Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km
10 km Nordic Walking
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Łopiński Aleksy Piła 10 km Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym paid BM
2 Bujnicki Marcin Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid BM
3 JUREK ADAM Lubin 10 km Nordic Walking KS Metraco Polkowice paid BM
4 Romanowicz Piotr Resko 10 km Nordic Walking paid BM
5 Latos Małgorzata Koszalin 10 km Nordic Walking Wychodzę z kijami paid BM
6 Saniuk Edward Gdańsk 10 km Nordic Walking FACE NORDIC WALKING TEAM paid BM
7 Soroka Teresa Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid BM
8 Boczar Beata Zielona Góra 10 km Nordic Walking Green Team paid
9 Jankowska Beata Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid BM
10 Balon Marek Szczecinek 10 km Nordic Walking paid BM
11 Pierzchała Marek Luzino 10 km Nordic Walking Morsy z Zawiatu paid BM
12 Gierszewski Arkadiusz Angowice 10 km Nordic Walking paid BM
13 Stachórko Krzysztof Pasłęk 10 km Nordic Walking paid BM
14 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km Nordic Walking paid BM
15 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE paid BM
16 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE paid BM
17 Kuśmierek Patryk Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY paid
18 Knitter Tomasz Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY paid
19 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY paid
20 Kuśmierek Jan Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY paid
21 Kłos Maciej Gdańsk 10 km Nordic Walking NW Wyspa Sobieszewska paid BM
22 Szymański Jacek Skórka 10 km Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym paid BM
23 Ponka Radosław Wejherowo 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE paid BM
24 Kolmetz Katarzyna SASINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE paid
25 Wendt Jarek SASINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE paid
26 Stryczyński Piotr Gdynia 10 km Nordic Walking Elite Team paid BM
27 Nietupski Dariusz Gdynia 10 km Nordic Walking Elite Team paid
28 Niemiec Mariola Gdynia 10 km Nordic Walking paid BM
29 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin paid BM
30 Frąckowiak Roman Wieleń 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin paid BM
31 DREWA MARIAN GOŚCICINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE paid BM
32 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK 10 km Nordic Walking paid BM
33 Adamowicz Renata Adamowicz Bonin 10 km Nordic Walking paid BM
34 Kaszuba Adriana Kaszuba Koszalin 10 km Nordic Walking paid BM


Views: 9074

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ