# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grzeca-Hordyńska Alina | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
2 | Radomska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
3 | Zbrzeźny Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | paid BM |
4 | Kitzermann Adam | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
5 | Lachowicz Patryk | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
6 | Czyrynda Nadia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
7 | Gajos-Czyrynda Monika | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
8 | Wasilewska Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | paid |
9 | Sobczyk Franciszek | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
10 | Sobczyk Joanna | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
11 | Gmaj Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
12 | Piórkowska Wioletta | Okrągła Łąka | Polska | Bieg głowny 3 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | paid BM |
13 | Komorowska Nikola | Okrągła Łąka | Polska | Bieg dzieci 500m | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
14 | Wawrzyniak Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
15 | Piórkowska Katarzyna | Okrągła Łąka | Polska | Bieg dzieci 500m | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
16 | Kawa Katarzyna | Budziszewo | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
17 | BOLEWSKA ANNA | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
18 | Kawa Aleksander | Budziszewo | Polska | Bieg dzieci 500m | Amator | |
19 | Sendyk Jakub | Wielkie Stwolno 26 | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
20 | Sendyk Filip | Wielkie Stwolno 26 | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
21 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
22 | OGONOWSKA EDYTA | GRUDZIADZ | Polska | Bieg głowny 3 km | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | paid BM |
23 | Liberacka Julia | Okrągła Łąka | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
24 | Liberacka Agnieszka | Okragła Łąka | Polska | Bieg głowny 3 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | paid BM |
25 | FERENC ŁUKASZ | Wielki Lubień | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
26 | Ferenc Beata | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
27 | Ferenc Paweł | Wielki Lubień | Polska | Bieg dzieci 500m | PRZEDSZKOLE NIEBIESKA KRAINA W GRUDZIĄDZU / SEZAM | |
28 | Ferenc Szymon | Wielki Lubień | Polska | Bieg dzieci 500m | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W GRUDZIĄDZU | |
29 | Ćwiklińska Zosia | Zawada | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
30 | Czyż Zuzanna | Będzin | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
31 | Czyż Urszula | Będzin | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
32 | Mroczka Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
33 | Sójkowska Anna | Bąkowo | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
34 | Łegowski Samuel | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | |||
35 | Sitkowska Matylda | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
36 | Sitkowska Marysia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
37 | Dorsz Lena | Sopot | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
38 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | Bieg głowny 3 km | GARAŻ Nasielsk | paid BM |
39 | Kulwicka ZUZANNA | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
40 | Olechowicz Amelia | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |
41 | Olechowicz Julia | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |
42 | Kosiński Maksymilian | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
43 | Pontek Laura | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
44 | Pontek Wiktor | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
45 | Lonert Klaudia | Hamburg | Niemcy | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
46 | Ozimińska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
47 | Borkowski Julian | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
48 | Leszczyńska Tosia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
49 | Mrotek Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
50 | Leszczyński Franciszek | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
51 | Skibowski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Kuntersztyn | |
52 | Fojut Zuzanna | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 Grudziądz | |
53 | Rafalski Michał Rafalski | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | STOMIL CROSSFIT | paid BM |
54 | Wiśniewska Ola | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
55 | Talaga Kewin | Wrocław | Polska | Bieg dzieci 500m | XXIV LO we Wrocławiu | |
56 | Motyka Kajetan | Sosnowiec | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
57 | Tadajewska Laura | Krakow | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
58 | Abolins Martins | Talsi | Łotwa | Bieg dzieci 500m | Maratona klubs | |
59 | Abolins Markuss | Talsi | Łotwa | Bieg dzieci 500m | Maratona klubs | |
60 | Grajkowska Małgorzata | Łochowice | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
61 | Szulczynski Julian | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
62 | Orczykowska Anna | Tryl | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
63 | Kunek Małgorzata | Nowe | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
64 | Jankowska Natalia | Mątawy | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
65 | Muchowska Katarzyna | Komórsk | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
66 | Różkowska Barbara | Nowe | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
67 | Jaciubek Sandra | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
68 | Jaciubek Marta | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Tom Bombadil | |
69 | Jaciubek Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Tom Bombadil | |
70 | Jaciubek Emilia | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP 20 kl IV b Grudziądz | |
71 | Lewandowska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Stowarzyszenie Sezam | paid BM |
72 | Jolkowski Kajetan | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa Nr 8 | |
73 | Głowala Justyna | Tryl | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
74 | Flatau Rafał | Tryl | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
75 | Kubacka Katarzyna | Mątawy | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
76 | Kamińska Katarzyna | Mątawy | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
77 | Urmanin Milena | Mały Komórsk | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
78 | Pstuś Dorian | Mątawy | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
79 | Studziński Oktawian | Dolne Morgi | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
80 | Telęga Piotr | Mątawy | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
81 | Redloch Mateusz | Tryl | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
82 | Głowala Mateusz | Tryl | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
83 | Kluś Dominik | Dolne Morgi | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
84 | Szych Tobiasz | Tryl | Polska | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |
85 | Budny Stanisław | Ostrów Wlkp. | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
86 | Budny Franciszek | Ostrów Wlkp. | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
87 | Turek Zuzanna | Dąbrówka Królewska | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
88 | Wiśniewski Nikodem | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | ||
89 | Chabowska Małgorzata | Grudzudz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
90 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Parkrun Grudziądz | |
91 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Parkrun Grudziądz | |
92 | TARNECKA Nikola | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Miejskie Tarpno | |
93 | Tarnecki Radosław | Grudziądz | Polska | Bieg dzieci 500m | POMORZANKA GRUDZIĄDZ | |
94 | Fierek Kacper | Grudziadz | Polska | Bieg dzieci 500m | SP20 | |
95 | Alipowa Aliona | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | RUN4FUN | paid BM |
96 | Piechna Marcelina | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | Morsy z Grudziadza | paid BM |
97 | Gogolin Lucyna | Grudziadz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
98 | Muszyńska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
99 | Palak Krzysztofa | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM | |
100 | Wiśniewska Iga | Grudziądz | Polska | Bieg głowny 3 km | paid BM |
Views: 25632