# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Klimkiewicz Magdalena Włocławek Bieg głowny 3.5km WKB Maratończyk Włocławek 40.00 PLN
2 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg głowny 3.5km drużyna szpiku paid BM
3 Daniel Kacper Karpiny Bieg głowny 3.5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 40.00 PLN
4 Stranc Jacek Toruń Bieg głowny 3.5km paid BM
5 Szamrowicz Magdalena Gołuszyce Bieg głowny 3.5km paid BM
6 Kotz Marcin Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
7 Kupidura Maria Grudziądz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
8 Cysewska Weronika Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
9 Cysewski Mieczysław Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
10 Cerk Tomasz Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
11 Rzepkowska Iwona Grudziądz Bieg głowny 3.5km LA RIVE TEAM 40.00 PLN
12 Piłat Kasia Grudziądz Bieg głowny 3.5km Uniwersytet Gdański 40.00 PLN
13 Wojciechowski Marek Grudziądz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
14 Kilichowska Jolanta Rogóźno Zamek Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
15 Wojciechowska Monika Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
16 Jankowski Marek Grudziadz Bieg głowny 3.5km paid BM
17 Jankowska Gizela Grudziadz Bieg głowny 3.5km paid BM
18 Sałęgowski Jarosław Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
19 Kaczorowska Michalina Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
20 Stępień Monika Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
21 Polakowski Paweł Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
22 JURCZAK Franciszek GDAŃSK Bieg dzieci 500m free participation
23 Ronowicz Sylwia Brodnica Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
24 Pruszkowska Monika Grudziadz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
25 Paciorek Marcin Grudziądz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
26 Pietrzak Monika Bydgoszcz Bieg głowny 3.5km paid BM
27 Stuczyńska Agnieszka Grupa Bieg głowny 3.5km Fit and Jump Marina paid BM
28 Stuczyński Marcel Grupa Bieg dzieci 500m Szkoła Podstawowa w Grupie free participation
29 Stuczyński Kacper Grupa Bieg dzieci 500m Szkoła Podstawowa w Grupie free participation
30 Kucfir Paulina Grudziądz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
31 Borkowska Julia Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
32 Drobienko Wojciech Trzeciewiec Bieg głowny 3.5km paid BM
33 Borkowska Natalia Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
34 Cicierski Błażej Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
35 Konopacka Pamela Grudziądz Bieg głowny 3.5km 13 WOG Grudziadz 40.00 PLN
36 Piskorska Aleksandra Grudziądz Bieg głowny 3.5km 13 WOG Grudziadz 40.00 PLN
37 Piskorska Anna Grudziądz Bieg głowny 3.5km 13 WOG Grudziadz 40.00 PLN
38 Chlewicka Dominika Grudziądz Bieg głowny 3.5km 13 WOG Grudziadz 40.00 PLN
39 Kostrzewski Wojciech Grudziądz Bieg głowny 3.5km CSLog Grudziądz 40.00 PLN
40 Kłosowski Kacper Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
41 Kłosowska Magdalena Grudziądz Bieg głowny 3.5km Fit Mania 40.00 PLN
42 Brudniewicz Magdalena Grudziądz Bieg głowny 3.5km Brudzio Team paid BM
43 Brudniewicz Paweł Grudziądz Bieg dzieci 500m Brudzio Team free participation
44 Brudniewicz Kajetan Grudziądz Bieg dzieci 500m Brudzio Team free participation
45 Kłosińska Beata Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
46 Brudniewicz Szymon Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
47 Brudniewicz Iwona Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
48 Weremi Tomasz Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
49 Weremi Stanisław Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
50 Pawlik Oliwier Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
51 Liwandowska Julia Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
52 Ejzygmann Kinga Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
53 Matuszak Martyna Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
54 Matuszak Matylda Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
55 Matuszak Agata Grudziądz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
56 Gazarkiewicz Filip Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
57 Oliński Cezary Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
58 Olińska Małgorzata Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
59 Śmiger Michał Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
60 Lewandowska Monika Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
61 Zielecki Oskar Pokrzywno Bieg dzieci 500m free participation
62 Zielecka Beata Pokrzywno Bieg głowny 3.5km paid BM
63 Lewandowska Natalia Grudziądz Bieg głowny 3.5km Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym SEZAM paid BM
64 Piątek Justyna Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
65 Piątek Stanisław Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
66 Kwasigroch Aleksandra Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
67 Kwasigroch Milena Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
68 Danielewicz Ewa Komorsk Bieg głowny 3.5km Morsy z Grudziadza 40.00 PLN
69 Dorau Laura Grudziądz Bieg dzieci 500m Szkoła Podstawowa nr 20 free participation
70 DORAU IZABELA DORAU GRUDZIĄDZ Bieg głowny 3.5km paid BM
71 Muras Michał Czarnowo Bieg głowny 3.5km 22 ODN paid BM
72 Włodarczyk Mikołaj Czarnowo Bieg dzieci 500m free participation
73 Połubiak Beata Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
74 Ochocki Filip Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 18 free participation
75 Wiśniewski Dominik Wiśniewski Grudziądz Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
76 Kopicki Bartosz Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
77 Smoczyńska Luiza Salno Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
78 Smoczyński Rafał Salno Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
79 Giemza Marzena Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
80 Dąbkowska Anna Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
81 Giemza Cezary Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
82 Giemza Laura Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
83 Giemza Marcel Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
84 Wiśniewska Malwina Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
85 Wiśniewska Maja Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
86 Wiśniewska Monika Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
87 Szczepańska Victoria Grudziądz Bieg dzieci 500m fit hause Danuta Herczyńska free participation
88 Szczepańska Agnieszka Grudziądz Bieg głowny 3.5km fit hause Danuta Herczyńska 40.00 PLN
89 Wędrowski Kajetan Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 21 Lotnisko free participation
90 Wędrowska Nadia Grudziądz Bieg dzieci 500m SP 21 Lotnisko free participation
91 Neufeldt-Wędrowska Karolina Grudziądz Bieg głowny 3.5km CNJO Lingua 40.00 PLN
92 Zaborska Maja grudziądz Bieg dzieci 500m SP 20 6a Grudziądz free participation
93 Piasecka Monika Grudziądz Bieg głowny 3.5km paid BM
94 Piasecka Maja Grudziądz Bieg dzieci 500m free participation
95 Lewandowska Tatiana Rogóźno Bieg głowny 3.5km paid
96 Lisiewicz Iza Grudziadz Bieg głowny 3.5km paid BM
97 Wrzesiński Marcel Plemięta Bieg głowny 3.5km 40.00 PLN
98 Durzynski Damian Grudziadz Bieg głowny 3.5km paid BM
99 Durzynski Antoni Grudziadz Bieg dzieci 500m free participation
100 Durzynska Zofia Grudziadz Bieg dzieci 500m free participation


Views: 6353

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ