# | Numer | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 219 | Ludwiczak Andżelika | Szczecin | Polska | 10 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team | paid |
2 | 222 | Nakonieczny Grzegorz | Szczecin | Polska | 10 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid |
3 | 221 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | 10 km Nordic Walking | NWPL/NW Bełchatów | paid on-line |
4 | 220 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | 10 km Nordic Walking | Daj Radość Niepełnosprawnym | paid on-line |
5 | 204 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
6 | 209 | JUREK ADAM | Lubin | Polska | 10 km Nordic Walking | KS Metraco Polkowice | paid on-line |
7 | 229 | Romanowicz Piotr | Resko | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
8 | 218 | Latos Małgorzata | Koszalin | Polska | 10 km Nordic Walking | Wychodzę z kijami | paid on-line |
9 | 230 | Saniuk Edward | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | FACE NORDIC WALKING TEAM | paid on-line |
10 | 231 | Soroka Teresa | Pasłęk | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
11 | 203 | Boczar Beata | Zielona Góra | Polska | 10 km Nordic Walking | Green Team | paid |
12 | 208 | Jankowska Beata | Pasłęk | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
13 | 202 | Balon Marek | Szczecinek | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
14 | 227 | Pierzchała Marek | Luzino | Polska | 10 km Nordic Walking | Morsy z Zawiatu | paid on-line |
15 | 207 | Gierszewski Arkadiusz | Angowice | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
16 | 232 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
17 | 214 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
18 | 215 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line |
19 | 226 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line |
20 | 217 | Kuśmierek Patryk | Dziemiany | Polska | 10 km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | paid |
21 | 211 | Knitter Tomasz | Dziemiany | Polska | 10 km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | paid |
22 | 235 | Turzyńska-Stopa Maria | Dziemiany | Polska | 10 km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | paid |
23 | 216 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Polska | 10 km Nordic Walking | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | paid |
24 | 210 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | NW Wyspa Sobieszewska | paid on-line |
25 | 234 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | 10 km Nordic Walking | Daj Radość Niepełnosprawnym | paid on-line |
26 | 228 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line |
27 | 212 | Kolmetz Katarzyna | SASINO | Polska | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | paid |
28 | 233 | Stryczyński Piotr | Gdynia | Polska | 10 km Nordic Walking | Elite Team | paid on-line |
29 | 224 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Polska | 10 km Nordic Walking | Elite Team | paid |
30 | 223 | Niemiec Mariola | Gdynia | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
31 | 225 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | 10 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line |
32 | 206 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | 10 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line |
33 | 205 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line |
34 | 213 | KORZEŃ GRZEGORZ | SŁUPSK | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line |
Views: 34665