# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dąbrowski Edmund Grudziądz Bieg 5km 30.00 PLN
2 Bałuta Filip Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 free participation
3 Bałuta Hubert Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 free participation
4 Brodziński Arkadiusz Mileszewy Bieg 5km JW 3537 30.00 PLN
5 Bekier Maja Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 free participation
6 Zielecki Oskar Pokrzywno 7-9 (200 m) - start 12:20 free participation
7 Zielecka Beata Pokrzywno Bieg 5km 30.00 PLN
8 Wojas Aneta GRUDZIADZ Bieg 5km 30.00 PLN
9 Korczak Julia Ruziec do lat 6 (100 m) - start 12:10 free participation
10 Korczak Łucja RUZIEC 7-9 (200 m) - start 12:20 free participation
11 Korczak Kamil Ruziec 7-9 (200 m) - start 12:20 free participation
12 Jurczak Franciszek Gdańsk 7-9 (200 m) - start 12:20 free participation
13 Godlewska Beata Karbowo Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
14 Godlewska Nadia Karbowo Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Uniwersytet Medyczny Poznań 20.00 PLN
15 Godlewski Jacek Karbowo Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Samindruk Brodnica 20.00 PLN
16 Zawadzki Nikodem Zawadzki Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 free participation
17 Zawadzka Nadia Zawadzka Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 free participation
18 Szymanski Dawid Szymanski Brodnica Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego 20.00 PLN
19 Żuchowski Józef Żuchowski Płonne Bieg 5km 30.00 PLN
20 Dąbrowski Paweł Toruń Bieg 5km AZS UMK Toruń 30.00 PLN
21 LIS EWELINA PAULINA GRUDZIĄDZ Bieg 5km 30.00 PLN
22 Skorek Barbara Grudziądz Bieg 5km 30.00 PLN
23 Sadowski Aleksander Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 free participation
24 Sadowska Magdalena Brodnica Bieg 5km 30.00 PLN
25 Kijewski Adrian Rypin Bieg 5km 30.00 PLN
26 Skorek Joanna Grudziądz Bieg 5km PARKRUN Grudziądz 30.00 PLN
27 Banaszewski Marta Grudziądz 10-12 (400 m) - start 12:30 SP 20 Grudziądz free participation
28 Banaszewski Maja Grudziądz 13-15 (400 m) - start 12:40 SP 20 Grudziądz free participation
29 Banaszewska Monika Grudziądz Bieg 5km PARKRUN Grudziądz 30.00 PLN
30 Plit Aniela Boguszewo do lat 6 (100 m) - start 12:10 free participation
31 Plit Juliusz Boguszewo 10-12 (400 m) - start 12:30 UKS Boguszewo free participation
32 Becmer Krzysztof Brodnica 10-12 (400 m) - start 12:30 SP7 free participation
33 Becmer Monika Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 UKS Siódemka free participation
34 Becmer Mateusz Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 free participation
35 LASKOWSKA Pola Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 free participation
36 Laskowski KAMIL Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 free participation
37 Wojdyło Oliwier Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 free participation
38 Zaborowska Beata Drzycim Bieg 5km Diabelskie Pioruny 30.00 PLN
39 Gojło Kalina Toruń do lat 6 (100 m) - start 12:10 free participation
40 Gojło Józef Toruń 7-9 (200 m) - start 12:20 free participation
41 Gojło Jaśmina Toruń 7-9 (200 m) - start 12:20 free participation
42 Drozdowicz Justyna BRODNICA Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Brodnica biega 20.00 PLN
43 Zaborowski Marek Bydgoszcz 7-9 (200 m) - start 12:20 Sp 31 Bydgoszcz free participation
44 Klecha Krzysztof Chełmża Bieg 5km ZeusTEAM 30.00 PLN
45 Ostrowska Monika Brodnica Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Szalone Brodniczanki 20.00 PLN
46 RADOMSKI Marcin Płock Bieg 5km Biegam W Sfetsze 30.00 PLN


Views: 1896

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ