# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kotz Marcin Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
2 Kupidura Maria Grudziądz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
3 Cysewska Weronika Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
4 Cysewski Mieczysław Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
5 Cerk Tomasz Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
6 Rzepkowska Iwona Grudziądz Bieg głowny 3.5km LA RIVE TEAM 40.00 PLN
7 Piłat Kasia Grudziądz Bieg głowny 3.5km Uniwersytet Gdański 40.00 PLN
8 Wojciechowski Marek Grudziądz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
9 Kilichowska Jolanta Rogóźno Zamek Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
10 Wojciechowska Monika Grudziądz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
11 Jankowski Marek Grudziadz Bieg głowny 3.5km paid BM
12 Jankowska Gizela Grudziadz Bieg głowny 3.5km paid BM
13 Sałęgowski Jarosław Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
14 Kaczorowska Michalina Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
15 Stępień Monika Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
16 Polakowski Paweł Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
17 JURCZAK Franciszek GDAŃSK Bieg dzieci 500m free participation
18 Ronowicz Sylwia Brodnica Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
19 Pruszkowska Monika Grudziadz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
20 Paciorek Marcin Grudziądz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
21 Pietrzak Monika Bydgoszcz Bieg głowny 3.5km paid BM
22 Stuczyńska Agnieszka Grupa Bieg głowny 3.5km Fit and Jump Marina paid BM
23 Stuczyński Marcel Grupa Bieg dzieci 500m Szkoła Podstawowa w Grupie free participation
24 Stuczyński Kacper Grupa Bieg dzieci 500m Szkoła Podstawowa w Grupie free participation
25 Kucfir Paulina Grudziądz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
26 Borkowska Julia Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
27 Drobienko Wojciech Trzeciewiec Bieg głowny 3.5km paid BM
28 Borkowska Natalia Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
29 Cicierski Błażej Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
30 Konopacka Pamela Grudziądz Bieg głowny 3.5km 13 WOG Grudziadz 40.00 PLN
31 Piskorska Aleksandra Grudziądz Bieg głowny 3.5km 13 WOG Grudziadz 40.00 PLN
32 Piskorska Anna Grudziądz Bieg głowny 3.5km 13 WOG Grudziadz 40.00 PLN
33 Chlewicka Dominika Grudziądz Bieg głowny 3.5km 13 WOG Grudziadz 40.00 PLN
34 Kostrzewski Wojciech Grudziądz Bieg głowny 3.5km CSLog Grudziądz 40.00 PLN
35 Kłosowski Kacper Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
36 Kłosowska Magdalena Grudziądz Bieg głowny 3.5km Fit Mania 40.00 PLN
37 Brudniewicz Magdalena Grudziądz Bieg głowny 3.5km Brudzio Team paid BM
38 Brudniewicz Paweł Grudziądz Bieg dzieci 500m Brudzio Team free participation
39 Brudniewicz Kajetan Grudziądz Bieg dzieci 500m Brudzio Team free participation
40 Kłosińska Beata Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
41 Brudniewicz Szymon Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
42 Brudniewicz Iwona Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
43 Weremi Tomasz Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
44 Weremi Stanisław Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
45 Pawlik Oliwier Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
46 Liwandowska Julia Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
47 Ejzygmann Kinga Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
48 Matuszak Martyna Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
49 Matuszak Matylda Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
50 Matuszak Agata Grudziądz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
51 Gazarkiewicz Filip Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
52 Oliński Cezary Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
53 Olińska Małgorzata Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
54 Śmiger Michał Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
55 Lewandowska Monika Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
56 Zielecki Oskar Pokrzywno Bieg dzieci 500m free participation
57 Zielecka Beata Pokrzywno Bieg głowny 3.5km paid BM
58 Lewandowska Natalia Grudziądz Bieg głowny 3.5km Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym SEZAM paid BM
59 Piątek Justyna Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
60 Piątek Stanisław Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
61 Kwasigroch Aleksandra Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
62 Kwasigroch Milena Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
63 Danielewicz Ewa Komorsk Bieg głowny 3.5km Morsy z Grudziadza 40.00 PLN
64 Dorau Laura Grudziądz Bieg dzieci 500m Szkoła Podstawowa nr 20 free participation
65 DORAU IZABELA DORAU GRUDZIĄDZ Bieg głowny 3.5km paid BM
66 Muras Michał Czarnowo Bieg głowny 3.5km 22 ODN paid BM
67 Włodarczyk Mikołaj Czarnowo Bieg dzieci 500m free participation
68 Połubiak Beata Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
69 Ochocki Filip Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 18 free participation
70 Wiśniewski Dominik Wiśniewski Grudziądz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
71 Kopicki Bartosz Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
72 Smoczyńska Luiza Salno Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
73 Smoczyński Rafał Salno Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
74 Giemza Marzena Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
75 Dąbkowska Anna Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
76 Giemza Cezary Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
77 Giemza Laura Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
78 Giemza Marcel Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
79 Wiśniewska Malwina Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
80 Wiśniewska Maja Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
81 Wiśniewska Monika Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
82 Szczepańska Victoria Grudziądz Bieg dzieci 500m fit hause Danuta Herczyńska free participation
83 Szczepańska Agnieszka Grudziądz Bieg głowny 3.5km fit hause Danuta Herczyńska 40.00 PLN
84 Wędrowski Kajetan Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 21 Lotnisko free participation
85 Wędrowska Nadia Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 21 Lotnisko free participation
86 Neufeldt-Wędrowska Karolina Grudziądz Bieg głowny 3.5km CNJO Lingua 40.00 PLN
87 Zaborska Maja grudziądz Bieg dzieci 500m SP 20 6a Grudziądz free participation
88 Piasecka Monika Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
89 Piasecka Maja Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
90 Lewandowska Tatiana Rogóźno Bieg głowny 3.5km paid
91 Lisiewicz Iza Grudziadz Bieg głowny 3.5km paid BM
92 Wrzesiński Marcel Plemięta Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
93 Durzynski Damian Grudziadz Bieg głowny 3.5km paid BM
94 Durzynski Antoni Grudziadz Bieg dzieci 500m free participation
95 Durzynska Zofia Grudziadz Bieg dzieci 500m free participation
96 Jabłońska Arleta Łasin Bieg głowny 3.5km paid BM
97 Pieczyński Oskar Grudziad, Bieg dzieci 500m free participation
98 Mleczko Wiktoria Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
99 Mleczko Antoś Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
100 Trendowicz Adrian Górna Grupa Bieg głowny 3.5km paid BM


Views: 5056

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ