1963 m
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Stefanowicz Małgorzata Myślibórz 1963 m
2 Grabda Majka Myślibórz 1963 m
3 Klepsa Lucyna Myślibórz 1963 m
4 Świątek Paweł Myślibórz 1963 m Szkola podstawowa nr3 Myślibórz
5 Fijałkowska Martyna Myślibórz 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 Myślibórz
6 Nowakowska Urszula Słubice 1963 m
7 Świderski Grzegorz Otanów 1963 m
8 Topolska Julia Myślibórz 1963 m ZHP Myślibórz
9 Topolski Filip Myślibórz 1963 m ZHP Myślibórz
10 Topolska Joanna Myślibórz 1963 m ZHP Myślibórz
11 Topolski Rafał Myślibórz 1963 m ZHP Myślibórz
12 Kozanecka Stefania Myślibórz 1963 m
13 Chwyć Julia Dąbrowa 1963 m SP 2 Myślibórz
14 Chwyć Żaneta Dąbrowa 1963 m
15 Piwowarczyk Małgorzata Myślibórz 1963 m
16 Jabłońska Sylwia Myślibórz 1963 m MKP MYŚLIBÓRZ
17 Krupski Krzysztof Nowogródek Pom 1963 m
18 Łoziński Jakub Myślibórz 1963 m Zespół szkół im. Noblistów Polskich
19 Jakubów Eugenia Myślibórz 1963 m
20 Jakubów Jan Myślibórz 1963 m
21 Antczak Marek Golenice 1963 m
22 Bielawski Hubert Trzcinsko - Zdroj 1963 m SP Trzcińsko - Zdrój
23 Wutkowski Maksymilian Renice 1963 m MOW Renice
24 Grzanka Kacper Renice 1963 m MOW Renice
25 Czyż Krzysztof Renice 1963 m MOW Renice
26 Piwosz Adrian Renice 1963 m MOW Renice
27 Jaworski Rafał Renice 1963 m MOW Renice
28 Pośpieszny Grzegorz Renice 1963 m MOW Renice
29 Pietkiewicz Krystian Renice 1963 m MOW Renice
30 Romiszewska Mirosława Myślibórz 1963 m
31 Karwecka Kaja Myślibórz 1963 m MKP MYŚLIBÓRZ
32 Pasturczak Mariusz Myślibórz 1963 m
33 Pasturczak Julia Myślibórz 1963 m
34 Pasturczak Igor Myślibórz 1963 m
35 Krupska Judyta Myślibórz 1963 m
36 Komoda Zuzanna Myślibórz 1963 m MKP MYŚLIBÓRZ
37 Werpachowska Joanna Chojna 1963 m
38 Bujałkowski Przemysław Rataje 1963 m
39 Bogucka Martyna Wierzbówek 1963 m
40 Mikołajczak Karolina Staw 1963 m LO II
41 Mikołajczak Adam Staw 1963 m SP Staw
42 Mikołajczak Samanta Staw 1963 m SP Staw
43 Patroś Jadwiga Myślibórz 1963 m
44 Patroś Bogusław Myślibórz 1963 m
45 Żurawczak Tomasz Myślibórz 1963 m
46 Kuriata Kuba Myślibórz 1963 m
47 Kuriata Krzysztof Myślibórz 1963 m
48 Kuriata Martyna Myślibórz 1963 m Zespół szkół im. Noblistów Polskich
49 Dadacz Nikodem Trzcińsko-Zdrój 1963 m
50 Mikołajczyk Alicja Trzcińsko-Zdrój 1963 m AGB NYGUS
51 Płotek Hanna Słubice 1963 m
52 Nowakowska Natalia Słubice 1963 m
53 Strzałkowski Jakub Świątki 1963 m
54 Pustkowska Aneta Staw 1963 m SP Staw
55 Pustkowski Oliwier Staw 1963 m SP Staw
56 Pustkowska Nadia Staw 1963 m ZSL Rogoziniec
57 Szondelmajer Julia Myślibórz 1963 m Zespół szkół im. Noblistów Polskich


Views: 2594

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ