Magdalena | Czarnków | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line | ||||
63 | Furman Renata Furman | Połajewo | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line | ||||
64 | Wieczorek Krzysztof | Dębe | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line | ||||
65 | Sokół Rafał | Lubasz | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line | ||||
66 | Kamińska-Sokół Marzena | Lubasz | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line | ||||
67 | Grupińska Katarzyna | Lubasz | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line | ||||
68 | Wicher Jolanta | Lubasz | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line | ||||
69 | Mleczarska Izabela | Lubasz | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
70 | Soroka Teresa | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line | ||||
71 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line | ||||
72 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line | ||||
73 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line | ||||
Nordic walking Lubasz | |||||||||
74 | Raczka Grzegorz | Śmieszkowo | Nordic walking 5 km | Nordic walking Lubasz | paid on-line | ||||
OBORYGENI | |||||||||
75 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Nordic walking 5 km | OBORYGENI | paid on-line | ||||
Odchudzanie Na Sportowo | |||||||||
76 | Lubaś Bartłomiej | Mielec | Nordic walking 5 km | Odchudzanie Na Sportowo | paid on-line | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
77 | Szczypior Kinga | Gościcino | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line | ||||
78 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line | ||||
79 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line | ||||
80 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line | ||||
81 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line | ||||
82 | Jankowski Mateusz | Gościcino | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line | ||||
Pleszewskie Włóczykije | |||||||||
83 | Szulczyńska Izabela | Lenartowice | Nordic walking 5 km | Pleszewskie Włóczykije | paid on-line | ||||
84 | Fengier Eugeniusz | Zielona Łąka | Nordic walking 5 km | Pleszewskie Włóczykije | paid on-line | ||||
85 | Wojciechowska Katarzyna | Pleszew | Nordic walking 5 km | Pleszewskie Włóczykije | paid on-line | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
86 | Kolmetz Katarzyna | SASINO | Nordic walking 10 km | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
87 | Wendt Jarek | SASINO | Nordic walking 10 km | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
88 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Nordic walking 10 km | Polipack Team Gwe | paid on-line | ||||
89 | Toporek Rafał | Przodkowo | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Polipack Team Gwe | |||||
Rebellion of Free Runners | |||||||||
90 | Gostomska Małgorzata | Czempiń | Bieg 5 km | Rebellion of Free Runners | paid on-line | ||||
SERIKON Team | |||||||||
91 | Pałka Grzegorz | Tulce | Nordic walking 5 km | SERIKON Team | paid on-line | ||||
Serikon Team | |||||||||
92 | Seifert Sylwia | Poznań | Nordic walking 5 km | Serikon Team | paid on-line | ||||
Team Deaf | |||||||||
93 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | paid on-line | ||||
Wataha | |||||||||
94 | FORYŚ KATARZYNA | KWIDZYN | Nordic walking 10 km | Wataha | paid on-line | ||||
95 | Posim Bogumila | Kwidzyn | Nordic walking 10 km | Wataha | paid on-line | ||||
96 | Posim Dariusz | Dubiel | Nordic walking 10 km | Wataha | paid on-line | ||||
Zasapani Hydro Trzcianka | |||||||||
97 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | Nordic walking 10 km | Zasapani Hydro Trzcianka | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
98 | Malec Magdalena | Gorzów Wlkp. | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
99 | Ponka Barbara | Wejherowo | Nordic walking 5 km | ||||||
100 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
101 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
102 | Szycko Olwia | Kobylnica | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | paid on-line | |||||
103 | Jankowska Iwona | Wejherowo | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
104 | Marciniak Anna | Myszęcin | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
105 | Szycko Radek | Słupsk | Nordic walking 10 km | paid on-line | |||||
106 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | paid on-line | |||||
107 | Pietrzyk Anna Pietrzyk | Kalisz Pomorski | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | paid on-line | |||||
108 | Linhard Bożena | Sierakowo | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
109 | Lewandowska Sylwia | Myślibórz | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
110 | Pawlak Krzysztof | Toruń | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
111 | Wolińska Anna | Gdańsk | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
112 | SOCHACKI Waldemar | Kluczbork | Nordic walking 10 km | paid on-line | |||||
113 | Zgrzebnicki Krzysztof | Polkowice | Nordic walking 10 km | paid on-line | |||||
114 | KRAWIEC JACEK | ELBLĄG | Nordic walking 10 km | paid on-line | |||||
115 | Kuczyńska Barbara | Wrocław | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
116 | Soboń Dariusz | Szczecin | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
117 | ŚWIERKOWSKA BARBARA | GNIEZNO | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
118 | Brotkiewicz Mariusz | Poznań | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
119 | Mydło Radosław | Ginawa | Bieg 5 km | ||||||
120 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
121 | Korzeb Dorota | Gdańsk | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
122 | Jarczewska Renata | Goleniów | Bieg 5 km | paid on-line | |||||
123 | Radomyska-Stelmach Aleksandra | Warszawa | Nordic walking 10 km | paid on-line | |||||
124 | Rudawski Maciej | Trzciel | Nordic walking 10 km | paid on-line | |||||
125 | Ślusarczyk Magdalena | Warszawa | Nordic walking 10 km | paid on-line | |||||
126 | Budny Stanisław | OSTRÓW WLKP. | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | ||||||
127 | Budny Franciszek | OSTRÓW WLKP. | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | ||||||
128 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
129 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | paid on-line | |||||
130 | Choryńska Danuta | Swarzędz | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
131 | Gdańska Aneta | Kowal | Nordic walking 5 km | paid on-line | |||||
green team | |||||||||
132 | Abramczuk Katarzyna | Węgorzyno | Nordic walking 5 km | green team | |||||
133 | Boczar Beata | Zielona Góra | Nordic walking 10 km | green team | paid on-line | ||||
team deaf | |||||||||
134 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | team deaf | paid on-line |
Views: 13572