# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UMK Toruń | |||||||||
1 | Dąbrowski Paweł | Toruń | Bieg 5km | AZS UMK Toruń | cancelled | ||||
Biegam W Sfetsze | |||||||||
2 | RADOMSKI Marcin | Płock | Bieg 5km | Biegam W Sfetsze | cancelled | ||||
Brodnica biega | |||||||||
3 | Drozdowicz Justyna | BRODNICA | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Brodnica biega | cancelled | ||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
4 | Zaborowska Beata | Drzycim | Bieg 5km | Diabelskie Pioruny | cancelled | ||||
JW 3537 | |||||||||
5 | Brodziński Arkadiusz | Mileszewy | Bieg 5km | JW 3537 | cancelled | ||||
PARKRUN Grudziądz | |||||||||
6 | Skorek Joanna | Grudziądz | Bieg 5km | PARKRUN Grudziądz | cancelled | ||||
7 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Bieg 5km | PARKRUN Grudziądz | cancelled | ||||
SP7 | |||||||||
8 | Becmer Krzysztof | Brodnica | 10-12 (400 m) - start 12:30 | SP7 | cancelled | ||||
SP 20 Grudziądz | |||||||||
9 | Banaszewski Marta | Grudziądz | 10-12 (400 m) - start 12:30 | SP 20 Grudziądz | cancelled | ||||
10 | Banaszewski Maja | Grudziądz | 13-15 (400 m) - start 12:40 | SP 20 Grudziądz | cancelled | ||||
Samindruk Brodnica | |||||||||
11 | Godlewski Jacek | Karbowo | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Samindruk Brodnica | cancelled | ||||
Sp 31 Bydgoszcz | |||||||||
12 | Zaborowski Marek | Bydgoszcz | 7-9 (200 m) - start 12:20 | Sp 31 Bydgoszcz | cancelled | ||||
Sp Zelgno | |||||||||
13 | Lada Agnieszka | ZALESIE | 7-9 (200 m) - start 12:20 | Sp Zelgno | cancelled | ||||
14 | Lada Weronika | ZALESIE | 10-12 (400 m) - start 12:30 | Sp Zelgno | cancelled | ||||
Szalone Brodniczanki | |||||||||
15 | Ostrowska Monika | Brodnica | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Szalone Brodniczanki | cancelled | ||||
UKS Boguszewo | |||||||||
16 | Plit Juliusz | Boguszewo | 10-12 (400 m) - start 12:30 | UKS Boguszewo | cancelled | ||||
UKS Siódemka | |||||||||
17 | Becmer Monika | Brodnica | 7-9 (200 m) - start 12:20 | UKS Siódemka | cancelled | ||||
Uniwersytet Medyczny Poznań | |||||||||
18 | Godlewska Nadia | Karbowo | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | Uniwersytet Medyczny Poznań | cancelled | ||||
ZeusTEAM | |||||||||
19 | Klecha Krzysztof | Chełmża | Bieg 5km | ZeusTEAM | cancelled | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
20 | Gawlik Łukasz | Wyszogród | Bieg 5km | cancelled | |||||
21 | Dąbrowski Edmund | Grudziądz | Bieg 5km | cancelled | |||||
22 | Bałuta Filip | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | cancelled | |||||
23 | Bałuta Hubert | Brodnica | 7-9 (200 m) - start 12:20 | cancelled | |||||
24 | Bekier Maja | Brodnica | 7-9 (200 m) - start 12:20 | cancelled | |||||
25 | Zielecki Oskar | Pokrzywno | 7-9 (200 m) - start 12:20 | cancelled | |||||
26 | Zielecka Beata | Pokrzywno | Bieg 5km | cancelled | |||||
27 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Bieg 5km | cancelled | |||||
28 | Korczak Julia | Ruziec | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | cancelled | |||||
29 | Korczak Łucja | RUZIEC | 7-9 (200 m) - start 12:20 | cancelled | |||||
30 | Korczak Kamil | Ruziec | 7-9 (200 m) - start 12:20 | cancelled | |||||
31 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | 7-9 (200 m) - start 12:20 | cancelled | |||||
32 | Godlewska Beata | Karbowo | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | cancelled | |||||
33 | Zawadzki Nikodem Zawadzki | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | cancelled | |||||
34 | Zawadzka Nadia Zawadzka | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | cancelled | |||||
35 | Szymanski Dawid Szymanski | Brodnica | Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego | cancelled | |||||
36 | Żuchowski Józef Żuchowski | Płonne | Bieg 5km | cancelled | |||||
37 | LIS EWELINA PAULINA | GRUDZIĄDZ | Bieg 5km | cancelled | |||||
38 | Skorek Barbara | Grudziądz | Bieg 5km | cancelled | |||||
39 | Sadowski Aleksander | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | cancelled | |||||
40 | Sadowska Magdalena | Brodnica | Bieg 5km | cancelled | |||||
41 | Kijewski Adrian | Rypin | Bieg 5km | cancelled | |||||
42 | Plit Aniela | Boguszewo | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | cancelled | |||||
43 | Becmer Mateusz | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | cancelled | |||||
44 | LASKOWSKA Pola | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | cancelled | |||||
45 | Laskowski KAMIL | Brodnica | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | cancelled | |||||
46 | Wojdyło Oliwier | Brodnica | 7-9 (200 m) - start 12:20 | cancelled | |||||
47 | Gojło Kalina | Toruń | do lat 6 (100 m) - start 12:10 | cancelled | |||||
48 | Gojło Józef | Toruń | 7-9 (200 m) - start 12:20 | cancelled | |||||
49 | Gojło Jaśmina | Toruń | 7-9 (200 m) - start 12:20 | cancelled |
Views: 10532