# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wikieł Angelika | Ostrołęka | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | SP Narew Ostrołęka | paid on-line |
2 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | K.P. Żaglica Poznań | paid |
3 | Pola Massimo | Warszawa | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Endless pain warszawa | paid on-line |
4 | Statkevičiene Birute | Kowno | Litwa | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Vandenynas | |
5 | GUMBIS VAIDOTAS | KAISIADORYS | Litwa | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | ILGAPLAUKIAI | |
6 | Drywulska Beata Marzena | Siemiatycze | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | paid on-line | |
7 | Milewski Bogdan | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | paid | |
8 | Gołembiewski Tadeusz | Poznań | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Cityzen Poznań | paid on-line |
9 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | One Man Team - Poznań | |
10 | Zborowska Anna | Wołomin | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | paid on-line | |
11 | Kostrzewa Wojciech | Józefosław | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Team Karaś | paid on-line |
12 | Gabiec Mariusz | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | paid | |
13 | Wójcik Marcin | Warszawa | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | paid on-line | |
14 | MICHALIK DOMINIKA | BIAŁYSTOK | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | MASTERS BIAŁYSTOK | paid on-line |
15 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | TiM Małego | paid on-line |
16 | Grigalis Michał | Warszawa | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Team Karaś | paid on-line |
17 | Bołtuć Małgorzata | Wrocław | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | paid on-line | |
18 | Goździejewska Anna | Tomaszkowo | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | paid on-line | |
19 | Kozikowski Michał | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | paid on-line | |
20 | Makar Marcin | Suwałki | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | MUKS Olimpijczyk Suwałki | paid on-line |
21 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | JW 5004 | paid on-line |
22 | Konopacki Piotr | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Aquasfera Masters Olsztyn | paid on-line |
23 | Gębka Kamila | Szczecin | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | SMT Szczecin | paid on-line |
24 | Kupś Michał | Szczecin | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | SMT Szczecin | paid on-line |
25 | Witczak Jakub | Białystok | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Nadaktywni | paid |
26 | Milewski Hubert | Zaścianki | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Nadaktywni Białystok | paid on-line |
27 | Stefanowska Agnieszka | Białystok | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Iswim | paid |
28 | Palmi-Kukiełko Mieszko | Wejsuny | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Aquasfera Masters Olsztyn | paid |
29 | Kabalyk Kirill | Łódź | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Politechnika Łódzka | paid on-line |
30 | Gregorowicz Paweł | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Aquasfera Masters Olsztyn | paid on-line |
31 | Matusiak vel Matuszewski Adam | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Aquasfera Masters Olsztyn | paid on-line |
32 | Olejniczak Elwira | Łódź | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | ||
33 | Stankiewicz-Majkowska Joanna | Koszalin | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | TKKF Koszalin | paid on-line |
34 | Gudaniec Dorota | Koszalin-Kretomino | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Triathlon Koszalin | paid on-line |
35 | Gudaniec Radek | Kretomino | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Triathlon koszalin | paid on-line |
36 | Miszewski Bartosz | Odrano Wola | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Neon Team | paid on-line |
37 | Andrzejewicz Łukasz | Warszawa | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Warsaw Masters Team | paid on-line |
38 | Bednarek Aleksandra Bednarek | Łódź | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Worthersee Swim Austria | |
39 | Wielakin Darek | Białystok | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Nadaktywni Białystok | paid |
40 | Myśliwiec Janusz | Białystok | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Nadaktywni Białystok | paid |
41 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | ATP Augustów | paid on-line |
Views: 14634