Zajęcia nauki  i doskonalenia pływania OSIR w Sokółce
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Puszko Ewa Puszko Mićkowa Hać Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel 170.00 PLN
2 Rokicka Jolanta Sokółka Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel 170.00 PLN
3 Kostecka Katarzyna Sokółka Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel 170.00 PLN
4 Kondrat Patryk Sokółka Sobota, godzina 13:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Krzysztof Staranowicz Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce 200.00 PLN
5 Karpienko Paweł Sokółka Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć 200.00 PLN
6 Żebrowska Aleksandra Sokółka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć SP 1 Sokółka 200.00 PLN
7 Kujawska Kornelia Kuźnica Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć 200.00 PLN
8 Kujawski Seweryn Kuźnica Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć Szkoła w Kuznicy 200.00 PLN
9 Maculewicz-Miks Karolina Czarna Białostocka Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
10 Biergiel Agnieszka Sokółka Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel 170.00 PLN
11 Sawoń Daria Sokółka Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
12 Kłoczko Galeria DĄBROWA BIAŁOSTOCKA Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć 200.00 PLN
13 Dziaduła Antoni Dziaduła Sokółka Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć 200.00 PLN
14 Kondrat Sylwia Sokółka Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć 200.00 PLN
15 Olizarowicz Maciej Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
16 Horczak Damian Horczaki 20 Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć 200.00 PLN
17 Stocki Sebastian Czarna Białostocka Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
18 Guziejko Ignacy Czarna Białostocka Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
19 Kiejko Wiktoria Chwaszczewo Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
20 Kejko Amelia CHwaszczewo Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
21 Rygasiewicz Wiktoria Sokółka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
22 Romazewicz Kornelia Szudziałowo Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć 200.00 PLN
23 Romazewicz Kinga Szudziałowo Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć 200.00 PLN
24 Łukasz Bancer Wasilkow Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
25 Olechno Stanisław Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski Falcon 200.00 PLN
26 Krupowicz Magda Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
27 Leszczyńska Lena Maria Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
28 Dambrine Marcel Sochonie Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć Osir Sokółka 200.00 PLN
29 SZTACHELSKI DAWID SOKÓŁKA Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
30 KOZŁOWSKI DAWID CZARNA BIAŁOSTOCKA Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
31 Bancerek Sebastian Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
32 Szyszko Patryk Sokółka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć 200.00 PLN
33 Czaban Jan Czaban Czarna Białostocka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
34 Rapiej Arleta Kuźnica Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć 200.00 PLN
35 Harasiuk Filip Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
36 Wańczuk Wiktor Czarna Białostocka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
37 Lech Hubert Maciej Sokółka Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć 200.00 PLN
38 Woronowicz Miłosz Szudziałowo Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
39 Szymaniuk Olaf Sokółka wieś Pawełki Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
40 Cilulko Mateusz Sokòłka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
41 Horczak Krystian Horczaki Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć 200.00 PLN
42 Głażewska Emilia Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
43 Grasewicz Olivier Sokolka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
44 Rybacka Małgorzata Sokółka Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel 200.00 PLN
45 BURAK BEATA Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
46 Krawiel Patrycjusz Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
47 Murzyn Zofia Czarna Białostocka Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski 200.00 PLN
48 Ancypo Stanisław Sokółka Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel 200.00 PLN
49 Pezowicz Lena Sokółka Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć Przedszkole nr 2 200.00 PLN
50 Woronowicz Wiktoria Sokółka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce 200.00 PLN
51 Joszczyk Łukasz Sokółka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
52 Borowska Edyta Sokółka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć 200.00 PLN
53 Brzosko Anna Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
54 CHORZĘPA HUBERT SOKÓŁKA Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
55 Korolczuk Zofia Zadworzany Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć Przedszkole nr 2 200.00 PLN
56 daszuta rafal Sokolka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
57 Kobryński Michał Sokółka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
58 Babynko Aurelia Sokółka Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć 200.00 PLN
59 Puszko Klara Zaśpicze Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
60 Ostapowicz Julia Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
61 Dabrowska Kinga Sokolka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
62 Kasjaniuk Rafał Sokółka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
63 Sieńko Maja Dąbrowa Białostocka Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
64 Kuzebska Wiktoria Czarna Białostocka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
65 Wasilewska Amelia Sokółka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć 200.00 PLN
66 Puciłowska Dawid Sokółka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
67 Dechnik Adam Sokółka Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
68 Sieńko Jakub Dąbrowa Bialostocka Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
69 Malicka Anna Krzysztoforowo Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel 200.00 PLN
70 Dziewiątkowski Ignacy Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
71 Górka Filip Sokółka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
72 Tomaszycka Aleksandra Sokolka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
73 Płocharczyk Igor Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
74 Schiro Benito Sokolka Sobota, godzina 13:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
75 Ryszkiewicz Weronika Dąbrowa Białostocka Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć 200.00 PLN
76 Steckiewicz Sebastian Sokolka Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć 200.00 PLN
77 Maksimczyk Weronika Nowowola Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
78 Kozłowski Filip Sokółka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
79 Glubowski filip Czarna Białostocka Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć 200.00 PLN
80 Łoszczyk Natalia Kuźnica Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć 200.00 PLN
81 Tomaszycki Michal Sokolka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski 200.00 PLN
82 Dziewiątkowska Iza Sokółka Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
83 BAKUN Marcelina Janów Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć 200.00 PLN
84 KUREL Tymoteusz Czarna Białostocka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski 200.00 PLN
85 Szumiło Urszula Sokółka Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel 200.00 PLN
86 Śliż Filip Sokółka Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski Falcon 200.00 PLN
87 Primak Stanisława Sokolka Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć 200.00 PLN
88 ŻURAWSKA RÓŻA SZYSZKI Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel 200.00 PLN
89 Stojak Szymon Sokółka Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
90 MIAKISZ MAGDALENA SOKÓŁKA Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski 200.00 PLN
91 Korycki Adam Sokółka Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski 200.00 PLN
92 Borowska Klaudia Sokółka Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
93 Sienkiewicz Kacper Sokółka Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć 200.00 PLN
94 Zaniewski Damian Czarna Białostocka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
95 Irska Martyna Supraśl Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski Sportowa Szkoła Podstawowa w Supraślu 200.00 PLN
96 Poźniak Laura Sokółka Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz 200.00 PLN
97 Lukaszewicz Kamila Czarna Bialostocka Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć szkoła podstawowa nr 1 w Czarnej Białostockiej 200.00 PLN
98 Paszko Iga Sokółka Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel 200.00 PLN
99 Taudul Michał SOKÓŁKA Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski SP 1 Sokółka 200.00 PLN
100 Grynczel Kamil Racewo Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski 200.00 PLN


Views: 4373

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ